ALKOHOL :D

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Provoker
    Pokkerihai
    • Jan 2009
    • 3067

    #1081
    Re: ALKOHOL :D

    slaavi naine siis Asti pidi alati aitama :) ilma selleta polevat mõtet lootagi.

    Comment

    • pikk28
      Klubi Liige
      • Oct 2008
      • 6695

      #1082
      Re: ALKOHOL :D

      Algselt postitas qbj0hn
      Toimis pika soovitus ka :)
      Väga hea oli tho.
      teen endale pai :)

      Comment

      • fyte
        Pokkerihai
        • Jun 2010
        • 3378

        #1083
        Re: ALKOHOL :D

        Alkohol ei tule üldiselt silmanägemisele kasuks, kuid üks Uus-Meremaa mees võib öelda, et just viski päästis teda pimedaksjäämisest.

        Comment

        • TrvP
          Õpihimuline Mängur
          • Jan 2012
          • 409

          #1084
          Re: ALKOHOL :D

          Tallinki laeval (laeval müüa väitis, et Eestis seda ei müüda) müüakse head punast poolkuiva veini: KSARA RESERVE DU COUVENT

          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


          Ise küll suur veinisõber ei ole, aga siiani punastest parim, mida joonud olen. Hinnaks oli u 9 €.

          Comment

          • nikitheone
            Mr. Puujalg
            • Aug 2009
            • 6446

            #1085
            Re: ALKOHOL :D

            kagor ftw
            &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

            Comment

            • inward
              Klubi Liige
              • Sep 2009
              • 6275

              #1086
              Re: ALKOHOL :D

              Kuradi hästi paiknevad need kuupäevad see aastalõpp. Valgekraedel puhkused jõuludest uue aastani, hea elu raisk. Pohmell on, aga ega vist enne uut aastat pole mõtet kaineks saada.

              Comment

              • alaska
                forever
                • Oct 2008
                • 6599

                #1087
                Re: ALKOHOL :D

                Hakkan täitma terve 2013 a. alkopäevikut lehel http://kalkulaator.alkoinfo.ee/, eesmärk on biitida eesti keskmine 10,2l puhast alkot inimese kohta. (biitida tähendab siis "juua vähem kui").

                Comment

                • Mrt1989
                  Grinder
                  • Mar 2010
                  • 999

                  #1088
                  Re: ALKOHOL :D

                  Vaata ,et seda viga ei tee siis "Päevakoguseid ei saa nädala peale kokku liita ja siis ühekorraga ära juua. See on tervisele ohtlik!" :D:D

                  Comment

                  • Potsataja
                    õilishing
                    • Oct 2008
                    • 5270

                    #1089
                    Re: ALKOHOL :D

                    Nädalas üks pudel viina ongi see keskmine, vaevalt see eriti ohtlikum on kui näiteks 5x100 grammi.

                    Comment

                    • Mrt1989
                      Grinder
                      • Mar 2010
                      • 999

                      #1090
                      Re: ALKOHOL :D

                      Kui iga nädal ühe viina lased siis on ikka probleemid juba.

                      Comment

                      • Potsataja
                        õilishing
                        • Oct 2008
                        • 5270

                        #1091
                        Re: ALKOHOL :D

                        See üks viin on imikutest raukadeni. Keskmine täiseas mees peab seega keskmise hoidmiseks 2+ korda rohkem jooma.

                        1 viin tähendab probleeme, aga kuidas on 8 õluga nädalas, mis teeb tegelikult sama välja?

                        Comment

                        • Mrt1989
                          Grinder
                          • Mar 2010
                          • 999

                          #1092
                          Re: ALKOHOL :D

                          No 8 õlu nädalas ka palju. See näitab ilmselget kalduvust alkoholismile.

                          Comment

                          • fyte
                            Pokkerihai
                            • Jun 2010
                            • 3378

                            #1093
                            Re: ALKOHOL :D

                            Krt vanasti oli küll nii, et peale korralikku tina panemist järgmine päev ei tahtnud alkoholile mõelda ka, aga viimasel ajal peojärgsetel päevadel tekib tahtmine hoopis õhtul jätkata.. :/

                            Comment

                            • Potsataja
                              õilishing
                              • Oct 2008
                              • 5270

                              #1094
                              Re: ALKOHOL :D

                              Hakkad siis vaikselt lähenema staadiumile, kus mina olin nii 4 aastat tagasi. Hetkel jätkan juba nii 10% juhtudest peale ärkamist.

                              Comment

                              • EestiAA
                                Vana Tegija
                                • Nov 2010
                                • 1132

                                #1095
                                Re: ALKOHOL :D

                                Algselt postitas fyte Vaata postitust
                                Krt vanasti oli küll nii, et peale korralikku tina panemist järgmine päev ei tahtnud alkoholile mõelda ka, aga viimasel ajal peojärgsetel päevadel tekib tahtmine hoopis õhtul jätkata.. :/
                                Mul just vastupidi.

                                Vanasti reede sai võetud siis laup juba tihti peale järgi.
                                Nüüd on nii ,et kui reede võtan siis olen 2-4 päeva ei taha alkot nähagi ega mõelda sellele, üüber tuuma pohm.
                                Muidugi juhtub präägugi nii ,et reede võtan ja pühap hommik on finish ,aga harva õnneks.

                                Mind hoiab alkost eemal tuuma pohmell ja millele tuleb kaasa alati mingi 2 päevane masekas.


                                Kellegil tuleb ka veel kaasa masekas pohmaga?.
                                Tutvus ringkonnast olen ma ainuke :D.

                                Comment

                                Working...