Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!
Mul oli tervisetõendi tegemisel täpselt sama asi. Viimase 10 aasta jooksul ainult 1 korra arsti juures käinud ja millegipärast tõmbas närvi sisse. Kodus mõõtes on siiani iga kord olnud alla 80/120. See oli ainult teisiti, et olin kõhu kõvasti täis söönud just enne minekut. Pärast lugesin muidugi, et vähemalt 3 (soovitavalt 6) tundi tuleb enne söömata olla.
Algselt postitas qbj0hn
Vaata postitust
Comment