***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #706
    Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga

    LUGEGE TEISTE RAHA DONGID TÜRA KÜLL, VÄRDJAS MUNNN VITTT **** PEDERAST. IGAKORD KUI BUTTONILT BIG HAND SIIS TA NEVER EI 3BETI EGA CALLIB, KUGII 3BET FUCKING 24% JA OOP PLAYB 50%. 3-4X AK, 2XKK JA AA NII RAISKU LÄINUD

    Comment

    • ranka
      Miljon Põhjust Kodus Olla
      • Sep 2008
      • 36444

      #707
      Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga

      OH ESIMENE AA NÄGI FLOPPI K55 FLOPIL CHECKF-DODKT
      ERT54T654 75676DFG

      PEALE SEDA SESSI AM EI TULE SIIA FOORUMISSE ENNE KUI WINRATE TAHTASI 10 PTGBV ACF
      ÄSDLLAS



















      BB

      Comment

      • lenC
        Administraator
        • Oct 2008
        • 6440

        #708
        Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga

        Comment

        • Timpz
          Pokkerihai
          • Oct 2008
          • 2029

          #709
          Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga

          Comment

          • Codecci
            Luuramas Naisteturniire
            • Nov 2008
            • 7574

            #710
            Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga

            Comment

            • sixmax
              Jube Noob
              • Nov 2010
              • 182

              #711
              Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga

              ranka imo

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #712
                Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga

                irw, tegelt ei ole üldse tiltis. tegin ikka väga fancy playd aga samas sain (loodan) paar ideed ta vastu mängides. loodan, et see oli väärti $450 :)

                Comment

                • Spewmonkey
                  Seina Augustaja
                  • Oct 2008
                  • 2293

                  #713
                  Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga

                  Algselt postitas ranka Vaata postitust
                  irw, tegelt ei ole üldse tiltis. tegin ikka väga fancy playd aga samas sain (loodan) paar ideed ta vastu mängides. loodan, et see oli väärti $450 :)
                  Video recordimise lükkasid ikka tööle kärmelt?

                  Comment

                  • alaska
                    forever
                    • Oct 2008
                    • 6599

                    #714
                    Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga

                    Saaks ka replayeris teha video. Oleks huvitav jälgida.

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #715
                      Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga

                      Algselt postitas Spewmonkey Vaata postitust
                      Video recordimise lükkasid ikka tööle kärmelt?
                      ei viitsinud. mida ma recordin kui teen ülipaska mängu ja niisama edvistamiseks teha ka pointless.

                      üleadjustisin tohutult ja samas ta stiil oli enam kui lahe. ma eeldan, et ta coachsis miski 100NL venda ja õpetas default stiili. alguses tuli jungleman lauda ja 3bettis räigelt. see suht standard regularide puhul ja 3bet lendas 40% peale, lõpus hoidis ca. 20% ligi - ise foldisin kuskil 50-60%.

                      ise ta foldis 3betile 70% ajast ja ma 3bettisin teda suht palju. oop sain kaks korda käe - 2 x JJ ja ülejäänud olid bluffid. ühekorra oli ka K6o, kui flop tuli K64r. tegin cbeti ja ta raises üle. siin eeldasingi, et ta raiseb väga tihti sellisel flopi (nii ta ka tegi), et see flop ei hiti hästi. callisin ning turn oli 6. ma check ja ta checkkis järgi. riveril oli vähem kui potsize järgi, river ise oli väike blank ja shovesin (ei tea kui hea mäng see on). eeldasin, et ta peab mind spewiks (kuan enne oli 99-ega QJXX laual ära stäkkinud + teinud kaks väiksemat bluffi) ja ta foldis.

                      lõpupoole võtsin ise tightimaks aga OOP lasin edasi 3bette bluffidega. IP kaart jooksis, sain mitmeid kordi ässapaari, äss-kunni, aq, aj ja selliseid käsi aga minu õnnetuseks alati foldis. ühe korra callis ja K55 flopil check-foldis. teised käed ei hittinud ühestki otsast floppi.

                      sealt kohast bad run aga tegin kaks halba stack offi, mis jamad. aa kui 5bet shovesin siis oli JJ, mille peale foldis ja kui iseg AX käega tegin 4bette, et mingigi history tekitada siis sain shove otsa - mis ei ole halb. kahjuks läks nii ja võitis rohkemgi kui 20pt/bb mult. seega running sitaks alla EV ning ootan raha tagasi.

                      aga noh ühel päevala h-stakes lähen hit and running ta BB ning olengi lifetime up. lol.

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #716
                        Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga

                        Algselt postitas alaska Vaata postitust
                        Saaks ka replayeris teha video. Oleks huvitav jälgida.
                        suht pointless ju, kui ise tegin halba mängu. samamoodi võiksime osta käed ja teha nii video. oleksin pidanud minema sama strateegia kui fishi vastu - olema straightforward mängija, oop siis rohkem 3bettima.

                        Comment

                        • qbj0hn
                          Auk on auk. FAKT!
                          • Nov 2008
                          • 7091

                          #717
                          Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga

                          Ega ta ilmaasjata 1# HU mängija maailmas pole.

                          Comment

                          • sixmax
                            Jube Noob
                            • Nov 2010
                            • 182

                            #718
                            Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga

                            Ülikõva ju kui jungleman ja krantz 100-200nl kutte õpetavad. That's just what I needed! ÜLIKÕVA

                            Comment

                            • qbj0hn
                              Auk on auk. FAKT!
                              • Nov 2008
                              • 7091

                              #719
                              Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga

                              Solid 1.2k$/h on ta coaching vist.Kahtlane,et NL100 reg maksaks siukse summa.

                              Comment

                              • taasver
                                Grinder
                                • Oct 2008
                                • 584

                                #720
                                Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga

                                Algselt postitas kuco Vaata postitust
                                Sheeri inffi
                                AHK script FTPcash 1.25.
                                http://forumserver.twoplustwo.com/16...3/index54.html
                                (Viimasel lehel antud lingi kaudu võtsin mina, kõige uuema versiooni)

                                Aga siiski tahaks sellist scripti kus vaid timebank clicker. VB üritan ise FTPcashi scriptist selle ümber teha.

                                Comment

                                Working...