Re: ALKOHOL :D
eile siis kerge party oli .. neljapäev alustasime .. eile siis nv lõpetamine..patrick oli marurahlik .. kohalike tyypidega lasime.
ma tegin standard MASTER kokteile: 8cl viina + siider .. (olenevalt tundest võib ka 12cl või 16cl panna) ... sai neid päääris mõõni joodud .. ja siiamaani on värinad sees, tahate kiiresti kooma jääda? vastus on master ... kes 7. koksi vastu peab .. see on teh staar juba, nii on meie kogemus :D
eile siis kerge party oli .. neljapäev alustasime .. eile siis nv lõpetamine..patrick oli marurahlik .. kohalike tyypidega lasime.
ma tegin standard MASTER kokteile: 8cl viina + siider .. (olenevalt tundest võib ka 12cl või 16cl panna) ... sai neid päääris mõõni joodud .. ja siiamaani on värinad sees, tahate kiiresti kooma jääda? vastus on master ... kes 7. koksi vastu peab .. see on teh staar juba, nii on meie kogemus :D
x 11
Comment