Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!
Käsin ka seal tervisetõendit võtmas siva ära ja 155/95 oli rõhk, istusin seal natuke kuni teised asjad küsis, siis langes 5 võrra, ütles et natuke kõrge küll aga ju tulekust :)
Mõtlengi, et kui sa liigud, oletame käid, siis ei saa ju olla mingi 80/120 palju siis norm rõhk on või näiteks trenni tehes aga siis ikka vaadatakse pulsi pealt vist :)
Käsin ka seal tervisetõendit võtmas siva ära ja 155/95 oli rõhk, istusin seal natuke kuni teised asjad küsis, siis langes 5 võrra, ütles et natuke kõrge küll aga ju tulekust :)
Mõtlengi, et kui sa liigud, oletame käid, siis ei saa ju olla mingi 80/120 palju siis norm rõhk on või näiteks trenni tehes aga siis ikka vaadatakse pulsi pealt vist :)
Comment