*** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • pwndre
    FPP Pro
    • Aug 2009
    • 214

    #2116
    Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

    Algselt postitas inward Vaata postitust
    Tõsiselt mõtled nii pwndre või leveldad ? :D

    Vot ei tea !!!

    Aga kui sul kodus Investigation Discovery siis soovitan vaadata

    Comment

    • JaanusX
      Õpihimuline Mängur
      • Sep 2010
      • 392

      #2117
      Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

      Algselt postitas vonkartoffel Vaata postitust
      Sinusuguseid abivalmis inimesi võiks veelgi olla, respect

      Järelkaja...

      Käisin värsket õhku hingamas ning jalutasin tee äärde vaadates kas masinad ja vihm on selle pasa jne minema pühkinud.... ja ennäe rebase poiss oli tulnud maiustama (soolikaid ja liha jne oli ju terve tee ja kraavi äärne täis..) ja saanud samamoodi paugu kirja... mis teha...
      kui kedagi ei koti et oleks vaja maantee ka sogast puhastada siis andke andeks aga mina ka seda koristama ei hakka... eks see kes oma stange jupid rebase tõttu sinna jättis võib tänada riikliku suhtumist asjasse...:S

      Comment

      • Madis Very
        Bännitud
        • Aug 2009
        • 2951

        #2118
        Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

        vtn knight riderit üle väga väga väga pika aja

        OMG MIKS SEE AUTO LENDAB 24/7 WTF

        :D

        Comment

        • pwndre
          FPP Pro
          • Aug 2009
          • 214

          #2119
          Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

          Algselt postitas Madis Very Vaata postitust
          vtn knight riderit üle väga väga väga pika aja

          OMG MIKS SEE AUTO LENDAB 24/7 WTF

          :D
          just avastasin et see käib, nii tilt, et kohe lõppema hakkab.
          Kuidas sul seal heategevus turnal läks üldse, mitmendaks jäid siis lõpuks?

          Comment

          • inward
            Klubi Liige
            • Sep 2009
            • 6275

            #2120
            Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

            Selle teema üle võiks ka jõhkralt vaielda. No ma ei tea...ptüi, ptüi ptüi mina näinud pole ja teadusliku seisukoha pealt ei ole see võimalik. Aga noh :D

            Comment

            • pwndre
              FPP Pro
              • Aug 2009
              • 214

              #2121
              Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

              Algselt postitas inward Vaata postitust
              Selle teema üle võiks ka jõhkralt vaielda. No ma ei tea...ptüi, ptüi ptüi mina näinud pole ja teadusliku seisukoha pealt ei ole see võimalik. Aga noh :D
              siin pole midagi vaielda see on lihstalt std BS EKSORTSZIZMS

              a nõidade vastu pole mul küll midagi.

              Comment

              • Madis Very
                Bännitud
                • Aug 2009
                • 2951

                #2122
                Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

                Algselt postitas pwndre Vaata postitust
                just avastasin et see käib, nii tilt, et kohe lõppema hakkab.
                Kuidas sul seal heategevus turnal läks üldse, mitmendaks jäid siis lõpuks?
                hey dude,

                um viskas üle tahtsin koju grindima minna seega nö põmst chipdumpisin kõik ära chalicele :D:D (vähemalt enne seda lõin lenna kuurmaa välja )

                Comment

                • pwndre
                  FPP Pro
                  • Aug 2009
                  • 214

                  #2123
                  Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

                  Algselt postitas Madis Very Vaata postitust
                  hey dude,

                  um viskas üle tahtsin koju grindima minna seega nö põmst chipdumpisin kõik ära chalicele :D:D (vähemalt enne seda lõin lenna kuurmaa välja )

                  olin ka seal käes ju !!! ma olin nii masenduses, et sa lenna mu kõrvalt ära saatsid et callisin su allini 77ga kui sul jacks ::(:((

                  Comment

                  • Madis Very
                    Bännitud
                    • Aug 2009
                    • 2951

                    #2124
                    Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

                    aajah :D

                    poker happens ;D

                    Comment

                    • qbj0hn
                      Auk on auk. FAKT!
                      • Nov 2008
                      • 7091

                      #2125
                      Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

                      Vaatan võsareporteri kordust,õudne lihtsalt...mingi lohh laseb lihtsalt nii invaliidi üle.Täiesti sick värdjas ikka : |
                      Kivi-Karla lol, w/e ausalt
                      Last edited by qbj0hn; 29.10.10, 03:38.

                      Comment

                      • con
                        Pokkerihai
                        • Jul 2010
                        • 1954

                        #2126
                        Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

                        Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
                        Vaatan võsareporteri kordust,õudne lihtsalt...mingi lohh laseb lihtsalt nii invaliidi üle.Täiesti sick värdjas ikka : |
                        Kivi-Karla lol, w/e ausalt
                        "patuasi on lollidele raha alles jätta" õpetas mu onu kunagi.

                        Comment

                        • Pahvak
                          Pastilaa?? Ei!
                          • Dec 2008
                          • 4431

                          #2127
                          Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

                          Algselt postitas con Vaata postitust
                          "patuasi on lollidele raha alles jätta" õpetas mu onu kunagi.
                          Nõme onu siis.
                          Fullstacks have more fun.

                          Comment

                          • Rage
                            Klubi Liige
                            • Nov 2008
                            • 6853

                            #2128
                            Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

                            Algselt postitas Pahvak Vaata postitust
                            Nõme onu siis.
                            mu vanaisa kordas ütlust, et loll saab kirikuski peksa. Ja nohh lollidelt tulebki raha ära võtta, nad ei oskaks sellega niikuinii midagi asjalikku peale hakata.. võtke seda kui lolluse maks... mis võiks riiklikult kehtestatud olla.. sass oleks instabusto kohe:-)

                            #4753 +(17009)- [X]

                            <xterm> The problem with America is stupidity. I'm not saying there should be a capital punishment for stupidity, but why don't we just take the safety labels off of everything and let the problem solve itself?
                            Last edited by Rage; 29.10.10, 09:43.

                            Comment

                            • leits
                              Hundinui
                              • Apr 2009
                              • 9562

                              #2129
                              Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

                              ylev2simus kinda sucks ... tra und ei tule ja grindida ka ei suuda ..

                              Comment

                              • ranka
                                Miljon Põhjust Kodus Olla
                                • Sep 2008
                                • 36444

                                #2130
                                Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

                                Algselt postitas variatsioon Vaata postitust
                                ranka mitu kätt 2/4 tunnis tuleb?
                                10?
                                krt ei teagi, suht vähe. asi ei ole diileris vaid selles, et kogu laud tahab näha floppi ning see võtab rohkem aega.

                                nagu ma aru sain siis diileritel on kõigest kuu-kaks koolitust (Burget minuteada koolitas neid) aga parki diileritele nad alla ei jää, isegi tunduvad paremad.

                                Comment

                                Working...