*** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Sass
    Bännitud
    • Dec 2008
    • 1889

    #2131
    Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

    Algselt postitas Rage Vaata postitust
    mu vanaisa kordas ütlust, et loll saab kirikuski peksa. Ja nohh lollidelt tulebki raha ära võtta, nad ei oskaks sellega niikuinii midagi asjalikku peale hakata.. võtke seda kui lolluse maks... mis võiks riiklikult kehtestatud olla.. sass oleks instabusto kohe:-)
    mingi "lvl" v? ma pritsin raha tuulde väga palju vähem kui sina ma usun... jah olen ihnuskoi, aga samas ma ei kysi kunagi kergekäeliselt laenu ja ei anna ka laenu, ja kui peaksin laenu võtma maksan esimesel v6imalusel 2ra. st ei ela teiste kulul

    Comment

    • udikaz
      Pokkerihai
      • Nov 2009
      • 1946

      #2132
      Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

      Algselt postitas Sass Vaata postitust
      mingi "lvl" v? ma pritsin raha tuulde väga palju vähem kui sina ma usun... jah olen ihnuskoi, aga samas ma ei kysi kunagi kergekäeliselt laenu ja ei anna ka laenu, ja kui peaksin laenu võtma maksan esimesel v6imalusel 2ra. st ei ela teiste kulul
      Kuidas see siia puutus? keegi rääkis midagi laenudest?teiste kulul elamisest?

      Comment

      • Sass
        Bännitud
        • Dec 2008
        • 1889

        #2133
        Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

        Algselt postitas udikaz Vaata postitust
        Kuidas see siia puutus? keegi rääkis midagi laenudest?teiste kulul elamisest?
        selle ma panin sellepärast et keegi ei tuleks mu IHNUSKOI jutu peale r22kima et ma olen rott ja elan teiste kulul koguaeg

        Comment

        • Oliverk
          Moderaator
          • Nov 2008
          • 3016

          #2134
          Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

          SASS sa oled kõige lollim Eestlane ever.

          Comment

          • Jack Jones
            Jube Noob
            • Aug 2009
            • 143

            #2135
            Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

            Algselt postitas Rage Vaata postitust
            muig@terrorismisõda.. somaalias on terrorismi tohhuijaa i polshe.. inimõigusid ja värke rikutakse seal ka.. neegreid sureb kahte looku nii nälja kui haiguste kui kuuli tagajärjel.. aga vata naftat neil ei ole.. ja usa otsustas, et pole sinna ikka demokraatiat mõtet viia:-)
            Kuna neil on sealt halvad mälestused...

            Comment

            • pwndre
              FPP Pro
              • Aug 2009
              • 214

              #2136
              Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

              Algselt postitas Oliverk Vaata postitust
              SASS sa oled kõige lollim Eestlane ever.

              1. Kus sa elad, kuskil eriti väikses külas ? Et nii vähe inimesi tead ?
              2. Sinu HU teemalised postitused on kõige debiilsemad ever.


              sorri ajasin su teise oliveriga sassi. Mõtlesin vist kasutajat : Oliver
              Last edited by pwndre; 29.10.10, 11:36.

              Comment

              • Sass
                Bännitud
                • Dec 2008
                • 1889

                #2137
                Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

                Algselt postitas Oliverk Vaata postitust
                SASS sa oled kõige lollim Eestlane ever.
                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                Comment

                • Rage
                  Klubi Liige
                  • Nov 2008
                  • 6853

                  #2138
                  Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

                  Algselt postitas Jack Jones Vaata postitust
                  Kuna neil on sealt halvad mälestused...
                  jajah.. 19 usa sõdurit surnud, 84 haavatud, 1 vangi võetud.. võrdle samu numbreid nüüd iraagi ja afganistaani sõjaga..

                  Comment

                  • Rage
                    Klubi Liige
                    • Nov 2008
                    • 6853

                    #2139
                    Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

                    Algselt postitas Sass Vaata postitust
                    mingi "lvl" v? ma pritsin raha tuulde väga palju vähem kui sina ma usun... jah olen ihnuskoi, aga samas ma ei kysi kunagi kergekäeliselt laenu ja ei anna ka laenu, ja kui peaksin laenu võtma maksan esimesel v6imalusel 2ra. st ei ela teiste kulul
                    emm.. ma ei tea midagi su ihnusest või laenudest vms.. ma vihjasin sellele, et kui lollus oleks riiklikul tasemel maksustatav, siis sinu maksed oleks nii suured, et sa oleksid kohe busto.. :-)

                    Comment

                    • low-flow
                      Klubi Liige
                      • Jul 2009
                      • 1208

                      #2140
                      Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

                      Kuulge, kas aasta lõpus foorumis mingeid tiitleid ka jagatakse (a la volüümipro, lobamokk, strateeg jne)? Kui ideel on jumet, siis võiks teha eraldi teema, mõelda novembris välja kategooriad ja nominendid ning detsembris panna hääletusele.

                      Comment

                      • Oliverk
                        Moderaator
                        • Nov 2008
                        • 3016

                        #2141
                        Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

                        Algselt postitas pwndre Vaata postitust
                        1. Kus sa elad, kuskil eriti väikses külas ? Et nii vähe inimesi tead ?
                        2. Sinu HU teemalised postitused on kõige debiilsemad ever.


                        sorri ajasin su teise oliveriga sassi. Mõtlesin vist kasutajat : Oliver
                        EI mängid HU-d. Elan väiskes linnas ka :D

                        Comment

                        • leits
                          Hundinui
                          • Apr 2009
                          • 9562

                          #2142
                          Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

                          tra mismoodi oleks võimalik magama j22da, kui mingi haige ylev2simus .. rämedalt tahaks magada, aga no ***** und ei tule

                          Comment

                          • Rage
                            Klubi Liige
                            • Nov 2008
                            • 6853

                            #2143
                            Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

                            Algselt postitas leits Vaata postitust
                            tra mismoodi oleks võimalik magama j22da, kui mingi haige ylev2simus .. rämedalt tahaks magada, aga no ***** und ei tule
                            unerohi mõjub.. mul kodus mingid väikesed tablad on.. ühe sisse viskad 15min pärast magad norinal.. aint ärgates on suus veidi kibe maitse..

                            Comment

                            • inward
                              Klubi Liige
                              • Sep 2009
                              • 6275

                              #2144
                              Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

                              Algselt postitas leits Vaata postitust
                              tra mismoodi oleks võimalik magama j22da, kui mingi haige ylev2simus .. rämedalt tahaks magada, aga no ***** und ei tule
                              Paned foorumi x'st kinni äkki ?

                              Comment

                              • leits
                                Hundinui
                                • Apr 2009
                                • 9562

                                #2145
                                Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

                                need mingi retsepti rohud või saab ilma ka apteegist vms?

                                Comment

                                Working...