Re: ALKOHOL :D
klassika (Y)
ma ise tegin shaslõkki ja võtsin 2 icet kõrvale...oi isegi liis lass pole nii hea Zzz
Algselt postitas alaska
ma ise tegin shaslõkki ja võtsin 2 icet kõrvale...oi isegi liis lass pole nii hea Zzz
TC
Comment