ALKOHOL :D

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Cash87
    Vana Tegija
    • Feb 2009
    • 1402

    #406
    Re: ALKOHOL :D

    IceWein on hästi hea dessertvein :)

    Comment

    • donkament
      Pokkerihai
      • Apr 2009
      • 1945

      #407
      Re: ALKOHOL :D

      Rumm baikali limonaadi ja jääga. Baikal siis koola asemel.

      Comment

      • EGERT
        Vana Tegija
        • Mar 2009
        • 1042

        #408
        Re: ALKOHOL :D

        Algselt postitas donkament
        Rumm baikali limonaadi ja jääga. Baikal siis koola asemel.
        opsti. peaks proovima. see juureleotis on minuarust puhas kuld, vaatame mis kokaga teeb :)

        Comment

        • hotcocacola
          HTCCACLA
          • Oct 2008
          • 14473

          #409
          Re: ALKOHOL :D



          selveris oli müügil mingi uus kraam :D, 25.-

          Comment

          • alaska
            forever
            • Oct 2008
            • 6599

            #410
            Re: ALKOHOL :D



            Mõnus kraam, peale kolmandat on ikka veel joodav.

            Comment

            • Foux
              Õpihimuline Mängur
              • Oct 2008
              • 486

              #411
              Re: ALKOHOL :D

              Proovisin ka seda hiljuti. Väga hea oli

              Comment

              • Potsataja
                õilishing
                • Oct 2008
                • 5270

                #412
                Re: ALKOHOL :D

                Comment

                • Tigrano
                  Administraator
                  • Oct 2008
                  • 7614

                  #413
                  Re: ALKOHOL :D

                  Varsti tuleb jaani joogid ära osta, mis jooke varute kokku?

                  Kuna ise tahan teha vägeva grilli kodus, siis kindlasti veinid, õlled lähevad ostmisele aga võiks õhtu ka mõne kangema joogi ära juua ;D

                  Comment

                  • ranka
                    Miljon Põhjust Kodus Olla
                    • Sep 2008
                    • 36444

                    #414
                    Re: ALKOHOL :D

                    Algselt postitas TIGRANO
                    Varsti tuleb jaani joogid ära osta, mis jooke varute kokku?

                    Kuna ise tahan teha vägeva grilli kodus, siis kindlasti veinid, õlled lähevad ostmisele aga võiks õhtu ka mõne kangema joogi ära juua ;D
                    Jaanipäeval olen kaine. Esimene planeeritud tsüklon - 17-19 juuni, Pärnus. Ühesõnaga päev enne PokkeriProd.com Suveturniiri.

                    Comment

                    • -andres-
                      Moderaator
                      • Oct 2008
                      • 4546

                      #415
                      Re: ALKOHOL :D

                      Selveris on kõik Viru Valged alla hinnatud. Mulle kõlbab juua hästi, seega on mõned varutud pikaks Jaani tähistamiseks.

                      Comment

                      • Helmps
                        Grinder
                        • Oct 2008
                        • 828

                        #416
                        Re: ALKOHOL :D

                        + + + + +

                        =

                        mis kylll homme toimuma hakkab ärgatseeees...

                        Comment

                        • hotcocacola
                          HTCCACLA
                          • Oct 2008
                          • 14473

                          #417
                          Re: ALKOHOL :D

                          Comment

                          • EGERT
                            Vana Tegija
                            • Mar 2009
                            • 1042

                            #418
                            Re: ALKOHOL :D

                            Ilmselt veini,

                            Seisab juba tükk aega kapis kolm pudelit Toscari Gran Reservat 1996 aastast ja kaks Finco Veija 1998 Reservi. Naelaks Barsac Sauvignon 2001 :)
                            Tuleb gurmaaniring jälle ;D

                            Comment

                            • MIKE_K6o
                              FPP Pro
                              • Jan 2009
                              • 221

                              #419
                              Re: ALKOHOL :D

                              Õlu - Bud, Corona, Saku Kuld Mahe (mida enam kahjuks ei ole :() ja Ice käib ka päris hästi.
                              Viin - Ei ole suur viinasõber aga idanaabrite omad lähevad suht hästi vahest
                              Muu Kange - Üleüldse parim kange on loomulikult Jägermeister
                              Rumm - Captain Morgan Spiced
                              Siider - Väga tihti ei joo aga kui siis mõni Rootsi oma, nad ainukesed kes oskavad siukest naturaalsemat värki ka teha, et piirutse vms muud keemia maitset juures poleks...
                              VISKIBlack Label , vaesemal ajal käib Red Label ka, Jack Daniels (must ja valge mõlemad, ei ole nii suurt vahet kui Labelitel).

                              Üldiselt veel longerot vahest juua, oleneb tujust ja pohmaka raviks ideaalne Delight (cocaga või energiajoogiga)

                              Comment

                              • tonis
                                Õpihimuline Mängur
                                • Oct 2008
                                • 334

                                #420
                                Re: ALKOHOL :D

                                Tra ärge salsa pähkleid õllega kõrvale sööge. Pool päeva riba voolab juba. Suht jube rsk:/

                                Comment

                                Working...