***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • variatsioon
    Pokkeritark
    • Nov 2008
    • 5849

    #346
    Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga

    Comment

    • kardaanirist
      Pokkerihai
      • Nov 2009
      • 3675

      #347
      Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga

      ja kui Vastlapäeval teete pika liu (salvo kelguga tuleb minu kogemuste põhjal pikim liug), siis on tuleva aasta linakasv sitaks hea. samas poes müüakse igasugu ringi (UFO?) kujulisi kelke ka. võibolla siis tuleb eriti hea liug.

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #348
        Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga

        ning kes teeb cashoudi see saab kohe doomswitchi osaliseks.

        ei tee nalja aga, kes usub seda doomswitchi paska siis on see sama jabur kui uskuda igasugu maiade kalendreid, 'välis Maalaste' külaskäike, suurte silmadega olendeid ja hõljuvaid kummitusi.

        Comment

        • variatsioon
          Pokkeritark
          • Nov 2008
          • 5849

          #349
          Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga

          suht haiged on need ufo kujulised kelgud..
          vabsjee ei saa kontrollida mis pidi alla sõidad.

          Comment

          • variatsioon
            Pokkeritark
            • Nov 2008
            • 5849

            #350
            Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga

            Algselt postitas ranka Vaata postitust
            ning kes teeb cashoudi see saab kohe doomswitchi osaliseks.

            ei tee nalja aga, kes usub seda doomswitchi paska siis on see sama jabur kui uskuda igasugu maiade kalendreid, 'välis Maalaste' külaskäike, suurte silmadega olendeid ja hõljuvaid kummitusi.
            ma olen suht kindel et mitte keegi tegelt ei usu et cashout=doomswitch :P

            cash oudivad tavaliselt ikka võitvad mängijad.

            Comment

            • Codecci
              Luuramas Naisteturniire
              • Nov 2008
              • 7574

              #351
              Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga

              Algselt postitas variatsioon Vaata postitust
              ma olen suht kindel et mitte keegi tegelt ei usu et cashout=doomswitch :P

              cash oudivad tavaliselt ikka võitvad mängijad.
              leits usub

              Comment

              • Provoker
                Pokkerihai
                • Jan 2009
                • 3067

                #352
                Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga

                ufo kujulised kelgud ei libise ka korralikult. Vanakerega salvo on ikka üleprahi.

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #353
                  Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga

                  Perse, mul on salvo tüüpi kelk aga sellel juba uus keretüüp. Vanad vist ikka nii uunikumid, et 78-nda aasta Salvo kelgu eest saaks päris jõhkra hunniku pappi.

                  Comment

                  • kardaanirist
                    Pokkerihai
                    • Nov 2009
                    • 3675

                    #354
                    Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga

                    Selveris nägin ka, et müüdi Salvo kelke. 100.- kanti.

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #355
                      Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga

                      Meil siin just andreste ja peokuningaga oli koosolek ning võtsime vastu 2012 aasa Live EMV otsuse. 2012 Live EMV-l kõik turniirid on rush formaadis ja aega oma koht võtta on 10 sekundit. Sel juhul lõppeb see kepp ära, et turkad on miski 20 tundi pikad ning alates sellest päevast on pokker ka sport.

                      See tähendab, et miskid õblikud, kes ei jõua niipalju joosta kõngevad poole turka pealt ära ja tõesti ainult eliit saab edasi.

                      PS! Kiivikas ja Erki Nool tõenäoliselt järgmisest aastast kuuluvad seepärast ka OO Team Elitesse. Võib-olla ka Värnik ning Piiroja saavad omale lepingud ning tulevikus OO-sse lepingu saavadki mehed, kes jõuavad läbida 1km vähem kui 4 minutiga.

                      Comment

                      • variatsioon
                        Pokkeritark
                        • Nov 2008
                        • 5849

                        #356
                        Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga

                        aga kuhu viina joomine jääb?

                        tujurikkuja - ujumine:

                        Comment

                        • inward
                          Klubi Liige
                          • Sep 2009
                          • 6275

                          #357
                          Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga

                          Korralik must huumor oli see aasta Tujurikkujas

                          Comment

                          • tafka31
                            Grinder
                            • Dec 2009
                            • 853

                            #358
                            Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga

                            Oja Pets omas mahlas.

                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                            Comment

                            • ninasarvik11
                              Jube Noob
                              • Mar 2010
                              • 126

                              #359
                              Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga

                              02.30 eurosport 2 näitab CAN - RUS u20 finaali
                              (jäähoki)

                              Comment

                              • con
                                Pokkerihai
                                • Jul 2010
                                • 1954

                                #360
                                Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga

                                Algselt postitas tafka31 Vaata postitust
                                Oja Pets omas mahlas.

                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                                lotila artikkel:

                                http://www.ohtuleht.ee/index.aspx?id=399908&q=lotila
                                tegu on otsese mõnitamisega, täis labasust ja no.... lugege ise

                                Toimetaja vastus on ka puhas kuld, lausa muljetavaldav demagoog on see vend.
                                Sinu poolt arvamusloos «Miks me laseme end päevast päeva mõnitada?» väljendatud mure on igati õigustatud. Ei tasu lasta. Paraku oled ka ise sellest piirist korduvalt üle astunud – hea huumori, iroonia ja ühiskonnakriitika piirjoon halva nalja, labase sõimu ja ennastunustava räuskamise vahel on õhkõrn. Kes nõuab midagi teistelt, peab seda nõudma ka endalt.

                                Mõnitamine on karm sõna. Kuid iga kriitika ei ole veel mõnitamine. Ja iga mõnitamine ei ole kriitika.
                                ...

                                Comment

                                Working...