Fotograafia

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Tigrano
    Administraator
    • Oct 2008
    • 7614

    #136
    Re: Fotograafia

    Keegi oskab öelda kuidas näiteks selliseid pilte tuleb teha, kust valgus peaks tulema või mis fotokal tuleb seadistada, et saaks lahedaid pilte, kus põhirõhk olek seadel. Mingi lihtsama canon eos fotokaga tegin ja pildid olid suht käkid ikka, olympuse seebikarp teeb ka paremaid :)

    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

    Comment

    • alaska
      forever
      • Oct 2008
      • 6599

      #137
      Re: Fotograafia

      Palju oleneb objektiivist, see mis algul kaasas on, on üsna halb. Kindlalt halvem, kui korralikel seebikarpidel ees on.

      Comment

      • bluelite
        Vana Tegija
        • Nov 2010
        • 1190

        #138
        Re: Fotograafia

        Algselt postitas wanapagan Vaata postitust
        Kas keegi targem oskab öelda kas on võimalik eestist sellist: http://www.amazon.com/Canon-PowerSho.../dp/B004J41T7Q elukat osta kusagilt ?
        Hinnavaatlus on Eesti suurim tehnikaalast hinnainfot ja nõuandeid edastav internetikeskkond.

        Comment

        • wanapagan
          Õpihimuline Mängur
          • Dec 2010
          • 310

          #139
          Re: Fotograafia

          Suured tänud blue, sain jälle suts targemaks.

          Comment

          • Relamz
            Vana Tegija
            • Jan 2010
            • 1467

            #140
            Re: Fotograafia

            Algselt postitas Tigrano Vaata postitust
            Keegi oskab öelda kuidas näiteks selliseid pilte tuleb teha, kust valgus peaks tulema või mis fotokal tuleb seadistada, et saaks lahedaid pilte, kus põhirõhk olek seadel. Mingi lihtsama canon eos fotokaga tegin ja pildid olid suht käkid ikka, olympuse seebikarp teeb ka paremaid :)

            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
            Tundub, et sellisel pildil on kasutatud lisa välku mis on valguse mõnusalt laiali hajutanud.

            EDIT:
            Tegelt annaks selliseid huvitavaid pilte teha ka valgusega "värvides"
            Vaatasin mõned nädalad tagasi ühte video -> http://www.youtube.com/watch?feature...dKQeugc#t=434s
            Äkki leiad siit mõtteid kuidas odavalt ilusat pilti teha :P.
            Aga sellist pilti pildista kindlasti .raw formaadis, siis saad hiljem photoshopis ilusti värvid õigeks keerata.
            Last edited by Relamz; 26.03.12, 22:44.

            Comment

            • Kotkas1000
              Pokkerihai
              • Nov 2009
              • 2305

              #141
              Re: Fotograafia

              Keegi karu soovib pildistada, siis võin jagada Lääne-Virumaal koordinaadid, kus mererannas mõmm arvatavasti iga päev jalutamas käib kuna alati, kui ma sinna satun, siis on värsked jäljed ees ootamas. Endal kahjuks vastav tehnika puudub, et pildidtama minna, aga usun, et 300mm valgema obje ja konverteriga peaks saama kenasti mõmmiku purki küll. Kahlamissaabas on nr 47.

              Comment

              • Relamz
                Vana Tegija
                • Jan 2010
                • 1467

                #142
                Re: Fotograafia

                Lõpuks sai siis kevadine timelapse valmis. Vaadake siis ikka 1080pHD'na , enjoy.
                Tallinn timelapse 2012, Stop and enjoy the moment!
                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                Comment

                • inward
                  Klubi Liige
                  • Sep 2009
                  • 6275

                  #143
                  Re: Fotograafia

                  Wow, well done Janno, väga muhe näeb välja. Sind ikka aegajalt sai linna peal nähtud ja alati koos fotoaparaadiga ikka :D.

                  Comment

                  • nikitheone
                    Mr. Puujalg
                    • Aug 2009
                    • 6446

                    #144
                    Re: Fotograafia

                    väga lahe töö. kaua aega läks kokku ja mitu pilti?
                    1:50 helendas midagi - mis see oli?

                    aga väga kõva
                    &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                    Comment

                    • mikk2468
                      Vana Tegija
                      • Nov 2009
                      • 1039

                      #145
                      Re: Fotograafia

                      Alates 1:50st oli ikka väga kaif. Hea töö!

                      Comment

                      • Relamz
                        Vana Tegija
                        • Jan 2010
                        • 1467

                        #146
                        Re: Fotograafia

                        Algselt postitas nikitheone Vaata postitust
                        väga lahe töö. kaua aega läks kokku ja mitu pilti?
                        1:50 helendas midagi - mis see oli?

                        aga väga kõva

                        Materjali pildistasin ma aprilli kuu jooksul kokku. ~6000 pilti ja keskmine intervall oli mingi 5 sekundit, ehk siis üle 8 tunni kaamera taga passimist ja puldi vajutamist. Selles videos sai kasutatud umbes 4500 pilti.

                        Äkki oskad täpsemalt seletada mis helendavat värki sa mõtled?

                        Algselt postitas inward Vaata postitust
                        Wow, well done Janno, väga muhe näeb välja. Sind ikka aegajalt sai linna peal nähtud ja alati koos fotoaparaadiga ikka :D.
                        Aitäh
                        Järgmine kord kui näed mind siis võid julgelt ligi astuda ja natuke juttu ajada .

                        Comment

                        • pastilaa
                          kuum poiss
                          • Apr 2009
                          • 7518

                          #147
                          Re: Fotograafia

                          väga kena

                          Comment

                          • mikk2468
                            Vana Tegija
                            • Nov 2009
                            • 1039

                            #148
                            Re: Fotograafia

                            Algselt postitas nikitheone Vaata postitust
                            väga lahe töö. kaua aega läks kokku ja mitu pilti?
                            1:50 helendas midagi - mis see oli?

                            aga väga kõva
                            Vaateratas?

                            Comment

                            • nikitheone
                              Mr. Puujalg
                              • Aug 2009
                              • 6446

                              #149
                              Re: Fotograafia

                              ahjaa, jap ty
                              &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                              Comment

                              • ranka
                                Miljon Põhjust Kodus Olla
                                • Sep 2008
                                • 36444

                                #150
                                Re: Fotograafia

                                nice

                                Comment

                                Working...