ALKOHOL :D

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Maheaatom
    Grinder
    • Oct 2008
    • 958

    #301
    Re: ALKOHOL :D

    Törley ja Sovetskoje on imo paras jälkus räige kõrvalmaitsega (korralikuks vahuveiniks võib lugeda näiteks Martini Astit). Šampanja joomiseks (ükski eelnimetatutest ei ole šampanja!) peab olema juba pisut kogenum veinijooja (las foorumiliige "Gambler" pajatab nendest; mina neid hinnata ei oska).

    Head viina oskavad teha eelkõige venelased (rootslaste Absolut ja sommide Koskenkorva on mõistagi paremad kui mingi lauakas, kuid ei ole parimate vene viinadega minu hinnagul võrreldavad) ning enamikest viinadest, mida nn. "uusvenelased" joovad, ei ole me kuulnudki (Eesti poodides näeb neid haruharva). Olen Venemaal neid 1000+ rublaseid viinasid proovinud küll ning võin kinnitada, et asi on seda raha väärt - mitte mingeid kõrvalmaitseid ega ka hommikust peavalu.

    Niipalju siis joomisest fiilingu pärast (ma arvan millegipärast, et sel teemal võivad tõsisemalt sõna võtta alles inimesed 30+, nooremale pole vahet, kas joob koos cocaga Red või Blue Labelit - valigu parem see, mis odavam) aga kui vaja ennast lihtsalt täis tõmmata, siis kärab Saku õlu ja Viru Valge küll - enamus inimestest seda eluaeg lakkunud ja s...tasurma pole veel keegi surnud.

    Comment

    • hotcocacola
      HTCCACLA
      • Oct 2008
      • 14473

      #302
      Re: ALKOHOL :D

      jap, coca on ikka hea :D

      Comment

      • EGERT
        Vana Tegija
        • Mar 2009
        • 1042

        #303
        Re: ALKOHOL :D

        Algselt postitas hotcocacola
        jap, coca on ikka hea :D
        Endiselt ei suuda mõista, kuidas lapsed kokat paljalt joovad...
        kena esmaspäevaõhtut!

        Comment

        • leho57
          Grinder
          • Nov 2008
          • 664

          #304
          Re: ALKOHOL :D

          Algselt postitas Maheaatom
          Olen Venemaal neid 1000+ rublaseid viinasid proovinud küll ning võin kinnitada, et asi on seda raha väärt - mitte mingeid kõrvalmaitseid ega ka hommikust peavalu.
          pohmelli käest ei päästa sind mitte miski kui juba alkohol joogi sees on ja seda korralikult manustatud. Aitab enne magamaminekut üks tõsiselt korralik kõhutäis või viska paar sidruniviilu alla

          Comment

          • blazkuh
            Õpihimuline Mängur
            • Feb 2009
            • 400

            #305
            Re: ALKOHOL :D

            Pohmaka vastu aitab kõige paremini see, millega see pohmakas tekitati :P Kui pohmakas satub esmaspäeva peale, võtan mina tavaliselt paar isostari või muud spordijooki ja söön ära paar võileiba või/ja seljanka, niimoodi möödub kõik suhteliselt valutult.

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #306
              Re: ALKOHOL :D

              Algselt postitas leho57
              pohmelli käest ei päästa sind mitte miski kui juba alkohol joogi sees on ja seda korralikult manustatud. Aitab enne magamaminekut üks tõsiselt korralik kõhutäis või viska paar sidruniviilu alla
              Loogiline, et peale alkoholi tarbimist tekib ALATI pohmell. See, kuidas see pohmell väljendub ja kui suur ning tugev ta on see ikka sõltub küll sellest, mida ja kui palju eelmisel õhtul jõid.

              Comment

              • leho57
                Grinder
                • Nov 2008
                • 664

                #307
                Re: ALKOHOL :D

                Algselt postitas ranka
                Loogiline, et peale alkoholi tarbimist tekib ALATI pohmell. See, kuidas see pohmell väljendub ja kui suur ning tugev ta on see ikka sõltub küll sellest, mida ja kui palju eelmisel õhtul jõid.
                selle vastu ei vaidlegi. lihtsalt jutt, et mingine ülikvaliteetne viin teeb sind õhtul ainult purju kuid päästab hommikusest peavalust ei pea vett

                Comment

                • rohelinekonn
                  Klubi Liige
                  • Nov 2008
                  • 3808

                  #308
                  Re: ALKOHOL :D

                  vett peab jooma suures koguses enne magamaminekut see kah leevendab hommikut

                  Comment

                  • lebovend
                    Pokkerihai
                    • Oct 2008
                    • 2420

                    #309
                    Re: ALKOHOL :D

                    yep, eilegi sai seda veetrikki tehtud ja täna 6nneks norm j2lle.

                    Comment

                    • vsiu100
                      Moderaator
                      • Oct 2008
                      • 4253

                      #310
                      Re: ALKOHOL :D

                      oma harva(4-5x aastas) (sassi)joomise juures pole juba viimased paar aastat peavaluga ärganud. minu retsept:
                      1 suur klaas(0,5L) vett Upsarin Upsaga + 1 Solpadeine enne magama minekut.

                      Comment

                      • lenC
                        Administraator
                        • Oct 2008
                        • 6440

                        #311
                        Re: ALKOHOL :D

                        ma küll eriline meditsiinimees ei ole, aga drugs+alcohol hea kombo pole, aspiriin&alko on väga kehv südamele jne. Prooviga natuke looduslikumalt pohmakaid ravida :)

                        Comment

                        • ok2aa
                          Klubi Liige
                          • Oct 2008
                          • 1903

                          #312
                          Re: ALKOHOL :D

                          enne magamaminekut tuleb end veest kaineks juua

                          Comment

                          • blazkuh
                            Õpihimuline Mängur
                            • Feb 2009
                            • 400

                            #313
                            Re: ALKOHOL :D

                            Alka Selzer hommikul külma veega aitab ka päris hästi.

                            Comment

                            • ok2aa
                              Klubi Liige
                              • Oct 2008
                              • 1903

                              #314
                              Re: ALKOHOL :D

                              soe nuss külma veega samuti

                              Comment

                              • pikk28
                                Klubi Liige
                                • Oct 2008
                                • 6695

                                #315
                                Re: ALKOHOL :D

                                Algselt postitas ok2aa
                                soe nuss külma veega samuti
                                peab proovima :D

                                Comment

                                Working...