***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Rage
    Klubi Liige
    • Nov 2008
    • 6853

    #586
    Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga

    ahh see tagantjärgi heietamine ei vii kuhugi.. on nii nagu on, maitse üle ei vaielda, hääletus on tõe meieni toonud ja meie eurokujundus on valitud... olen ka eurorahaga selles mõttes rahul, et mulle ka juba kätte sattunud euromünte, kus peal on mingi mehe pea või mingi hoone, millest ma midagi ei tea ja jube raske oleks ka googeldada ja selgeks saada mis riigi mündiga tegu, samas eesti müntidega lihtne.. lööd googlesse kirja EESTI sisse ja infot tuleb lademes..

    Comment

    • doublemint65
      Grinder
      • Oct 2008
      • 695

      #587
      Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga

      Algselt postitas Codecci Vaata postitust
      Kolmandal pildil mis nende kõige väiksemate sentide peal on?
      rahvuslill

      Comment

      • low-flow
        Klubi Liige
        • Jul 2009
        • 1208

        #588
        Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga

        Eurodega majandamine on lihtne. Kõik maksed kaardiga ja kui mingil x põhjusel peakski kusagil sulas maksma ja peotäis münte tagasi saama, siis kodus hoiupõrsasse. Kui põras kunagi täis saab, siis lahti lammutada ja selle raha eest rummi osta.

        Comment

        • Platinum
          FPP Pro
          • Jan 2010
          • 248

          #589
          Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga

          mündi esiküljel oleks võind olla siiski vapid. 20-ndatest juba nii olnud.

          Comment

          • kjmrc
            Pokkerihai
            • Aug 2009
            • 4541

            #590
            Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga

            Minge siis Toompeale kaeblema, mis see vingumine siin foorumis ikka muudab ..

            Comment

            • fyte
              Pokkerihai
              • Jun 2010
              • 3378

              #591
              Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga

              Olen ma tõesti ainuke, keda ei koti üldse, mis seal mündi peal täpsemalt on?
              Seda enam et suur osa makseid toimuvad ju kaardi abil.

              Comment

              • kilu6
                Vana Tegija
                • Oct 2008
                • 1305

                #592
                Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga

                Algselt postitas Rage Vaata postitust
                mulle ka juba kätte sattunud euromünte, kus peal on mingi mehe pea või mingi hoone, millest ma midagi ei tea ja jube raske oleks ka googeldada
                Kui inimene guugeldada oskab, siis vaatab siit näiteks.

                Comment

                • Char
                  Pokkerihai
                  • Sep 2009
                  • 1848

                  #593
                  Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga

                  Algselt postitas kilu6 Vaata postitust
                  Kui inimene guugeldada oskab, siis vaatab siit näiteks.
                  http://www.ecb.eu/euro/html/eurocoins.en.html
                  Many people in the Eurozone wonder where a particular euro coin comes from. We make it easy to find out and identify your euro coins...

                  Comment

                  • kjmrc
                    Pokkerihai
                    • Aug 2009
                    • 4541

                    #594
                    Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga

                    Algselt postitas fyte Vaata postitust
                    Olen ma tõesti ainuke, keda ei koti üldse, mis seal mündi peal täpsemalt on?
                    Seda enam et suur osa makseid toimuvad ju kaardi abil.
                    +1

                    Comment

                    • EGERT
                      Vana Tegija
                      • Mar 2009
                      • 1042

                      #595
                      Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga

                      Närvi ajab mind see, et poes on reaalselt järjekorrad pikemaks läinud. Täna jälle, käisin poest lõunat ostmas ja ees on tädi, kes puterdab oma müntidega ja siis küsib kassapidajalt, et kas see kõige võiksem on ikka ühene...

                      TRA MAKSKE KAARDIGA!

                      Comment

                      • con
                        Pokkerihai
                        • Jul 2010
                        • 1954

                        #596
                        Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga

                        Algselt postitas EGERT Vaata postitust
                        Närvi ajab mind see, et poes on reaalselt järjekorrad pikemaks läinud. Täna jälle, käisin poest lõunat ostmas ja ees on tädi, kes puterdab oma müntidega ja siis küsib kassapidajalt, et kas see kõige võiksem on ikka ühene...

                        TRA MAKSKE KAARDIGA!
                        kaardimaksekassasi võiks juurde tekkida.

                        Comment

                        • camu
                          Super Moderaator
                          • Jan 2009
                          • 3411

                          #597
                          Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga

                          Algselt postitas EGERT Vaata postitust
                          Närvi ajab mind see, et poes on reaalselt järjekorrad pikemaks läinud. Täna jälle, käisin poest lõunat ostmas ja ees on tädi, kes puterdab oma müntidega ja siis küsib kassapidajalt, et kas see kõige võiksem on ikka ühene...

                          TRA MAKSKE KAARDIGA!
                          Nõus! Samas mul oli paar päeva tagasi kogemus, kui olin vanaemale autojuhiks turule. Seal teatavasti juba kaardiga ei maksa. Maksmise ajad on tõesti kasvanud ja märgatavalt. Eriti raske on just poolpimedatel vanainimestel, kelle tömbid näpud neid väikseid münte sealt rahakoti põhjast kätte ei saa ning kõigele lisaks nad ei näe ka veel. Sinna lisada juurde vanainimeste standartne mõtteaeglus ja järjekorras mõne mammi taga seistes võtab närvi mustaks küll.

                          Kui keegi ka rahakotte oskab soovitada, siis kuulan hoolega.

                          Comment

                          • lenC
                            Administraator
                            • Oct 2008
                            • 6440

                            #598
                            Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga

                            Algselt postitas EGERT Vaata postitust
                            Närvi ajab mind see, et poes on reaalselt järjekorrad pikemaks läinud. Täna jälle, käisin poest lõunat ostmas ja ees on tädi, kes puterdab oma müntidega ja siis küsib kassapidajalt, et kas see kõige võiksem on ikka ühene...

                            TRA MAKSKE KAARDIGA!
                            Need tädikesed on ju kaartidega veel saamatumad.

                            Comment

                            • Jubin
                              Bännitud
                              • Nov 2010
                              • 142

                              #599
                              Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga

                              Codecci nägu oleks pidanud olema tagaküljel siis oleks olnud WINWIN

                              Comment

                              • Fabulous
                                Pokkerihai
                                • Jan 2010
                                • 2674

                                #600
                                Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga

                                Algselt postitas lenC Vaata postitust
                                Need tädikesed on ju kaartidega veel saamatumad.
                                Kui ei oska kaarti masinasse panna, neljakohalist koodi meelde jätta ja kaarti välja võtta, pole vast poodi kaupa ostma ka eriti asja.

                                Comment

                                Working...