Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!
krt 10 minutit juba möödas ja polegi yhtegi ryytlit valgel hobusel appi tõttamas?
krt 10 minutit juba möödas ja polegi yhtegi ryytlit valgel hobusel appi tõttamas?
(Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
ja paps lendas just Hispaaniasse ära....
TC
Comment