Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga
ahh see tagantjärgi heietamine ei vii kuhugi.. on nii nagu on, maitse üle ei vaielda, hääletus on tõe meieni toonud ja meie eurokujundus on valitud... olen ka eurorahaga selles mõttes rahul, et mulle ka juba kätte sattunud euromünte, kus peal on mingi mehe pea või mingi hoone, millest ma midagi ei tea ja jube raske oleks ka googeldada ja selgeks saada mis riigi mündiga tegu, samas eesti müntidega lihtne.. lööd googlesse kirja EESTI sisse ja infot tuleb lademes..
ahh see tagantjärgi heietamine ei vii kuhugi.. on nii nagu on, maitse üle ei vaielda, hääletus on tõe meieni toonud ja meie eurokujundus on valitud... olen ka eurorahaga selles mõttes rahul, et mulle ka juba kätte sattunud euromünte, kus peal on mingi mehe pea või mingi hoone, millest ma midagi ei tea ja jube raske oleks ka googeldada ja selgeks saada mis riigi mündiga tegu, samas eesti müntidega lihtne.. lööd googlesse kirja EESTI sisse ja infot tuleb lademes..
Comment