Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga
kiirelt nõu vaja.
kui ma metsa all kellegile auto ära mõlgin kas see läheb tal ka liikluskindlustuse alla või maksan talle ise kinni?
kiirelt nõu vaja.
kui ma metsa all kellegile auto ära mõlgin kas see läheb tal ka liikluskindlustuse alla või maksan talle ise kinni?
Comment