Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!
omaha HI voib ka teha
vms .. holdemit ei viitsi..omaha hi 1+0.1 usd .. regasin ära .. hu sng siis
sa oled icreme v? mul chati pole
omaha HI voib ka teha
vms .. holdemit ei viitsi..omaha hi 1+0.1 usd .. regasin ära .. hu sng siis
sa oled icreme v? mul chati pole
TC
Comment