Re: ALKOHOL :D
Täpselt samamoodi toodetakse kõigile meeldivat Galsbergi Svyturys'e tehases, kes siis Saku lepingupartner ning kes toodab Tuborgit/Galsbergi Taani emafirma litsentsi alusel.
Retsept on sama, toode sama, aga ilmselt tehnoloogilisest aspektist võib asi jääda vajaka, aga muidugi pole ma Svyturys'e tehases käinud ja ei oska kommenteerida.
Täpselt samamoodi toodetakse kõigile meeldivat Galsbergi Svyturys'e tehases, kes siis Saku lepingupartner ning kes toodab Tuborgit/Galsbergi Taani emafirma litsentsi alusel.
Retsept on sama, toode sama, aga ilmselt tehnoloogilisest aspektist võib asi jääda vajaka, aga muidugi pole ma Svyturys'e tehases käinud ja ei oska kommenteerida.
Comment