Re: ALKOHOL :D
Keemia sisse söömine regulaarsel baasil ei saa longtermis eriti hea lahendus olla - pole otseselt ibuka/sopladeini kohta lugenud vm, aga harilikult sellisel sünteetilisel stuffil kõrvalmõjusid jagub..
Tavaline vee joomine suuremas koguses aitab ka üsnagi hästi, 0.5-1 liitrit ning enesetunne hulganisti normaalsem üles ärgates - pohmakas ongi ju teatavasti veepuudus... seega milleks mingi keemia?
Keemia sisse söömine regulaarsel baasil ei saa longtermis eriti hea lahendus olla - pole otseselt ibuka/sopladeini kohta lugenud vm, aga harilikult sellisel sünteetilisel stuffil kõrvalmõjusid jagub..
Tavaline vee joomine suuremas koguses aitab ka üsnagi hästi, 0.5-1 liitrit ning enesetunne hulganisti normaalsem üles ärgates - pohmakas ongi ju teatavasti veepuudus... seega milleks mingi keemia?

Comment