Fotograafia

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • taipupole
    Lõpuboss
    • Oct 2008
    • 2181

    #16
    Re: Fotograafia

    Algselt postitas Codecci Vaata postitust
    siis 10K-se peegelkaameraga teen siiski tõenäolisemalt paremaid pilte ju kui 5K-se kompaktkaameraga.
    Kindlasti ei. Ja seda ütleks sulle isegi profid, kes fotograafiat õpetavad.

    Comment

    • camu
      Super Moderaator
      • Jan 2009
      • 3411

      #17
      Re: Fotograafia

      Samsung WB600. Ise ostsin jõuludeks endale selle. Võitis ka Digis parima seebikarbi auhinna. Pole eriti katsetanud, aga jõuled on saand kaamerasse ja pildistab küll. Hind ka odav.

      Comment

      • Codecci
        Luuramas Naisteturniire
        • Nov 2008
        • 7574

        #18
        Re: Fotograafia

        Algselt postitas camu Vaata postitust
        Samsung WB600. Ise ostsin jõuludeks endale selle. Võitis ka Digis parima seebikarbi auhinna. Pole eriti katsetanud, aga jõuled on saand kaamerasse ja pildistab küll. Hind ka odav.
        Okei, lugesin ühte artiklit ka ja tundub, et peegelkaamera ost oleks tõesti mõttetu ja isegi halvem ehk kui isegi hind oleks sama võrreldes kompaktkaameraga.

        Seda WB600 kiidetakse tõesti ka väga palju, aga öeldakse, et: "Seda on lausa naljakas kompaktiks nimetada, sest see on isegi paksem kui Olympuse ja Panasonicu metallkestaga kõigekindlad kaamerad". Kas see liiga paks ei ole, et suvel nt lühkarite taskus enam-vähem regulaarselt kaasas kanda? Sony need õhukesed kaamerad tunduvad välimuselt ägedad ja testis said ka ausa 4*:

        Comment

        • Godspeed_EJ
          Klubi Liige
          • Nov 2009
          • 3049

          #19
          Re: Fotograafia

          Algselt postitas taipupole Vaata postitust
          Kindlasti ei. Ja seda ütleks sulle isegi profid, kes fotograafiat õpetavad.
          this.

          Ma ise võtsin hiljuti FTP poest Canon Ixus 130, et vajadusel saab reisil pilte teha ja sellest piisab täiesti. Taipupole viidatud 300 HS on sellest veel klass parem.
          Peegel lõpetaks ilmselt varem või hiljem sul kusagil nurgas ja koguks tolmu, sest ei viitsi seda kaasas tassida.

          Comment

          • camu
            Super Moderaator
            • Jan 2009
            • 3411

            #20
            Re: Fotograafia

            Codecci, eks sa mõõdud leiad netist! Õhuke ta tõesti ole, aga samas on ikkagi suhteliselt väikessse kesta mahutatud korralik 15x optiline zoom. Sealt ka see paksus. Pükste taskusse võib-olla tõesti veidi suur, kui väikesed taskud on.
            Aga eks valik on sinu.

            Comment

            • taipupole
              Lõpuboss
              • Oct 2008
              • 2181

              #21
              Re: Fotograafia

              Algselt postitas taipupole Vaata postitust
              Üldiselt: http://www.photopoint.ee/et/toode/17...us-300-hs-must, ausalt, pole mõtet rohkem raha sisse tampida.
              Mis kompaktidesse puutub, siis keegi nutikas soovitas seda. Kiidan heaks.

              Comment

              • adam_q
                Vana Tegija
                • Feb 2009
                • 1453

                #22
                Re: Fotograafia

                kui fotograafiaga alustada, siis ehk maast-madalast, pole eriti pointi tehnikasse tampida. Terve ilm täis 5D või 7D-ga kekutavaid tegelasi, aga reaalselt midagi asist saavutavad neist väga vähesed. mul üks tuttav teeb mingi 70ndate asjaga ja tema pildid on kõvasti huvitavamad/värviküllamad/leidlikumad kui mõned fancy-pancy 5D meeste/naiste omad.

                p.s. 5D filmiability ja valgustundlikkus on muidugi superb
                Last edited by adam_q; 09.01.11, 23:02.

                Comment

                • Relamz
                  Vana Tegija
                  • Jan 2010
                  • 1467

                  #23
                  Re: Fotograafia

                  Hommikust kohvi oleks sellisest asjast täitsa änksa juua.
                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                  Comment

                  • taipupole
                    Lõpuboss
                    • Oct 2008
                    • 2181

                    #24
                    Re: Fotograafia

                    Kas keegi on lähiajal USAsse/Kanadasse minemas või sealt tulemas või teab kedagi, kes seda teeks, siis ma oleks valmis vaevatasustama, kui Eestisse tulija krabaks kaasa ühe objektiivi. Ega keegi oska aidata?

                    Comment

                    • Codecci
                      Luuramas Naisteturniire
                      • Nov 2008
                      • 7574

                      #25
                      Re: Fotograafia

                      Märtsis lähen.

                      Comment

                      • taipupole
                        Lõpuboss
                        • Oct 2008
                        • 2181

                        #26
                        Re: Fotograafia

                        Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                        Märtsis lähen.
                        Jätan meelde, kuid parem oleks enne veebruari keskpaika.

                        Comment

                        • 0ttt
                          Õpihimuline Mängur
                          • May 2009
                          • 444

                          #27
                          Re: Fotograafia

                          Elustame teemat veidi - minu katsetused:0tt.deviantart.com

                          Comment

                          • Relamz
                            Vana Tegija
                            • Jan 2010
                            • 1467

                            #28
                            Re: Fotograafia

                            Algselt postitas 0ttt Vaata postitust
                            Elustame teemat veidi - minu katsetused:0tt.deviantart.com
                            Vana hea deviantart :D, ise sai ka vanasti sealt päris tihti käidud.

                            http://1x.com/ see on ka täitsa tore lehekülg.


                            Enda poolt ka siis hunnik pilte .

                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                            Comment

                            • K2snakas
                              Pokkerihai
                              • Feb 2009
                              • 2388

                              #29
                              Re: Fotograafia

                              gj:)

                              Comment

                              • 0ttt
                                Õpihimuline Mängur
                                • May 2009
                                • 444

                                #30
                                Re: Fotograafia

                                Kenad, Relamz.
                                Sa oled või lid tegev HV foorumis ka mõnedki pildid tuttavad?

                                Comment

                                Working...