*** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Marek K.
    Klubi Liige
    • Oct 2008
    • 1477

    #466
    Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

    avg roi 19%

    Comment

    • JohnnyDolce
      Õpihimuline Mängur
      • Nov 2009
      • 454

      #467
      Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

      Algselt postitas kjmrc Vaata postitust
      Kas keegi oskab öelda Moneybookersi suppordi e-maili aadressi?



      Äkki on abi.

      Comment

      • tonis
        Õpihimuline Mängur
        • Oct 2008
        • 334

        #468
        Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

        Algselt postitas kjmrc Vaata postitust
        Noo seal ei ole, selle ma küsingi :D Otsi nagu nõela heinakuhjast.
        My accoundi all vajutad email support ja sealt valid katekooria kuhu saata tahad!?

        Comment

        • kjmrc
          Pokkerihai
          • Aug 2009
          • 4541

          #469
          Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

          Algselt postitas Marek K. Vaata postitust
          avg roi 19%
          Jamh, aga kas kogu tabelit ei saaks? :P Saan kaa osaliselt kuidagi vaadata, aga see ple täpne.

          Comment

          • kjmrc
            Pokkerihai
            • Aug 2009
            • 4541

            #470
            Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

            Algselt postitas tonis Vaata postitust
            My accoundi all vajutad email support ja sealt valid katekooria kuhu saata tahad!?
            Tean, aga ühel on probleem, ta ei saa sisse logida MB'sse kuna ei mäleta parooli ega ka aadresse jms, selleks ongi vaja e-maili.

            Comment

            • Aadu
              Õpihimuline Mängur
              • Apr 2009
              • 326

              #471
              Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

              Haige
              [youtube]J6gcFPjdwiI[/youtube]

              Comment

              • inward
                Klubi Liige
                • Sep 2009
                • 6275

                #472
                Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

                No tra sebisin terve õhtu mingit väga ilusat naist. Makeouti sain, lõpuks sain ka numbri, kuid siiski siiski midagi jäi puudu......Fakk.....sõbrad keerasid lifti ka perse pidin 8 korrust ****** peaga üles kõndima!!!

                Comment

                • kjmrc
                  Pokkerihai
                  • Aug 2009
                  • 4541

                  #473
                  Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

                  Järgminekord täispeaga hea helistada ja asi lõpule viia

                  Comment

                  • inward
                    Klubi Liige
                    • Sep 2009
                    • 6275

                    #474
                    Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

                    Ei ei, täispeaga need asjad ei käi. Küllaltki kaine peab olema, aga nii ei saa ju. Naised on ikka huvitavad, annavad kirsi tordilt aga torti maitsma ei saa....

                    Comment

                    • KeRRRt
                      Grinder
                      • May 2009
                      • 774

                      #475
                      Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

                      Algselt postitas inward Vaata postitust
                      Ei ei, täispeaga need asjad ei käi. Küllaltki kaine peab olema, aga nii ei saa ju. Naised on ikka huvitavad, annavad kirsi tordilt aga torti maitsma ei saa....
                      kodus oli enda kringel ikka olemas?

                      Comment

                      • K2snakas
                        Pokkerihai
                        • Feb 2009
                        • 2388

                        #476
                        Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

                        Algselt postitas hoss23 Vaata postitust
                        Ja kuidas tundub???Saad kaugviskeid sisse ka????
                        xboxiga kyll pole aga pc-iga küll ja võrreldes 2k10ga tabab kaugviskeid rohkem, aga obv ma m2ngin my playerit kah hetkel on 3point shot mingi 80 kandis 2k10s oli p6hjas ja ei saanud kyll niipalju kolmeseid sisse:O

                        aga 2k11 on ikka sitaks kõvem võrreldes 2k10ga mõnnad uuendused on ikka:P

                        täna sai ööl2bi lastud:P ja ei tahtnudki lõpetada:D

                        Comment

                        • rohelinekonn
                          Klubi Liige
                          • Nov 2008
                          • 3808

                          #477
                          Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

                          Algselt postitas hoss23 Vaata postitust
                          Elan ise ka kesklinnas ja ühendus oli kogu 4 aasta vältel üllatavalt stabiilne küll. Ei ole miskit halba öelda.
                          mul tartus starman viimased 3 aastat oli väga stabiilne nüüd nädalas nii mõnigi kord paneb pange. Vaikselt mõtlen elioni peale.

                          Comment

                          • Rage
                            Klubi Liige
                            • Nov 2008
                            • 6853

                            #478
                            Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

                            olin kunagi Starmani klient ca 4 aastat mustamäel, pole ühtegi halba sõna öelda, kui ruuter perse läks või hakkas kalama, paar kõnet, paar restarti ja siis juba vahetati ruuter välja pikema jututa, nüüd olen 3-4 aastat Elioni klient olnud, pole ka midagi kurta, mõned katkestused aasta kohta tuleb mõlemal pakkujal nii ehk naa, küsimus on suppordis ja probleemide lahendamises... maitea mul tunne, et siin sõltub ikka kliendist ka, kui suudad suppordile selgeks teha, mis mure on ja suunata asju õiges suunas, mitte karjuda ja lihtsalt närvitseda, siis saavad kõik probleemid ikka lahendatud.

                            Comment

                            • nikitheone
                              Mr. Puujalg
                              • Aug 2009
                              • 6446

                              #479
                              Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

                              starman, lasnamäel, ei mäleta ühtegi katkestust viimase paari aasta jooksul
                              &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                              Comment

                              • Codecci
                                Luuramas Naisteturniire
                                • Nov 2008
                                • 7574

                                #480
                                Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

                                Algselt postitas Rage Vaata postitust
                                olin kunagi Starmani klient ca 4 aastat mustamäel, pole ühtegi halba sõna öelda, kui ruuter perse läks või hakkas kalama, paar kõnet, paar restarti ja siis juba vahetati ruuter välja pikema jututa, nüüd olen 3-4 aastat Elioni klient olnud, pole ka midagi kurta, mõned katkestused aasta kohta tuleb mõlemal pakkujal nii ehk naa, küsimus on suppordis ja probleemide lahendamises... maitea mul tunne, et siin sõltub ikka kliendist ka, kui suudad suppordile selgeks teha, mis mure on ja suunata asju õiges suunas, mitte karjuda ja lihtsalt närvitseda, siis saavad kõik probleemid ikka lahendatud.
                                Sama. Elioni salvestussüsteem jupsib ainult 2 digiboksi vahet, aga see juba advanced shit ja ebaoluline, teised ei pakugi sellist teenust vast

                                Comment

                                Working...