Re: Ametlik 2011 Riigikogu valimiste teema
ei saa missisid mu pointi vist. Ma mõtlesin sellesuhtes, et paljudel inimestel on suhteliselt suva, kes on võimul peale keskerakonna, aga teine reaalne variant on reformierakond. Et valides kellegi kolmanda poolt, jääb reformil kriips saamata ning see on vesi kesikute veskile. Ma unerohtu võtnud, aga arvan, et sain mõtte kirja pandud.
Algselt postitas Potik
Vaata postitust
Comment