***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • privador
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 3951

    #751
    Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga

    Krt, ma tegin ka hulkadega. Tegin selle kolme hulga ühendi ilusasti lahti ja asendasin sisse kõik antud algtingimused ja sain 54. Hulgatehet ei viitsi kirjutada, aga pärast liitsin: 15+36+23-4-(6+11-1), kuigi ma mingi hulgateooria kunn ei ole, olen siiski üsna kindel endas.
    jep sama siin, eks uurin asja:P

    Comment

    • Timpz
      Pokkerihai
      • Oct 2008
      • 2029

      #752
      Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga

      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


      midagi muud peale mölisemise ka teed vä??

      Comment

      • pastilaa
        kuum poiss
        • Apr 2009
        • 7518

        #753
        Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga

        Ei viibinud eile kahjuks Eestis - millest huvitavast ma ilma jäin?? http://forumserver.twoplustwo.com/sh...postcount=1392

        Comment

        • Timpz
          Pokkerihai
          • Oct 2008
          • 2029

          #754
          Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga

          ranka kaotas 450 vms

          Comment

          • vennike
            Pokkerihai
            • Mar 2009
            • 1958

            #755
            Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga

            nõustun magicfriendiga.

            Comment

            • Maxi
              Pokkerihai
              • Nov 2010
              • 1849

              #756
              Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga

              Jälle on keeksis ainult 2 lauda kus ma enda limiiti mängida saan, vihaseks ajab kohe.

              Comment

              • Tigrano
                Administraator
                • Oct 2008
                • 7614

                #757
                Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga

                See on selliste tubade viga hommikuti, peab võtma kas mitu limiiti korraga ette või mängima teistel kellaaegadel.

                Comment

                • nikitheone
                  Mr. Puujalg
                  • Aug 2009
                  • 6446

                  #758
                  Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga

                  Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
                  Ei viibinud eile kahjuks Eestis - millest huvitavast ma ilma jäin?? http://forumserver.twoplustwo.com/sh...postcount=1392
                  vaata offtopicut ntuke tahapoole
                  &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                  Comment

                  • g00000se
                    Vana Tegija
                    • Apr 2010
                    • 1047

                    #759
                    Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga

                    Peaks vist tuba vahetama :D FTP on täiesti eestlaste invasiooni all ja tase tõuseb :D Ma CO, viskan raisi sisse. Vaatan...BTN andres, sb on ajuvaba ja bb ment :D Sick

                    Comment

                    • Maxi
                      Pokkerihai
                      • Nov 2010
                      • 1849

                      #760
                      Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga

                      Algselt postitas privador Vaata postitust
                      Kahes 6.klassis mängib jalgpalli 36 õpilast, korvpalli 23 õpilast, võrkpalli 15 õpilast, jalg- ja korvpalli 6 õpilast, jal- ja võrkpalli 11 õpilast, korv- ja võrkpalli 4 õpilast ja kõigi kolma spordialaga tegeleb 1 õpilane. Eeldades, et iga õpilane mängib vähemalt ühes palliringis, leia õpilaste koguarv kahes kuuendas klassis.
                      Võrkpallureid ei ole piisavalt, ülesandes on kuskil viga. jalg-võrkpallureid 11, korv-võrkpallureid 4 ja see üks universaalne vend +1 mis teeb kokku 16 aga ülesandes on eelnevalt antud number 15, seega kas üks võrkpallur sai ülesande koostamise ajal surma või ülesanne on lahendamatu.

                      Comment

                      • Tigrano
                        Administraator
                        • Oct 2008
                        • 7614

                        #761
                        Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga

                        Algselt postitas g00000se Vaata postitust
                        Peaks vist tuba vahetama :D FTP on täiesti eestlaste invasiooni all ja tase tõuseb :D Ma CO, viskan raisi sisse. Vaatan...BTN andres, sb on ajuvaba ja bb ment :D Sick
                        ROFL, see on juba õige table selectimine. Ei taha teada, mis metat seal tehakse omavahel

                        Comment

                        • Pahvak
                          Pastilaa?? Ei!
                          • Dec 2008
                          • 4431

                          #762
                          Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga

                          Algselt postitas g00000se Vaata postitust
                          Peaks vist tuba vahetama :D FTP on täiesti eestlaste invasiooni all ja tase tõuseb :D Ma CO, viskan raisi sisse. Vaatan...BTN andres, sb on ajuvaba ja bb ment :D Sick
                          Ma siin ükspäev proovisin Starsi. Lauad on sigaaeglased ja fishide otsimine on täiesti mõttetu, sest kui leiad, siis istuma nagunii ei saa, sest miljon brasiillast istuvad enne sind maha.
                          Fullstacks have more fun.

                          Comment

                          • Pahvak
                            Pastilaa?? Ei!
                            • Dec 2008
                            • 4431

                            #763
                            Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga

                            Algselt postitas Maxi Vaata postitust
                            Võrkpallureid ei ole piisavalt, ülesandes on kuskil viga. jalg-võrkpallureid 11, korv-võrkpallureid 4 ja see üks universaalne vend +1 mis teeb kokku 16 aga ülesandes on eelnevalt antud number 15, seega kas üks võrkpallur sai ülesande koostamise ajal surma või ülesanne on lahendamatu.
                            See üks universaalne vend juba sisaldub nii jalg-võrkpallurites kui korv-võrkpallurites, sest mitte miski ei ütle, et need hulgad ei või kattuda ja nii see ongi ühe mehe ulatuses, mille kohta meil on isegi info antud.
                            Fullstacks have more fun.

                            Comment

                            • g00000se
                              Vana Tegija
                              • Apr 2010
                              • 1047

                              #764
                              Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga

                              Algselt postitas Tigrano Vaata postitust
                              ROFL, see on juba õige table selectimine. Ei taha teada, mis metat seal tehakse omavahel
                              Ei ma üldiselt laudu ei selecti, kui just üle 14 neid minema ei hakka. Ei viitsi paaril laual toksida, aga sealt lauast läksin küll minema haha

                              Comment

                              • g00000se
                                Vana Tegija
                                • Apr 2010
                                • 1047

                                #765
                                Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga

                                Algselt postitas Pahvak Vaata postitust
                                Ma siin ükspäev proovisin Starsi. Lauad on sigaaeglased ja fishide otsimine on täiesti mõttetu, sest kui leiad, siis istuma nagunii ei saa, sest miljon brasiillast istuvad enne sind maha.
                                Nja, stars tõmbab omale nende shortstack laudadega vee peale :D

                                Comment

                                Working...