Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!
Hahaha.....see oleks julm olnud. Tegelikult oli kiri üsna kuri.
Hahaha.....see oleks julm olnud. Tegelikult oli kiri üsna kuri.
(Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
TC
8
7
Q
hackimise ohvriks langemise eest aitab basic ratsionaalne mõtlemine.
Comment