Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!
mingi "lvl" v? ma pritsin raha tuulde väga palju vähem kui sina ma usun... jah olen ihnuskoi, aga samas ma ei kysi kunagi kergekäeliselt laenu ja ei anna ka laenu, ja kui peaksin laenu võtma maksan esimesel v6imalusel 2ra. st ei ela teiste kulul
Algselt postitas Rage
Vaata postitust
keegi rääkis midagi laenudest?teiste kulul elamisest?

Comment