Fotograafia

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • pastilaa
    kuum poiss
    • Apr 2009
    • 7518

    #91
    Re: Fotograafia

    Kottidest niipalju, et endal matkakotiks Lowepro Dryzone Rover ja seda julgeks küll soovitada, kes palju looduses kolab ja näiteks varustus tihti vett kui saab (paadis, muidu kalal jne). Miinuseks raskus, aga kuskilt peab ihuramm ka tulema!

    Edit: müüja selili ei kukkunud, kui mingi 1min ühe kotiga sellise käibe tegin.

    Comment

    • Relamz
      Vana Tegija
      • Jan 2010
      • 1467

      #92
      Re: Fotograafia

      Comment

      • Nozzu
        Vana Tegija
        • Oct 2008
        • 1140

        #93
        Re: Fotograafia

        Endal National Geographicu small backpack.

        Selline mõnus, igapäevasteks käikudeks sobilik ranits, mis kõlbab ka paaripäevaseks matkaks (samas kondasin sellega ka Afgaanis ringi) kuhu lisaks fotokraamile saab ka muid hädapäraseid asju panna. Ning ka sülearvutile on tasku olemas. Tõsi, keskmist mõõtu läppari sinna pigistamine on paras pusimine.

        Comment

        • ok2aa
          Klubi Liige
          • Oct 2008
          • 1903

          #94
          Re: Fotograafia

          naine tahab jõuludeks sellist objektiivi: http://www.hinnavaatlus.ee/products/...tiivid/172635/

          ma ei tea milleks ta täpselt seda üldse tahab ja kas see kõlbab? kui ei, siis missugune oleks alternatiiv.

          Comment

          • pastilaa
            kuum poiss
            • Apr 2009
            • 7518

            #95
            Re: Fotograafia

            Algselt postitas ok2aa Vaata postitust
            naine tahab jõuludeks sellist objektiivi: http://www.hinnavaatlus.ee/products/...tiivid/172635/

            ma ei tea milleks ta täpselt seda üldse tahab ja kas see kõlbab? kui ei, siis missugune oleks alternatiiv.
            väga hea toru. selle raha eest lahedaim asi, mis canonile saada - alternatiivi pole.

            Comment

            • Relamz
              Vana Tegija
              • Jan 2010
              • 1467

              #96
              Re: Fotograafia

              Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
              väga hea toru. selle raha eest lahedaim asi, mis canonile saada - alternatiivi pole.
              +12412321

              Comment

              • Maxi
                Pokkerihai
                • Nov 2010
                • 1849

                #97
                Re: Fotograafia

                Samas kui plaan objektiivi pealt kokku hoida nii, et naine aru ei saa siis alati võib kõike ise teha

                http://www.redbubble.com/people/barn...ade-macro-lens

                Comment

                • Relamz
                  Vana Tegija
                  • Jan 2010
                  • 1467

                  #98
                  Re: Fotograafia

                  Natuke nalja kah
                  Double Exposure: Canon vs. Nikon
                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                  Comment

                  • Relamz
                    Vana Tegija
                    • Jan 2010
                    • 1467

                    #99
                    Re: Fotograafia

                    2 planeeti.
                    Kui keegi tahab tallinnas samasugust pilti endas või enda toast siis võin heameelega teha. Saakski planeediskilli natuke harjutada.

                    Mõtlen vaikselt tulevikus taoliste piltidega väikse näituse avada. Laseks ilusti pildid kapale või lõuendile panna.
                    Vend. Iso mõnusalt 1600 peale keeratud, mürane pilt.
                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                    Neiu artwöki tegemas
                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                    Comment

                    • doublemint65
                      Grinder
                      • Oct 2008
                      • 695

                      #100
                      Re: Fotograafia

                      Vau, head skillid.

                      Comment

                      • Relamz
                        Vana Tegija
                        • Jan 2010
                        • 1467

                        #101
                        Re: Fotograafia

                        Spämman kaks pildi.
                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                        Last edited by Relamz; 10.01.12, 00:20.

                        Comment

                        • Relamz
                          Vana Tegija
                          • Jan 2010
                          • 1467

                          #102
                          Re: Fotograafia

                          Tegin õhtul väikse jalutuskäigu vanalinnas. Krahmasin statiivi ja kaamera ka kaasa.
                          Nüüd öösel sai mõnusalt nokitsetud selle pildi kallal.
                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                          Comment

                          • Tigrano
                            Administraator
                            • Oct 2008
                            • 7614

                            #103
                            Re: Fotograafia

                            Väga lahedad pildid

                            Mis süsteemiga muidu selliseid pilte tehakse kus objektil saab tausta hästi vahetada photoshopis. Pildi võiks teha mingil valgel taustal?

                            Comment

                            • harryahven
                              Pokkerihai
                              • Dec 2009
                              • 1964

                              #104
                              Re: Fotograafia

                              jep, aga katuse paneb sõitma raisk

                              Comment

                              • Relamz
                                Vana Tegija
                                • Jan 2010
                                • 1467

                                #105
                                Re: Fotograafia

                                Algselt postitas Tigrano Vaata postitust
                                Mis süsteemiga muidu selliseid pilte tehakse kus objektil saab tausta hästi vahetada photoshopis. Pildi võiks teha mingil valgel taustal?
                                Valgel taustal jep, siis hea kohe Magic Wand tooliga valida ala mida kustutada tahad.
                                Mina teeksin nii, et copiksin objekti rectangular marquee tooliga. Võtaksin Faili alt New, paneksin vastava pildisuuruse ja muudaksin background contentsi transparentiks. Kleebiks copitud objekti pildile, kustutaksin ebavajaliku osa ära ja hakkaks tasutadega katsetama. Tausta copiks samamoodi rectangular marquee tooliga. Aga siis peab vaatama Layer lahtrist, et kleebitud taust oleks objekti layerist allpool.
                                Mina teeks vähemalt nii, kindlasti on ka kergemaid viise mida mina ei tea.
                                Loodetavasti arusaadav jutt :).

                                Kui midagi kindlat vaja teha siis ma võin ise katsetada ja proovida.
                                Last edited by Relamz; 16.01.12, 03:38.

                                Comment

                                Working...