*** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • leits
    Hundinui
    • Apr 2009
    • 9562

    #556
    Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

    ja mis reaalsus tegelikult on :) shithole kuubis =)

    obv pildid on alati ilusamad ..

    Comment

    • Codecci
      Luuramas Naisteturniire
      • Nov 2008
      • 7574

      #557
      Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

      Selles suhtes ma mõtlengi, et on keegi mõlemas käinud? Egiptuses käinud kes kogu oma raha selle reisi alla panid räägivad ka, et oh jube nuts oli ja nii äge koht ja ei taha tunnistada, et said üle või tõesti mingil veidral põhjusel nautisidki seda reisi.

      Comment

      • leits
        Hundinui
        • Apr 2009
        • 9562

        #558
        Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

        tegelt osad egypti reisid on imo nutsid .. võtad 2 p2eva enne v2ljumist 5 t2rni hotelli 10k eest kõik hinnas ja paned pidu n2dal aega ... soe ka veel .. siukse reisina perfect

        Comment

        • variatsioon
          Pokkeritark
          • Nov 2008
          • 5849

          #559
          Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

          imo egypt suht solid place.

          Comment

          • Spewmonkey
            Seina Augustaja
            • Oct 2008
            • 2293

            #560
            Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

            Algselt postitas Codecci Vaata postitust
            Selles suhtes ma mõtlengi, et on keegi mõlemas käinud? Egiptuses käinud kes kogu oma raha selle reisi alla panid räägivad ka, et oh jube nuts oli ja nii äge koht ja ei taha tunnistada, et said üle või tõesti mingil veidral põhjusel nautisidki seda reisi.
            Isegi kui täielik peldik on(ei usu eriti), siis ma läheks kogemuse mõttes ikkagi. $2070 vs. $207 oli hinnaeksimus. Vaevalt siin väga palju inimesi on, kes mõlemas käinud, aga otsi need eestlased üles, kes PCA'l käinud on ja pommi ruttu neid. Vaevalt neid pileteid kaua saada on.

            IMHO on ammu teada, et egiptus odav peldik on ja kariibid ja aasia nuts.
            Last edited by Spewmonkey; 07.10.10, 18:47.

            Comment

            • Godspeed_EJ
              Klubi Liige
              • Nov 2009
              • 3049

              #561
              Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

              Algselt postitas Codecci Vaata postitust
              Selles suhtes ma mõtlengi, et on keegi mõlemas käinud? Egiptuses käinud kes kogu oma raha selle reisi alla panid räägivad ka, et oh jube nuts oli ja nii äge koht ja ei taha tunnistada, et said üle või tõesti mingil veidral põhjusel nautisidki seda reisi.
              Ise ei oska võrldust tuua - võin rääkida sõprade kogemusest.

              egypt - shithole
              carribean - paradise

              Oli plaanis anyways aasta alguses kuhugi reisule minna, nyyd kaalun seda varianti tõsiselt, aga tundub, et peab kiire otsuse tegema

              Comment

              • variatsioon
                Pokkeritark
                • Nov 2008
                • 5849

                #562
                Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

                keegi mind sinna reisile stakeda ei taha?
                luban et puhkan korralikult.

                Comment

                • akristjan
                  Õpihimuline Mängur
                  • Oct 2008
                  • 406

                  #563
                  Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

                  keegi ostab ara? ise motlen barbados veeb algul...

                  Comment

                  • mortalvombat
                    Õpihimuline Mängur
                    • Jul 2010
                    • 412

                    #564
                    Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

                    Kasumi teeme 50/50 pärast ikka? + stake summa tagasi, siis nõus

                    Comment

                    • Sass
                      Bännitud
                      • Dec 2008
                      • 1889

                      #565
                      Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

                      keegi mingit neti online m2ngu ei viitsi m2ngida? ilma pokkerita elu ikka jube igav.

                      Comment

                      • hotcocacola
                        HTCCACLA
                        • Oct 2008
                        • 14473

                        #566
                        Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

                        väike promo http://foorum.pokkeriprod.com/showth...625#post262625
                        Annan väikse võimaluse teha endale bankroll.

                        Comment

                        • ranka
                          Miljon Põhjust Kodus Olla
                          • Sep 2008
                          • 36444

                          #567
                          Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

                          Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                          Selles suhtes ma mõtlengi, et on keegi mõlemas käinud? Egiptuses käinud kes kogu oma raha selle reisi alla panid räägivad ka, et oh jube nuts oli ja nii äge koht ja ei taha tunnistada, et said üle või tõesti mingil veidral põhjusel nautisidki seda reisi.
                          Ma geograafias suckin aga PCA peaks seal jaanuaris toimuma. suht sheff üritus.

                          Comment

                          • MagicFriend
                            Õpihimuline Mängur
                            • Sep 2010
                            • 369

                            #568
                            Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

                            misasja? lol
                            kariibimere saared. neid on ju hulgem. miski 30/40tk
                            PCA toimub bahamal, mis on nendest 1
                            kui juba piirkonnas oled, siis lased saarte vahel edasi-tagasi, paarsada$$$ ja uus koht ja uued seiklused.

                            Comment

                            • variatsioon
                              Pokkeritark
                              • Nov 2008
                              • 5849

                              #569
                              Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

                              kodus piljarditoa põrandal talvituvad vaablased -.- :D
                              3 vaablast zombitsesid ja üks hakkas isegi lõpuks lendama.
                              ülejäänud ~10 magasid rahulikult.

                              what to do? :P

                              Comment

                              • Codecci
                                Luuramas Naisteturniire
                                • Nov 2008
                                • 7574

                                #570
                                Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

                                Algselt postitas variatsioon Vaata postitust
                                kodus piljarditoa põrandal talvituvad vaablased -.- :D
                                3 vaablast zombitsesid ja üks hakkas isegi lõpuks lendama.
                                ülejäänud ~10 magasid rahulikult.

                                what to do? :P
                                hidden brag

                                Comment

                                Working...