Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga
Jutt oligi just sellest, et osadest riikides ei ole võimalik välja saada, ja kui üritadki, siis ilmselt pead eluga riskima. Härra Potsataja aga mõtles, et teeb ühe kavala sõnademängu, ise aru saamatagi, mida ta väidab.
Jutt oligi just sellest, et osadest riikides ei ole võimalik välja saada, ja kui üritadki, siis ilmselt pead eluga riskima. Härra Potsataja aga mõtles, et teeb ühe kavala sõnademängu, ise aru saamatagi, mida ta väidab.
TC
Comment