*** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ziimukaz
    Grinder
    • Jan 2010
    • 741

    #1381
    Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

    Kaasvõitlejad prod, kuidas teil haigekassaga lood on? Mul esimest korda 20 eluaasta jooksul selline seis, et olen ilma haigekassa kindlustuseta. Kuidas keegi selle probleemi lahendanud on? Plekite ise ravikulud? Kõige lihtsam oleks mul ilmselt töötuks registreerida, või.. ?

    Comment

    • Codecci
      Luuramas Naisteturniire
      • Nov 2008
      • 7574

      #1382
      Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

      Algselt postitas ziimukaz Vaata postitust
      Kaasvõitlejad prod, kuidas teil haigekassaga lood on? Mul esimest korda 20 eluaasta jooksul selline seis, et olen ilma haigekassa kindlustuseta. Kuidas keegi selle probleemi lahendanud on? Plekite ise ravikulud? Kõige lihtsam oleks mul ilmselt töötuks registreerida, või.. ?
      Kõige odavam on töötuks registreerida, kõige lihtsam on Haigekassas 20-25K aastas maksta.

      Comment

      • Spewmonkey
        Seina Augustaja
        • Oct 2008
        • 2293

        #1383
        Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

        Algselt postitas ziimukaz Vaata postitust
        Kaasvõitlejad prod, kuidas teil haigekassaga lood on? Mul esimest korda 20 eluaasta jooksul selline seis, et olen ilma haigekassa kindlustuseta. Kuidas keegi selle probleemi lahendanud on? Plekite ise ravikulud? Kõige lihtsam oleks mul ilmselt töötuks registreerida, või.. ?
        Töötu ei saa lõputult olla, pead näitama neile, et tahad tööd leida ja ei tohi pakkumistest keelduda ilma hea põhjenduseta imo.
        Ise makstes: "Kindlustusmakse suurus 1 kalendrikuu eest on 2010. aastal 1594 krooni, seega on kvartalimakse 4782 krooni ja aastamakse 19128 krooni."

        Comment

        • Codecci
          Luuramas Naisteturniire
          • Nov 2008
          • 7574

          #1384
          Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

          Tra see ajab tilti kui öeldakse, et keegi sitaratas võitis lotoga ja pilet osteti Balti jaama R-kioskist... Who the fuck cares kust see pilet osteti???

          Comment

          • soouni
            Grinder
            • Jul 2010
            • 771

            #1385
            Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

            Neile toob raha sisse ju, inimesed tõttavad kohe sinna ostma

            Comment

            • leits
              Hundinui
              • Apr 2009
              • 9562

              #1386
              Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

              SALADUSED HAKKAVAD. lemmik saade mul .. alati saab pooleks naerda end

              Comment

              • low-flow
                Klubi Liige
                • Jul 2009
                • 1208

                #1387
                Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

                Tänane 100 sekundit oli esimene nauditav saade. Sümpaatsed ja intelligentsed inimesed. Mõnes valdkonnas jäi küll teadmistest puudu, aga suudeti siiski endale vastav maksimum ära võtta ja siis ülikiirelt ning ausalt summad ära jagada! Tudengid FTW!

                Comment

                • leits
                  Hundinui
                  • Apr 2009
                  • 9562

                  #1388
                  Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

                  Algselt postitas low-flow Vaata postitust
                  Tänane 100 sekundit oli esimene nauditav saade. Sümpaatsed ja intelligentsed inimesed. Mõnes valdkonnas jäi küll teadmistest puudu, aga suudeti siiski endale vastav maksimum ära võtta ja siis ülikiirelt ning ausalt summad ära jagada! Tudengid FTW!
                  ootame svenza kommentaari nyyd :D?

                  Comment

                  • low-flow
                    Klubi Liige
                    • Jul 2009
                    • 1208

                    #1389
                    Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

                    Algselt postitas leits Vaata postitust
                    ootame svenza kommentaari nyyd :D?
                    A natuke sõnastasin valesti, mälumängu vaatenurgast oli tänane saade nauditavaim, pidasin just seda silmas. See, et Sven teles kino küttis oli ka igati tore. :D Huvitavaid mängijaid (kas tarkuse või mmm "värvikuse" poolest) on ennegi olnud, aga meeskonnane töötasid tänased 3 võistlejat üsna perfektselt koos.

                    Comment

                    • ziimukaz
                      Grinder
                      • Jan 2010
                      • 741

                      #1390
                      Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

                      Algselt postitas low-flow Vaata postitust
                      A natuke sõnastasin valesti, mälumängu vaatenurgast oli tänane saade nauditavaim, pidasin just seda silmas. See, et Sven teles kino küttis oli ka igati tore. :D Huvitavaid mängijaid (kas tarkuse või mmm "värvikuse" poolest) on ennegi olnud, aga meeskonnane töötasid tänased 3 võistlejat üsna perfektselt koos.
                      Tundub, et täna olid kõik kirjaoskajad :D

                      Comment

                      • hotcocacola
                        HTCCACLA
                        • Oct 2008
                        • 14473

                        #1391
                        Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

                        Algselt postitas harryahven Vaata postitust
                        üldse ei viitsi otsida, küsin siin, kas OOs on rakeback, palju ja kas peab läbi mingi huinjaa liituma või ei ole vahet?!
                        oos saad 2% rbki läbi FPPde.

                        esimene depo on 200% kuni 600$, see on ca 22% rb
                        iga kuu võid teha reload boonust, see oli vist 100% kuni 500$,

                        Comment

                        • Godspeed_EJ
                          Klubi Liige
                          • Nov 2009
                          • 3049

                          #1392
                          Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

                          IT mehed, mis programmiga on kõige lihtsam kodulehekülg valmis klõpsida?

                          Google annab liiga palju vasteid, et sealt midagi valida suudaks.

                          Comment

                          • Rage
                            Klubi Liige
                            • Nov 2008
                            • 6853

                            #1393
                            Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

                            Algselt postitas Godspeed_EJ Vaata postitust
                            IT mehed, mis programmiga on kõige lihtsam kodulehekülg valmis klõpsida?

                            Google annab liiga palju vasteid, et sealt midagi valida suudaks.
                            dreamweaver

                            Comment

                            • ristijeesus
                              Klubi Liige
                              • Oct 2009
                              • 2533

                              #1394
                              Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

                              Wordpress

                              Comment

                              • Murdock
                                Grinder
                                • Jun 2010
                                • 690

                                #1395
                                Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

                                Photoshop,Dreamweaver,notepad nendega ajab asja ära

                                Comment

                                Working...