*** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • rohelinekonn
    Klubi Liige
    • Nov 2008
    • 3808

    #1231
    Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

    aga noh kes meist ei pea vajalikuks peale nelja hommiku kõigile helistada

    Comment

    • rohelinekonn
      Klubi Liige
      • Nov 2008
      • 3808

      #1232
      Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

      Algselt postitas Godspeed_EJ Vaata postitust
      what?
      ma kah blokisin sassi postid ära

      Comment

      • nikitheone
        Mr. Puujalg
        • Aug 2009
        • 6446

        #1233
        Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

        kas siin on mõni vend, kellele meeldib jamada hemiga ja otsida ise igasugu filtreid ja asju välja?
        &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

        Comment

        • pikk28
          Klubi Liige
          • Oct 2008
          • 6695

          #1234
          Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

          kahjuks ma ei viitsi üldse HEMiga jamada, sellest ka mu tagasihoidlikud tulemused viimasel ajal

          Comment

          • nikitheone
            Mr. Puujalg
            • Aug 2009
            • 6446

            #1235
            Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

            krt ma just hakkasin, jõle põnev on tegelt :P.
            &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

            Comment

            • Sass
              Bännitud
              • Dec 2008
              • 1889

              #1236
              Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

              kysimus suurele ringile... kas kellegil on esimest partiid eesti 1 kroonist paberraha? ehk siis raha millel on seeria tähtede asemel tärn. 2 eegune on olemas 1 eegust vaja veel.
              Plaan siis raamida k6ik rahatähed eest ja tagant vaates ja uuemad ja vanemad rahad(turvaribata ja ilma) koos myntide ja sentidega.

              Comment

              • KeRRRt
                Grinder
                • May 2009
                • 774

                #1237
                Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

                Algselt postitas Sass Vaata postitust
                kysimus suurele ringile... kas kellegil on esimest partiid eesti 1 kroonist paberraha? ehk siis raha millel on seeria tähtede asemel tärn. 2 eegune on olemas 1 eegust vaja veel.
                Plaan siis raamida k6ik rahatähed eest ja tagant vaates ja uuemad ja vanemad rahad(turvaribata ja ilma) koos myntide ja sentidega.
                good luck chuck

                Comment

                • rahvavaenlane
                  Klubi Liige
                  • Dec 2009
                  • 3040

                  #1238
                  Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

                  Algselt postitas Sass Vaata postitust
                  kysimus suurele ringile... kas kellegil on esimest partiid eesti 1 kroonist paberraha? ehk siis raha millel on seeria tähtede asemel tärn. 2 eegune on olemas 1 eegust vaja veel.
                  Plaan siis raamida k6ik rahatähed eest ja tagant vaates ja uuemad ja vanemad rahad(turvaribata ja ilma) koos myntide ja sentidega.

                  osta.ee-s liigub pakutakse neid suht tihti. hind läheb max 50 kroonini.

                  Comment

                  • Fabulous
                    Pokkerihai
                    • Jan 2010
                    • 2674

                    #1239
                    Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

                    Algselt postitas Sass Vaata postitust
                    kysimus suurele ringile... kas kellegil on esimest partiid eesti 1 kroonist paberraha? ehk siis raha millel on seeria tähtede asemel tärn. 2 eegune on olemas 1 eegust vaja veel.
                    Plaan siis raamida k6ik rahatähed eest ja tagant vaates ja uuemad ja vanemad rahad(turvaribata ja ilma) koos myntide ja sentidega.
                    Ripid mu ideed või ?

                    (Ma ei ütle seda paha pärast)

                    Algselt postitas Fabulous Vaata postitust
                    200 krooni küll kahe raha ( kaks erinevat kujundust on ju ) eest välja ei hakka käima, mis veel käibel on :P. Kusagilt saaks kindlasti odavamalt.

                    Plaan on lihtsalt selline, et seoses Euro tulekuga plaanin kõik hetkel käibel olevad rahatähed ära raamida ja siis seinale panna mälestuseks. Jakobsoni on veidi kahju klaasi taha panna, aga elab üle.
                    Last edited by Fabulous; 16.10.10, 11:52.

                    Comment

                    • Ermii
                      Õpihimuline Mängur
                      • May 2009
                      • 402

                      #1240
                      Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

                      Algselt postitas Sass Vaata postitust
                      kysimus suurele ringile... kas kellegil on esimest partiid eesti 1 kroonist paberraha? ehk siis raha millel on seeria tähtede asemel tärn. 2 eegune on olemas 1 eegust vaja veel.
                      Plaan siis raamida k6ik rahatähed eest ja tagant vaates ja uuemad ja vanemad rahad(turvaribata ja ilma) koos myntide ja sentidega.
                      Mul on nii 1 kui ka 2-seid tärniga

                      Comment

                      • Sass
                        Bännitud
                        • Dec 2008
                        • 1889

                        #1241
                        Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

                        Algselt postitas Ermii Vaata postitust
                        Mul on nii 1 kui ka 2-seid tärniga
                        myyd 1 kroonist?

                        to fabulous... kas kujunduse all m6tled nagu olid uued ja vanad rahat2hed.. ilma turvariba ja asjadeta jne v6i mingid muud erinevused ka veel?
                        Last edited by Sass; 16.10.10, 12:03.

                        Comment

                        • Ermii
                          Õpihimuline Mängur
                          • May 2009
                          • 402

                          #1242
                          Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

                          [QUOTE=Sass;266044]myyd 1 kroonist?

                          saatsin PM-i

                          Comment

                          • Fabulous
                            Pokkerihai
                            • Jan 2010
                            • 2674

                            #1243
                            Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

                            Algselt postitas Sass Vaata postitust
                            myyd 1 kroonist?

                            to fabulous... kas kujunduse all m6tled nagu olid uued ja vanad rahat2hed.. ilma turvariba ja asjadeta jne v6i mingid muud erinevused ka veel?
                            Mul pole erilist vahet. Ma panen lihtsalt iga raha ühe eksemplari.
                            Ükspäev mõtlesin, et võiks kusagilt ka selle 2-kroonise mündi hankida, aga tollega võib vist veidi raskeks minna.

                            Comment

                            • Sass
                              Bännitud
                              • Dec 2008
                              • 1889

                              #1244
                              Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

                              Algselt postitas Fabulous Vaata postitust
                              Mul pole erilist vahet. Ma panen lihtsalt iga raha ühe eksemplari.
                              Ükspäev mõtlesin, et võiks kusagilt ka selle 2-kroonise mündi hankida, aga tollega võib vist veidi raskeks minna.
                              2 kroonine mynt ka olemas v? m6tlesin et 5 kroonine ja 1 kroonine aga 2 kroonisest pole kyll kuulnud

                              Comment

                              • rahvavaenlane
                                Klubi Liige
                                • Dec 2009
                                • 3040

                                #1245
                                Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

                                Algselt postitas Fabulous Vaata postitust
                                Mul pole erilist vahet. Ma panen lihtsalt iga raha ühe eksemplari.
                                Ükspäev mõtlesin, et võiks kusagilt ka selle 2-kroonise mündi hankida, aga tollega võib vist veidi raskeks minna.

                                2-kroonine münt??? watsthät? esimes EW aegne on olemas, aga uut küll mitte.

                                Comment

                                Working...