*** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!
Collapse
This topic is closed.
X
X
-
Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!
zomg, tõmbasin fifa99 endale.
good bye poker for a while"Money doesn't make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million." <br />Arnold Schwarzenegger
Comment
-
Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!
Algselt postitas con Vaata postitustrohkem pole kellelgi?
suht huvitav asi isegi, päris mitu tuttavat nägu seal isegi.
Kui oled starmani klienti siis panin tähele et starmani FTPs on mingi kvaliteediga osad üleval 1,2,3,4.
Comment
-
Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!
Eesti Superhitt 2002 on kellegil kuskil olemas?
Comment
-
-
Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!
xxx:fish
xxx:hahaha, youre poor
xxx:from a poor country
xxx:buy foood for a week with em
teist korda paari päeva jooksul sarnane tekst kui HUs kaotatud :)
kommiraha ikkagi ju
miks siis nii närvi minnakse kui ise nii rikastest riikidest..
Comment
-
Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!
väike brag seniks kui võimalus on - http://www.pokertableratings.com/ful...winners-month/
Comment
-
Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!
Very nice !Algselt postitas Ajuvaba Vaata postitustväike brag seniks kui võimalus on - http://www.pokertableratings.com/ful...winners-month/
Comment

Comment