Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!
"koolist" röökides...
mis oli kõige "lebom" tund sinujaoks alates põhikoolist?!?!?!?
V:
Saksakeel...mõlemas koolis (jõudsin saksakeelt õppida kahes koolis samalt "tasemelt?"!).
on vastuvaidlejaid?
Algselt postitas HU grinder
Vaata postitust
mis oli kõige "lebom" tund sinujaoks alates põhikoolist?!?!?!?
V:
Saksakeel...mõlemas koolis (jõudsin saksakeelt õppida kahes koolis samalt "tasemelt?"!).
on vastuvaidlejaid?
Comment