Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!
Kaasvõitlejad prod, kuidas teil haigekassaga lood on? Mul esimest korda 20 eluaasta jooksul selline seis, et olen ilma haigekassa kindlustuseta. Kuidas keegi selle probleemi lahendanud on? Plekite ise ravikulud? Kõige lihtsam oleks mul ilmselt töötuks registreerida, või.. ?
Kaasvõitlejad prod, kuidas teil haigekassaga lood on? Mul esimest korda 20 eluaasta jooksul selline seis, et olen ilma haigekassa kindlustuseta. Kuidas keegi selle probleemi lahendanud on? Plekite ise ravikulud? Kõige lihtsam oleks mul ilmselt töötuks registreerida, või.. ?
TC
Comment