ALKOHOL :D

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • pikk28
    Klubi Liige
    • Oct 2008
    • 6695

    #1066
    Re: ALKOHOL :D

    rieslingud suht kindel kepp. miski 10-20 euri ja väga nutsid

    Comment

    • vsiu100
      Moderaator
      • Oct 2008
      • 4253

      #1067
      Re: ALKOHOL :D

      Carlo Rossi roosat veini jooda naisele.

      Comment

      • qbj0hn
        Auk on auk. FAKT!
        • Nov 2008
        • 7091

        #1068
        Re: ALKOHOL :D

        Pole vaja joota täis, lihtsalt monte cristost on koll ees ja mõtlesin täna muud võtta.

        Comment

        • leits
          Hundinui
          • Apr 2009
          • 9562

          #1069
          Re: ALKOHOL :D

          Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
          Pole vaja joota täis, lihtsalt monte cristost on koll ees ja mõtlesin täna muud võtta.
          ahahaha wtf tegelt :D? See on ju nagu suhkruvesi .. ÖAK

          põltsama peet on ka joodavam imo :D

          Comment

          • qbj0hn
            Auk on auk. FAKT!
            • Nov 2008
            • 7091

            #1070
            Re: ALKOHOL :D

            Käib küll imo :D, aga praeguseks hetkeks juba üle visanud.
            Vaesel ajal on perse ka ööbik.
            Last edited by qbj0hn; 18.10.12, 15:23.

            Comment

            • qbj0hn
              Auk on auk. FAKT!
              • Nov 2008
              • 7091

              #1071
              Re: ALKOHOL :D

              Algselt postitas pikk28 Vaata postitust
              rieslingud suht kindel kepp. miski 10-20 euri ja väga nutsid
              8.50€ oli konsumis, loodan, et õige ikka võtsin.
              Report later.

              Comment

              • rasmer
                Vana Tegija
                • Oct 2009
                • 1306

                #1072
                Re: ALKOHOL :D

                Algselt postitas pikk28 Vaata postitust
                rieslingud suht kindel kepp. miski 10-20 euri ja väga nutsid
                Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
                8.50€ oli konsumis, loodan, et õige ikka võtsin.
                Report later.
                Pics või video kui hästi läks.

                Comment

                • qbj0hn
                  Auk on auk. FAKT!
                  • Nov 2008
                  • 7091

                  #1073
                  Re: ALKOHOL :D

                  Selles pole probleemi.
                  Aga liiga salajane stuff, et midagi siukest jagada. Vbl aasta prst huvitavate seikluste teemast saab lugeda.

                  Comment

                  • Jeebus
                    määäääää
                    • Jun 2012
                    • 1409

                    #1074
                    Re: ALKOHOL :D

                    Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
                    Selles pole probleemi.
                    Aga liiga salajane stuff, et midagi siukest jagada. Vbl aasta prst huvitavate seikluste teemast saab lugeda.
                    mmm ei, vaata kui palju on netis POV porni, kus sa hoiad videocami käes

                    nähtavasti läheb tüdrukutele selline asi peale

                    Comment

                    • reggie
                      Pokkerihai
                      • Jun 2009
                      • 1705

                      #1075
                      Re: ALKOHOL :D

                      Imo enamik rośe veine on naisi silmas pidades suht head valikud.

                      Comment

                      • qbj0hn
                        Auk on auk. FAKT!
                        • Nov 2008
                        • 7091

                        #1076
                        Re: ALKOHOL :D

                        Saan sinu sarkastilisest kommentaarist aru Jeebus, ei osanud midagi targemat vastata rasmerile.
                        /thread ja edasi alko jutud ainult.

                        Comment

                        • Jeebus
                          määäääää
                          • Jun 2012
                          • 1409

                          #1077
                          Re: ALKOHOL :D

                          Algselt postitas reggie Vaata postitust
                          Imo enamik rośe veine on naisi silmas pidades suht head valikud.
                          raske olukord, naistele vein meeldib aga mehi teeb uimaseks

                          Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
                          Saan sinu sarkastilisest kommentaarist aru Jeebus, ei osanud midagi targemat vastata rasmerile.
                          /thread ja edasi alko jutud ainult.
                          sorri, ma ei mõelnud üldse nii, lihtsalt vahelduseks trollisin, tegin omast arust nalja aga läks mööda vist :(

                          Comment

                          • pikk28
                            Klubi Liige
                            • Oct 2008
                            • 6695

                            #1078
                            Re: ALKOHOL :D

                            Algselt postitas reggie Vaata postitust
                            Imo enamik rośe veine on naisi silmas pidades suht head valikud.
                            rosega võid ka persest saada. proovi Spieri rose veini. jubedus ruudus. Muidu jah, rosed suvel naiskadele head.
                            Sitta Rieslingut pole veel kunagi saanud.

                            Comment

                            • nikitheone
                              Mr. Puujalg
                              • Aug 2009
                              • 6446

                              #1079
                              Re: ALKOHOL :D

                              oleneb kas magus või ei. magustest tonino ja robertson on hea. kuivasi ei joo valgeid.
                              punased on nuts obv
                              &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                              Comment

                              • reggie
                                Pokkerihai
                                • Jun 2009
                                • 1705

                                #1080
                                Re: ALKOHOL :D

                                Lol, spier, meenub see kahetsusväärne ost, seisis külmikus kuu enne kui keegi umbjoobes selle ära manustas. Halba rislingut ei meenu tõesti. Gran castillo on ka hea sari, odav ja suht kvaliteetne. F&F cabarnet sauvignon rosé oli viimane hea, mitte liiga magus.

                                Comment

                                Working...