Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!
Mine sa ka perse, raisk !
Viimasest 48st tunnist 40 olen mänginud neid mänge nagu segane. Kätte saan , siis maha löön. Ma ju haige (arvuti)mängusõltlane
Algselt postitas kuco
Vaata postitust
Viimasest 48st tunnist 40 olen mänginud neid mänge nagu segane. Kätte saan , siis maha löön. Ma ju haige (arvuti)mängusõltlane
Comment