Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga
+1, ma ka väga rahul ja üldse kogu euroasjaga olen rahul. Kas selline asi üldse võimalik, et erinevate sentide-müntide taga oleks erinevad asjad olnud? Minu teada sellist võimalust küll ei pakutud. On kuskil euroriigis nii?
Ja kui juba sellele teema läks, siis on keegi mingi ägeda rahakoti leidnud või süsteemi välja mõelnud, kuidas sendimajandusega paremini hakkama saada? Mul mingi vana närakas rahakott ja oleks uut vaja, aga mõtlesin, et äkki oleks 2 eraldi asja isegi parem, 1 rahakott tahatasku paberraha ja kaartide jaoks, teine mingi spets võtmehoidja-müntide-sentide rahakott ette tasku. Samas ma ei kujuta ette, kui praktiline see igapäevaelus on...
Algselt postitas ranka
Vaata postitust
Ja kui juba sellele teema läks, siis on keegi mingi ägeda rahakoti leidnud või süsteemi välja mõelnud, kuidas sendimajandusega paremini hakkama saada? Mul mingi vana närakas rahakott ja oleks uut vaja, aga mõtlesin, et äkki oleks 2 eraldi asja isegi parem, 1 rahakott tahatasku paberraha ja kaartide jaoks, teine mingi spets võtmehoidja-müntide-sentide rahakott ette tasku. Samas ma ei kujuta ette, kui praktiline see igapäevaelus on...










Comment