***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • K2snakas
    Pokkerihai
    • Feb 2009
    • 2388

    #526
    Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga

    Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Kirjutadki seda, mille pärast arvad, et kõik korras ei ole.
    ma toon siia v2lja mis neis ühist on, aga arvan, et see mingi tõestus küll pole, et nad botid oleks, aga kõik 3 mängivad 50bb stackiga, kahel neist on suht samma auku kõik statsid, ilmuvad laudadesse kui lauas on vähemalt 4 mängijat, automaatselt sit outivad ja lahkuvad lauast, kui lauda ei ole jäänud 3 või enam käes osalevat mängijat koos nendega(ise kasutangi seda taktikat, et kui nad lauda ilmuvad siis lähen sit out ja ootan kuni nad sitoutivad ja lahkuvad ning siis hakkan alles mängima)
    rohkem vist hetkel meelde ei tule mis nendes veel sarnast on, aga jah nagu ma mainisi sain alles öösel teada ja pole veel jõudnud l2hemalt asja uurida, aga kahtlus on küll suur igatahes..
    ja kuidas üldse mänguliselt arusaada, et tegemist võiks botiga olla?

    Comment

    • K2snakas
      Pokkerihai
      • Feb 2009
      • 2388

      #527
      Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga

      Algselt postitas Tigrano Vaata postitust
      Ongames ei mytta enam või?
      hetkel sa ajad mind vist kellegagi sassi:)

      Comment

      • Tigrano
        Administraator
        • Oct 2008
        • 7614

        #528
        Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga

        Algselt postitas K2snakas Vaata postitust
        hetkel sa ajad mind vist kellegagi sassi:)
        Jep, käsnakallega :) Vaatasin kiiruga valesti.

        Comment

        • 5lehte
          Jube Noob
          • Apr 2009
          • 126

          #529
          Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga

          Kui proovisin ühte "sinist saite" siis seal oli ka 3 boti(vähemalt ise arvan) aga väga mõnus oli nende vastu 3betida pre kui foldivad peale AA KK ja nende kaartidega callisin nende pfr-se. Olid ka sellised 50bb kujud, juu see kõige lihtsam mänguplaan botidele.

          Comment

          • ranka
            Miljon Põhjust Kodus Olla
            • Sep 2008
            • 36444

            #530
            Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga

            Njaa, Isildur ongi Viktor Blom.

            Comment

            • taipupole
              Lõpuboss
              • Oct 2008
              • 2181

              #531
              Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga

              Algselt postitas ranka Vaata postitust
              Njaa, Isildur ongi Viktor Blom.
              [] hoolin ja huvitun ning jube šokk olnuks, kui oleks tegelt Tom Bonks olnud

              Comment

              • Timpz
                Pokkerihai
                • Oct 2008
                • 2029

                #532
                Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga

                2+2-es oligi põhipakkumine et tema

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #533
                  Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga

                  Algselt postitas K2snakas Vaata postitust
                  ma toon siia v2lja mis neis ühist on, aga arvan, et see mingi tõestus küll pole, et nad botid oleks, aga kõik 3 mängivad 50bb stackiga, kahel neist on suht samma auku kõik statsid, ilmuvad laudadesse kui lauas on vähemalt 4 mängijat, automaatselt sit outivad ja lahkuvad lauast, kui lauda ei ole jäänud 3 või enam käes osalevat mängijat koos nendega(ise kasutangi seda taktikat, et kui nad lauda ilmuvad siis lähen sit out ja ootan kuni nad sitoutivad ja lahkuvad ning siis hakkan alles mängima)
                  rohkem vist hetkel meelde ei tule mis nendes veel sarnast on, aga jah nagu ma mainisi sain alles öösel teada ja pole veel jõudnud l2hemalt asja uurida, aga kahtlus on küll suur igatahes..
                  ja kuidas üldse mänguliselt arusaada, et tegemist võiks botiga olla?
                  Anna nimed ja share statistikat. Leiame ehk "kuidas abuseda" ning sa ei peagi sit outima :)

                  Comment

                  • andu_andu
                    Pokkerihai
                    • Jan 2009
                    • 4050

                    #534
                    Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga

                    Algselt postitas inward Vaata postitust
                    Prive on päris hea klubi....
                    räägi lähemalt :D
                    mul tüdruk käis seal eile :D

                    Comment

                    • antnx
                      Pokkerihai
                      • Oct 2008
                      • 3102

                      #535
                      Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga

                      lol :D

                      Comment

                      • Timpz
                        Pokkerihai
                        • Oct 2008
                        • 2029

                        #536
                        Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga

                        PCA main event, leidsin eestlase pärast day1A-d Teet Randma Estonia 10 FPP Mega-Path winner 20900

                        Comment

                        • antnx
                          Pokkerihai
                          • Oct 2008
                          • 3102

                          #537
                          Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga

                          Algselt postitas Rage Vaata postitust
                          and? oletame, et on põhjapidav tõend ja me teame tõde, ehk jahh tõesti ufod crashisid sinna. mida see teadmine sulle annab?


                          WAT? ei ole lõpmatu, üsnagi lõplik suurus on, ja galaktikate ja tähtede arv on ka enamvähem ära hinnatud..

                          Comment

                          • ristijeesus
                            Klubi Liige
                            • Oct 2009
                            • 2533

                            #538
                            Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga

                            Kaitsepolitseiamet pidas 8. jaanuaril kinni kaks isikut, keda kahtlustatakse pistise võtmises ja andmises, üks neist on Tallinna munitsipaalpolitsei juht Kaimo Järvik. http://www.tallinnapostimees.ee/?id=369208

                            Comment

                            • minbetmillionaire
                              Õpihimuline Mängur
                              • Jan 2010
                              • 363

                              #539
                              Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga

                              Algselt postitas ristijeesus Vaata postitust
                              Kaitsepolitseiamet pidas 8. jaanuaril kinni kaks isikut, keda kahtlustatakse pistise võtmises ja andmises, üks neist on Tallinna munitsipaalpolitsei juht Kaimo Järvik. http://www.tallinnapostimees.ee/?id=369208
                              Järvikul otse näost näha et tegeleb hämarate asjadega

                              Comment

                              • TaistoJ
                                Grinder
                                • Aug 2010
                                • 787

                                #540
                                Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga



                                Vahest (3. kord juba) õnnestub mul FTP's 1-kaardi holdemit mängida. :) nice

                                Comment

                                Working...