***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Codecci
    Luuramas Naisteturniire
    • Nov 2008
    • 7574

    #571
    Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga

    Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Mulle eesti euro tagakülg räigelt meeldib - ilus Eesti kaart. Mujal riikides miski mehe pilt, keda ma ei teagi. Seega jätavad muude riikide eurod (niiaplju mida ma näinud olen) suht külmaks, kreekas vist oli üks euro kus oli akropol taga aga eestis akropole ja collouseim ei ole ,seega väga hea lahendus.

    Kusjuures PokkeriProd.com logo oleks ka eurol väga hea, saaks tasuta reklaami. Imelik, et Savisaar ei lasknud Keskerakonna logo panna ja alla kiri "Vsjo Naze".
    +1, ma ka väga rahul ja üldse kogu euroasjaga olen rahul. Kas selline asi üldse võimalik, et erinevate sentide-müntide taga oleks erinevad asjad olnud? Minu teada sellist võimalust küll ei pakutud. On kuskil euroriigis nii?

    Ja kui juba sellele teema läks, siis on keegi mingi ägeda rahakoti leidnud või süsteemi välja mõelnud, kuidas sendimajandusega paremini hakkama saada? Mul mingi vana närakas rahakott ja oleks uut vaja, aga mõtlesin, et äkki oleks 2 eraldi asja isegi parem, 1 rahakott tahatasku paberraha ja kaartide jaoks, teine mingi spets võtmehoidja-müntide-sentide rahakott ette tasku. Samas ma ei kujuta ette, kui praktiline see igapäevaelus on...

    Comment

    • Pahvak
      Pastilaa?? Ei!
      • Dec 2008
      • 4431

      #572
      Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga

      Keegi starsi mängijatest oskab öelda, mis on vinivici9586 statid?

      EDIT: Või kui kellelgi on värskeid PTR käsi, siis pm.
      Last edited by Pahvak; 10.01.11, 13:20.
      Fullstacks have more fun.

      Comment

      • Jubin
        Bännitud
        • Nov 2010
        • 142

        #573
        Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga

        use the card imo

        Comment

        • rahvavaenlane
          Klubi Liige
          • Dec 2009
          • 3040

          #574
          Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga

          paljudes riikides kasutatakse 3 erinevat kujundust. 1,2,5 sendiste 10,20,50 sendistel ja 1,2 eurostel erinev kujundus. ja kohati tundub et soomlased on lasknud igale soomlasele oma personaalse kujunduse teha :D erineva kujundusega 2-e euroseid on seal lugematul hulgal.

          Comment

          • con
            Pokkerihai
            • Jul 2010
            • 1954

            #575
            Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga

            Algselt postitas Codecci Vaata postitust
            +1, ma ka väga rahul ja üldse kogu euroasjaga olen rahul. Kas selline asi üldse võimalik, et erinevate sentide-müntide taga oleks erinevad asjad olnud? Minu teada sellist võimalust küll ei pakutud. On kuskil euroriigis nii?

            Ja kui juba sellele teema läks, siis on keegi mingi ägeda rahakoti leidnud või süsteemi välja mõelnud, kuidas sendimajandusega paremini hakkama saada? Mul mingi vana närakas rahakott ja oleks uut vaja, aga mõtlesin, et äkki oleks 2 eraldi asja isegi parem, 1 rahakott tahatasku paberraha ja kaartide jaoks, teine mingi spets võtmehoidja-müntide-sentide rahakott ette tasku. Samas ma ei kujuta ette, kui praktiline see igapäevaelus on...
            turvalisuse kaalutlustel ei tehtud erinevaid tagakülgi, st võltsimise mõttes.
            sendid lähed tasku ikka nagu ka paberraha ja kaardid on läinud koguaeg:D imo nüüd kui palju metallraha siis rahakotti kanda veelgi mõttetum.


            //jäi meelde, et turvalisuse tõttu aga tegelt:




            pmst siis oli konkurss ja eestlased ise hääletasid. nähtavasti oli siis võitja töö selline kus kõik olid ühesuguste tagakülgedega.
            Last edited by con; 10.01.11, 13:32.

            Comment

            • kilu6
              Vana Tegija
              • Oct 2008
              • 1305

              #576
              Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga

              Algselt postitas con Vaata postitust
              pmst siis oli konkurss ja eestlased ise hääletasid. nähtavasti oli siis võitja töö selline kus kõik olid ühesuguste tagakülgedega.
              Rahvas valis jah üsna igava variandi
              Asi oli selles, et liiga palju variante jäeti ja rahvas lihtsalt killustus eri variantide vahel. Siis jäigi kõige lihtsam ja igavam peale.
              1
              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

              2
              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

              3
              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

              4
              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

              5
              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

              6
              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

              7
              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

              8
              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

              9
              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

              10
              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
              Last edited by kilu6; 10.01.11, 14:45.

              Comment

              • rohelinekonn
                Klubi Liige
                • Nov 2008
                • 3808

                #577
                Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga

                Algselt postitas rahvavaenlane Vaata postitust
                kriteeriumid ???
                ütleme nii et sul läheb raskeks

                Comment

                • Codecci
                  Luuramas Naisteturniire
                  • Nov 2008
                  • 7574

                  #578
                  Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga

                  Algselt postitas kilu6 Vaata postitust
                  Rahvas valis jah üsna igava variandi
                  Asi oli selles, et liiga palju variante jäeti ja rahvas lihtsalt killustus eri variantide vahel. Siis jäigi kõige lihtsam ja igavam peale.

                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                  7 ja 9 on ka normaalsed, praegune siiski lemmik.

                  Comment

                  • kilu6
                    Vana Tegija
                    • Oct 2008
                    • 1305

                    #579
                    Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga

                    Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                    7 ja 9 on ka normaalsed, praegune siiski lemmik.
                    Vapid on suht sama igavad mu meelest, oleks võinud olla midagi 3, 6, 8 stiilis.

                    Comment

                    • WeThePeople
                      Vana Tegija
                      • Mar 2010
                      • 1163

                      #580
                      Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga

                      Daughter: Hey Mom i'm going to my room with my boyfriend.

                      Mom: ''Okay don't do anything stupid!''

                      *.Gf and Bf go into bedroom.*

                      Daughter screams: Baby, baby, baby ohh!

                      *.Mom runs into her room.*

                      Mom:''What in gods name are you doing!?!?!?!?''

                      Daughter: ''Mom, were having sex! get out!''

                      Mom: ''Oh thank god, i thought you were listening to Justin Bieber..''

                      Comment

                      • con
                        Pokkerihai
                        • Jul 2010
                        • 1954

                        #581
                        Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga

                        Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                        7 ja 9 on ka normaalsed, praegune siiski lemmik.
                        vapp koos tammelehtedega on ilus jp.
                        eesti kontuur on üsna unikaalne, umbes nagu kõik teavad kinga kujulist itaaliat. see vapp ja need ülejäänud kujutised oleksid suht mittemidagiütlevad nagu teistel riikidel. hea valik imo.
                        Last edited by con; 10.01.11, 18:08.

                        Comment

                        • taipupole
                          Lõpuboss
                          • Oct 2008
                          • 2181

                          #582
                          Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga

                          Algselt postitas con Vaata postitust
                          eesti kontuur on üsna unikaalne, umbes nagu kõik teavad kinga kujulist itaaliat.
                          mitte keegi ei tea, et see on eesti. nagu ei tea mitte keegi, et kanter on olümpiavõitja.

                          Comment

                          • con
                            Pokkerihai
                            • Jul 2010
                            • 1954

                            #583
                            Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga

                            Algselt postitas taipupole Vaata postitust
                            mitte keegi ei tea, et see on eesti. nagu ei tea mitte keegi, et kanter on olümpiavõitja.
                            mida ma silmas pidasin oli see, et see kontuur on üsnagi unikaalne. itaalia tõin näitena.
                            halvasti sõnasin(:

                            Comment

                            • pastilaa
                              kuum poiss
                              • Apr 2009
                              • 7518

                              #584
                              Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga

                              Algselt postitas Pahvak Vaata postitust
                              Keegi starsi mängijatest oskab öelda, mis on xcxxvinivici9586xxx statid?

                              EDIT: Või kui kellelgi on värskeid PTR käsi, siis pm.
                              7,9k käsi - 15,5/13/2,6 cbet 61%, 3bet 3,5%

                              (ise mänginud vast 1k kätest, enamus trackitud)

                              noted kasinad kahjuks:
                              riveril minbetis 2nd 2p
                              NIT ALERT!! ka bvb
                              3handed hakkas trikitama. restealis 89s

                              Comment

                              • Codecci
                                Luuramas Naisteturniire
                                • Nov 2008
                                • 7574

                                #585
                                Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga

                                Algselt postitas kilu6 Vaata postitust
                                Vapid on suht sama igavad mu meelest, oleks võinud olla midagi 3, 6, 8 stiilis.
                                Peabki igav olema :)

                                Kolmandal pildil mis nende kõige väiksemate sentide peal on? Ja see laulukaar ei tundu eriti äge.

                                6 ja 8 - wtf is this shit?

                                Comment

                                Working...