*** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Rage
    Klubi Liige
    • Nov 2008
    • 6853

    #496
    Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

    Algselt postitas lebovend Vaata postitust
    ei aga soovitage mingeid mittepornograafilisi saite, mis v6ivad tekitada s6ltuvust ja annavad tegevust pikemaks ajaks, ala mingid m6tlemistvajav netim2ngud vms.

    edit: ma r22gin s6ltuvusest/tegevusest, mis v6iks j22da mitmeks kuuks
    defender tüüpi mängud..




    nendega läheb ka paar päeva pusimist..

    Comment

    • variatsioon
      Pokkeritark
      • Nov 2008
      • 5849

      #497
      Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

      Algselt postitas lebovend Vaata postitust
      kartsin, et keegi seda pakub. ok, aga proovib keegi veel
      miskit pakkuda? :D

      nonporn ja mitte RS siis
      WoW 100% on kõige sõltuvust tektiavam.

      Comment

      • inward
        Klubi Liige
        • Sep 2009
        • 6275

        #498
        Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

        Algselt postitas sm112 Vaata postitust
        Tegin sassiga stake diili, täna sai läbi. Jäi plussi ja kandis rahad vastavalt kokkuleppele tagasi. Õpetasin ka veidi ja loodetavasti hakkab nüüd mikrot biitima. Tegu tundub olevat normaalse kutiga ja tema bänn siin foorumis on imo üle pingutatud.
        Rõõm kuulda. Bani kohta ka pisut tõesti üle pingutatud.

        Comment

        • Codecci
          Luuramas Naisteturniire
          • Nov 2008
          • 7574

          #499
          Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

          Sass on retard tont kellel on VÄGA head persepugemisoskused. Meil on ühest MMORPG-st vana history, seal ajas ta ka koguaeg retarded sitta suust välja ja ütles väga kohatuid asju ja vajadusel puges jõhkralt perse.

          Edit: kui sind sm112 huvitab täpsemalt mis ta ütles, siis saada PM, avalikult ei taha seda postitada.
          Last edited by Codecci; 07.10.10, 14:39.

          Comment

          • kuco
            Pokkerihai
            • Oct 2008
            • 1910

            #500
            Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

            Algselt postitas lebovend Vaata postitust
            ei aga soovitage mingeid mittepornograafilisi saite, mis v6ivad tekitada s6ltuvust ja annavad tegevust pikemaks ajaks, ala mingid m6tlemistvajav netim2ngud vms.

            edit: ma r22gin s6ltuvusest/tegevusest, mis v6iks j22da mitmeks kuuks
            Kongregate is a portal for free online games that features user-created content, chat, badges, and player achievements.


            Comment

            • kardaanirist
              Pokkerihai
              • Nov 2009
              • 3675

              #501
              Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

              Mastermind World Conqueror, a free online Strategy game brought to you by Armor Games. MASTERMIND: WORLD CONQUEROR - Manage your minions, defend your base, and conquer this puny planet ONCE AND FOR ALL!


              parim flash mäng netis. võtab umb 5-8h, et läbi mängida. cut-scened naljakad.

              Comment

              • Svenza
                Svetlana aka Buldooser
                • Oct 2008
                • 3591

                #502
                Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

                Vana hea BomberMan. Sõpradega koos mängida tõmbab jõhkralt adreka käima.

                Comment

                • lebovend
                  Pokkerihai
                  • Oct 2008
                  • 2420

                  #503
                  Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

                  Väga hea, kiidan.

                  Comment

                  • Godspeed_EJ
                    Klubi Liige
                    • Nov 2009
                    • 3049

                    #504
                    Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

                    Kunagi sai haiguslehel sellisest mängust sõltuvusse jäädud

                    Comment

                    • Sass
                      Bännitud
                      • Dec 2008
                      • 1889

                      #505
                      Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

                      Algselt postitas sm112 Vaata postitust
                      Tegin sassiga stake diili, täna sai läbi. Jäi plussi ja kandis rahad vastavalt kokkuleppele tagasi. Õpetasin ka veidi ja loodetavasti hakkab nüüd mikrot biitima. Tegu tundub olevat normaalse kutiga ja tema bänn siin foorumis on imo üle pingutatud.
                      Stakeja oli ka ise norm, õpetas suht hästi ja kannatas ära mu 100k handi, kahju aint et ise tilt- ja spewmonkey olen et stake paremini ei läinud ja õppida eriti ei viitsind, tulevikus kui coachida viitsid võtaks kindlalt :P sesside ajal jäi kohati karp lahti su seletuste peale :D tundub et jagad seda värki. Aga ok.

                      to codecci: past is past, minevikku ma ei torgi, sad kui sa pole yle saanud sellest. võid mulle ka PM-ida selle teksti kuna mul pole aimu mida sa mõtled,
                      ja for realz MMORPG is MMORPG

                      head päeva.

                      Comment

                      • leits
                        Hundinui
                        • Apr 2009
                        • 9562

                        #506
                        Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

                        oh no..

                        Comment

                        • hotcocacola
                          HTCCACLA
                          • Oct 2008
                          • 14473

                          #507
                          Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

                          sass, pane enda 100k graafik ylesse



                          btw
                          http://www.riemurasia.net/jylppy/med...?id=75153&c=11
                          Last edited by hotcocacola; 07.10.10, 15:44.

                          Comment

                          • Sass
                            Bännitud
                            • Dec 2008
                            • 1889

                            #508
                            Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

                            miks?

                            Comment

                            • hotcocacola
                              HTCCACLA
                              • Oct 2008
                              • 14473

                              #509
                              Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

                              põed näidata:D?

                              Comment

                              • Sass
                                Bännitud
                                • Dec 2008
                                • 1889

                                #510
                                Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

                                neid peaaegu BE graafikuid ennegi nähtud...

                                Comment

                                Working...