Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga
ma toon siia v2lja mis neis ühist on, aga arvan, et see mingi tõestus küll pole, et nad botid oleks, aga kõik 3 mängivad 50bb stackiga, kahel neist on suht samma auku kõik statsid, ilmuvad laudadesse kui lauas on vähemalt 4 mängijat, automaatselt sit outivad ja lahkuvad lauast, kui lauda ei ole jäänud 3 või enam käes osalevat mängijat koos nendega(ise kasutangi seda taktikat, et kui nad lauda ilmuvad siis lähen sit out ja ootan kuni nad sitoutivad ja lahkuvad ning siis hakkan alles mängima)
rohkem vist hetkel meelde ei tule mis nendes veel sarnast on, aga jah nagu ma mainisi sain alles öösel teada ja pole veel jõudnud l2hemalt asja uurida, aga kahtlus on küll suur igatahes..
ja kuidas üldse mänguliselt arusaada, et tegemist võiks botiga olla?
Algselt postitas ranka
Vaata postitust
rohkem vist hetkel meelde ei tule mis nendes veel sarnast on, aga jah nagu ma mainisi sain alles öösel teada ja pole veel jõudnud l2hemalt asja uurida, aga kahtlus on küll suur igatahes..
ja kuidas üldse mänguliselt arusaada, et tegemist võiks botiga olla?

Comment