***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • lebovend
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 2420

    #556
    Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga

    täiesti ****** ju :S et selliseid iniemsi veel eksisteerib ja sellises limiidis...
    samal ajal kui ma whinen, et ma ei saa micro regidest jagu. unreal ju.

    Comment

    • vonkartoffel
      Pokkerihai
      • May 2009
      • 1658

      #557
      Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga

      Üleval ju alles ongi donkid, micros mehed kes toksivad ja uurivad.

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #558
        Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga

        Kui kellegil on räige gamblemisisu, siis minnaksegi kas hästi suurte limiiti (saab võita palju + pinge, rikkurid või miski turnahittijad) või siis väikessese limiiti (bustomehed). Keskmistes limiitides 50NL-200NL on rohkem ikkagi need, kes telekast pokkerit näinud ja tahavad nii elatist teenida.

        Comment

        • K2snakas
          Pokkerihai
          • Feb 2009
          • 2388

          #559
          Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga

          Algselt postitas ranka Vaata postitust
          Anna nimed ja share statistikat. Leiame ehk "kuidas abuseda" ning sa ei peagi sit outima :)
          pmts k6ik kes nl10-20 50bb multitablevad on botid

          ja abuseda neid lihtne, kuna nende fold to 3bet on 90+ siis lihtsalt min 3betin neid ja foldivad ja kui otsa saan on monster k2es:) ez

          Comment

          • vonkartoffel
            Pokkerihai
            • May 2009
            • 1658

            #560
            Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga

            Algselt postitas K2snakas Vaata postitust
            pmts k6ik kes nl10-20 50bb multitablevad on botid

            ja abuseda neid lihtne, kuna nende fold to 3bet on 90+ siis lihtsalt min 3betin neid ja foldivad ja kui otsa saan on monster k2es:) ez
            vale, aga peaaegu kümnesse, nii et päris hea

            Comment

            • K2snakas
              Pokkerihai
              • Feb 2009
              • 2388

              #561
              Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga

              Algselt postitas vonkartoffel Vaata postitust
              vale, aga peaaegu kümnesse, nii et päris hea
              umm?
              Ei mõista mis sa öelda tahtsid.

              Comment

              • Codecci
                Luuramas Naisteturniire
                • Nov 2008
                • 7574

                #562
                Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga

                Algselt postitas ranka Vaata postitust
                Kui kellegil on räige gamblemisisu, siis minnaksegi kas hästi suurte limiiti (saab võita palju + pinge, rikkurid või miski turnahittijad) või siis väikessese limiiti (bustomehed). Keskmistes limiitides 50NL-200NL on rohkem ikkagi need, kes telekast pokkerit näinud ja tahavad nii elatist teenida.
                Ma ei saa aru kas sa leveldad (obv?), aga mida limiit üles seda vähem fishe ikka.

                Comment

                • Timpz
                  Pokkerihai
                  • Oct 2008
                  • 2029

                  #563
                  Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga

                  miks kõik kaotavad? (blogijad)

                  Comment

                  • KristjanRawk
                    Klubi Liige
                    • Feb 2009
                    • 1133

                    #564
                    Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga

                    vaatasin kah et üks suurem downswing peal kõigil :D

                    Comment

                    • Rage
                      Klubi Liige
                      • Nov 2008
                      • 6853

                      #565
                      Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga

                      Algselt postitas Timpz Vaata postitust
                      miks kõik kaotavad? (blogijad)
                      ei kaota kõik.. mul see kuu kena hiiter alguses, aga miski ca 5k käte graafikut ei tihka postitada, short term...

                      Comment

                      • Jack Jones
                        Jube Noob
                        • Aug 2009
                        • 143

                        #566
                        Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga

                        Kas kellegile tundub veel, et nüüd kui euro on saabunud, siis meie euromündid on kuidagi nii igavad, oleks võinud olla ikka midgai kihvtimat, kas või erinevus eurostel müntidel, 50,20 ja 10-sel ning väikestel sentidel. jama.

                        Üks küsimus veel, kui lääne eestis öeldakse, et lumi pakib, siis kuidas lõuna eestis öeldi, ei tule meelde...läks siin vaidluseks!

                        Comment

                        • tafka31
                          Grinder
                          • Dec 2009
                          • 853

                          #567
                          Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga

                          Lumi hakkab kokku!

                          Comment

                          • ranka
                            Miljon Põhjust Kodus Olla
                            • Sep 2008
                            • 36444

                            #568
                            Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga

                            Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                            Ma ei saa aru kas sa leveldad (obv?), aga mida limiit üles seda vähem fishe ikka.
                            Ma ei ole kuskil ji öeldnud ,et kõrgemal rohekm fisshe. Rikkureid vähem kui vaekureid :)

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #569
                              Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga

                              Algselt postitas Jack Jones Vaata postitust
                              Kas kellegile tundub veel, et nüüd kui euro on saabunud, siis meie euromündid on kuidagi nii igavad, oleks võinud olla ikka midgai kihvtimat, kas või erinevus eurostel müntidel, 50,20 ja 10-sel ning väikestel sentidel. jama.

                              Üks küsimus veel, kui lääne eestis öeldakse, et lumi pakib, siis kuidas lõuna eestis öeldi, ei tule meelde...läks siin vaidluseks!
                              Mulle eesti euro tagakülg räigelt meeldib - ilus Eesti kaart. Mujal riikides miski mehe pilt, keda ma ei teagi. Seega jätavad muude riikide eurod (niiaplju mida ma näinud olen) suht külmaks, kreekas vist oli üks euro kus oli akropol taga aga eestis akropole ja collouseim ei ole ,seega väga hea lahendus.

                              Kusjuures PokkeriProd.com logo oleks ka eurol väga hea, saaks tasuta reklaami. Imelik, et Savisaar ei lasknud Keskerakonna logo panna ja alla kiri "Vsjo Naze".

                              Comment

                              • rahvavaenlane
                                Klubi Liige
                                • Dec 2009
                                • 3040

                                #570
                                Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga

                                raha kujundus pole vist väga linnapeade otsustada

                                Comment

                                Working...