Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!
:D jaah. ise vaatanud ka seda ja ainult naernud.
aga eesti vs serbia. eestil parim kooseis, mis välja panna.
peab ärr tulema
Algselt postitas Svenza
Vaata postitust
aga eesti vs serbia. eestil parim kooseis, mis välja panna.
peab ärr tulema
Comment