*** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Codecci
    Luuramas Naisteturniire
    • Nov 2008
    • 7574

    #511
    Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

    Algselt postitas Sass Vaata postitust
    Stakeja oli ka ise norm, õpetas suht hästi ja kannatas ära mu 100k handi, kahju aint et ise tilt- ja spewmonkey olen et stake paremini ei läinud ja õppida eriti ei viitsind, tulevikus kui coachida viitsid võtaks kindlalt :P sesside ajal jäi kohati karp lahti su seletuste peale :D tundub et jagad seda värki. Aga ok.

    to codecci: past is past, minevikku ma ei torgi, sad kui sa pole yle saanud sellest. võid mulle ka PM-ida selle teksti kuna mul pole aimu mida sa mõtled,
    ja for realz MMORPG is MMORPG

    head päeva.
    Üldjuhul nõus, et past is past, aga paraku sa eriti muutumismärke näidanud pole.

    Comment

    • leits
      Hundinui
      • Apr 2009
      • 9562

      #512
      Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

      Keda huvitab, siis tänu lennufirma "eksituse" tõttu saab ilgelt odavalt kariibidele.

      Eelista eestimaist! Wris Reisibüroo loodi aastal 1991 ja püsib siiani 100% kodumaisel kapitalil. Meie valikust leiad puhkusereisid, lennupiletid, autorendi, laevapiletid ja luksuskruiisid ning muud reisiteenused.


      Väidetavalt sisestas lennufirma hinna valesti, 2070 asemel pandi 207 vms ... lennuthistamisel pidavat olema 600€ trahv lennufirmal .. nii nad trip.ee's v2idabad .. anyway hea odav võimalus kariibidel käida.

      Hinnad tallinnast ja edasi atagsi, mingi 5 saare vahel vist sai valdia ka

      Comment

      • Sass
        Bännitud
        • Dec 2008
        • 1889

        #513
        Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

        kui sa nii arvad
        (codeccile)
        grafi ei laadinud miskipärast ära ja ma ei viitsi enam tegeleda sellega
        Last edited by Sass; 07.10.10, 15:57.

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #514
          Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

          Algselt postitas inward Vaata postitust
          Ei ei, täispeaga need asjad ei käi. Küllaltki kaine peab olema, aga nii ei saa ju. Naised on ikka huvitavad, annavad kirsi tordilt aga torti maitsma ei saa....
          Oleneb sellest, missugune sa täispeaga oled :)

          Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
          sass, pane enda 100k graafik ylesse



          btw
          http://www.riemurasia.net/jylppy/med...?id=75153&c=11
          Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
          põed näidata:D?
          Algselt postitas Sass Vaata postitust
          neid peaaegu BE graafikuid ennegi nähtud...
          Mis siin näidata/panna/põdeda on. PTR'is 10NL ja 25NL miinuses, alla selle plussis. Eile sain peokunniga sessi tehes väikest inspiratsiooni ning lisasin TIGRANO-ga sessimise omale nimekirja. Võib-olla heast tahtest piilun tunnike ka sassi mängu, kui ta 100BB mängu mängib.

          Comment

          • KristjanRawk
            Klubi Liige
            • Feb 2009
            • 1133

            #515
            Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

            Algselt postitas Svenza Vaata postitust
            Vana hea BomberMan. Sõpradega koos mängida tõmbab jõhkralt adreka käima.
            Kiidan, sitaks kõva on sõpradega lasta seda klassikat. :D

            Comment

            • variatsioon
              Pokkeritark
              • Nov 2008
              • 5849

              #516
              Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

              Algselt postitas leits Vaata postitust
              Keda huvitab, siis tänu lennufirma "eksituse" tõttu saab ilgelt odavalt kariibidele.

              Eelista eestimaist! Wris Reisibüroo loodi aastal 1991 ja püsib siiani 100% kodumaisel kapitalil. Meie valikust leiad puhkusereisid, lennupiletid, autorendi, laevapiletid ja luksuskruiisid ning muud reisiteenused.


              Väidetavalt sisestas lennufirma hinna valesti, 2070 asemel pandi 207 vms ... lennuthistamisel pidavat olema 600€ trahv lennufirmal .. nii nad trip.ee's v2idabad .. anyway hea odav võimalus kariibidel käida.

              Hinnad tallinnast ja edasi atagsi, mingi 5 saare vahel vist sai valdia ka
              7450 EEK! on ju?

              Comment

              • Sass
                Bännitud
                • Dec 2008
                • 1889

                #517
                Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

                Algselt postitas ranka Vaata postitust
                Oleneb sellest, missugune sa täispeaga oled :)







                Mis siin näidata/panna/põdeda on. PTR'is 10NL ja 25NL miinuses, alla selle plussis. Eile sain peokunniga sessi tehes väikest inspiratsiooni ning lisasin TIGRANO-ga sessimise omale nimekirja. Võib-olla heast tahtest piilun tunnike ka sassi mängu, kui ta 100BB mängu mängib.
                NL on miinuses PL on plussis...
                ei tea miks selline erinevus aga m2ng on ju sama(minu mängustiil)

                Comment

                • leits
                  Hundinui
                  • Apr 2009
                  • 9562

                  #518
                  Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

                  jah .. 207'ele tulevad igast lennujaamade maksud jne otsa .. uuri ise amadeusist edasi kui soovid

                  207 pidavat olema yks ots ka imo .. ma v2ga ei viitsind lugeda, kuna plaani minna pole.

                  aga best ever once in a lifeitme pakkumine on see indeed..

                  Comment

                  • ranka
                    Miljon Põhjust Kodus Olla
                    • Sep 2008
                    • 36444

                    #519
                    Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

                    Algselt postitas Sass Vaata postitust
                    NL on miinuses PL on plussis...
                    ei tea miks selline erinevus aga m2ng on ju sama(minu mängustiil)
                    PL on softim

                    Comment

                    • hotcocacola
                      HTCCACLA
                      • Oct 2008
                      • 14473

                      #520
                      Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

                      einoh, vahet pole kas miinuses või plussis, ma lihtsalt soovisin graafikut näha.


                      see selleks

                      EESTI MEISTRIVÕISTLUSTE ESIALGNE AJAKAVA

                      Either something is wrong or the page doesn't exist.


                      FOR FUCK SAKES :D (Y)

                      Comment

                      • JakoJ
                        Jube Noob
                        • Sep 2009
                        • 132

                        #521
                        Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

                        kellelgi veel dc's videote vaatamisega probleeme?

                        Comment

                        • Codecci
                          Luuramas Naisteturniire
                          • Nov 2008
                          • 7574

                          #522
                          Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

                          Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
                          einoh, vahet pole kas miinuses või plussis, ma lihtsalt soovisin graafikut näha.


                          see selleks

                          EESTI MEISTRIVÕISTLUSTE ESIALGNE AJAKAVA

                          Either something is wrong or the page doesn't exist.


                          FOR FUCK SAKES :D (Y)
                          Holy awesome

                          1500€ High Rollers & 150€ Heads Up, mmm... Ei suuda ära oodata

                          Comment

                          • variatsioon
                            Pokkeritark
                            • Nov 2008
                            • 5849

                            #523
                            Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

                            main evendile ei lähe?

                            Comment

                            • Codecci
                              Luuramas Naisteturniire
                              • Nov 2008
                              • 7574

                              #524
                              Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

                              Lähen ikka ma arvan, aga need 2 turniiri kõige ägedamad

                              Comment

                              • hotcocacola
                                HTCCACLA
                                • Oct 2008
                                • 14473

                                #525
                                Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

                                Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                                Holy awesome

                                1500€ High Rollers & 150€ Heads Up, mmm... Ei suuda ära oodata
                                Tegin EMV teema ära


                                http://foorum.pokkeriprod.com/showth...469#post262469


                                High roller on nats kirves, aga teen kõik, et sinna pääseda :D

                                Comment

                                Working...