Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!
No maksuteema on nagunii selline nagu ta on. Kui ma saaksin downswingi ajal saadud kaotused panna kuludesse ning riigilt saaksin toetusi nagu sportlased saavad, siis oleksin nõus tulumaksu ka maksma. Aga see pole nii, nii et ma ei maksaks midagi Eesti riigile.
Aga pigem mõtlesin seda, et kui mind koheldaks sportlasena, siis ei püütaks mind iga hinna eest piirata kasutamast erinevaid pokkeriportaale ning rahaliigutamise viise.
Algselt postitas alaska
Vaata postitust
Aga pigem mõtlesin seda, et kui mind koheldaks sportlasena, siis ei püütaks mind iga hinna eest piirata kasutamast erinevaid pokkeriportaale ning rahaliigutamise viise.
Comment