ALKOHOL :D

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Uniquest
    Grinder
    • Oct 2008
    • 615

    #211
    Re: ALKOHOL :D

    Algselt postitas lebovend
    keerasitegi OT'ks 2ra selle teema.

    ja imho need koomiksid on täiesti overrated teie poolt.
    12 aastane suudaks ka sellist lambiteksti("oh 2kki sa oled pe*e") kirjutada ja sinna jukusid juurde joonistada. ja see viimane "bad beat" oma, no andke andeks, kus see huumor on siin?
    Usu mind, kui sul on
    a)pokkerit mängiv tüdruksõber
    b)sa oled kellegi (tüdruk)sõber, kes pokkerit mängib
    saad sa palju rohkematest naljadest seal koomiksis aru.

    EDIT: Topicusse ka siis: ma pole vist aastavahetusest saadik joonud. Isegi pärast eilset turnavõitu ei saanud. :-\

    Comment

    • variatsioon
      Pokkeritark
      • Nov 2008
      • 5849

      #212
      Re: ALKOHOL :D

      Algselt postitas Uniquest
      EDIT: Topicusse ka siis: ma pole vist aastavahetusest saadik joonud. Isegi pärast eilset turnavõitu ei saanud. :-\
      haige/pohmas/pilves/vanglas/busto?

      Comment

      • alaska
        forever
        • Oct 2008
        • 6599

        #213
        Re: ALKOHOL :D

        Algselt postitas variatsioon
        haige/pohmas/pilves/vanglas/busto?
        Uusaasta-lubadus?

        Comment

        • Uniquest
          Grinder
          • Oct 2008
          • 615

          #214
          Re: ALKOHOL :D

          Tuju lihtsalt pole eriti olnud. Sess ka, nii et enamikel päevadel pole saanud lubadagi, sest õppima olen pidanud. Teistel päevadel olen live-mängu teinud, kus ma olen ka suutnud mitte juua ja korralikult plussis (võibolla tänu sellele isegi). Ja praegu käib alles 12-s päev ju, neid palju polegi olnud.:D

          Comment

          • Rage
            Klubi Liige
            • Nov 2008
            • 6853

            #215
            Re: ALKOHOL :D

            krt.. siis on norm kui ühte puhast marki lased.. hommikud palju helgemad.. nädalavahetusel sai pitsidest võetud kambakesi kaks liitrit viina.. ja lõpuks läks mingi rumm ka otsa... seinad ja maailm kõikusid.. aga hommik oli suht bueno (Y)

            Comment

            • alaska
              forever
              • Oct 2008
              • 6599

              #216
              Re: ALKOHOL :D

              Näedsa teema nii unarusse vajunud, vaja natuke ubdeitida. Väike pidupäev täna, ehitasin just ühe majakese valmis, sellepuhul leiutasime hea joogi, pirnifizzile segada kännukukk sisse ja ära juua!!! Piab meeldima, nagu pokkerirahvas ütleb. Eks hommikul vaatab, kuda koksi jöärelmõju on... ;D ;D ;D

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #217
                Re: ALKOHOL :D

                Ehtiasid maja valmis? Majanduselanguse aeg? Ennekuulmatu ja tõenäoliselt on sul suur upswing.

                Comment

                • alaska
                  forever
                  • Oct 2008
                  • 6599

                  #218
                  Re: ALKOHOL :D

                  Ma olin rohkem see ehitajapool ja alustasin juba majanduse upswingi aegu. Kaua tehtud kaunikene...

                  Comment

                  • Uniquest
                    Grinder
                    • Oct 2008
                    • 615

                    #219
                    Re: ALKOHOL :D

                    Algselt postitas alaska
                    Ma olin rohkem see ehitajapool ja alustasin juba majanduse upswingi aegu. Kaua tehtud kaunikene...
                    At least he got his money in good.

                    Comment

                    • leits

                      #220
                      Re: ALKOHOL :D

                      punane mintu + jäger + jim beam + viin + vana tallinn..

                      jõin eile 2 klaasi, ei mäleta midagi.

                      Comment

                      • Uniquest
                        Grinder
                        • Oct 2008
                        • 615

                        #221
                        Re: ALKOHOL :D

                        Algselt postitas leits
                        punane mintu + jäger + jim beam + viin + vana tallinn..

                        jõin eile 2 klaasi, ei mäleta midagi.
                        Seda vähemalt mäletasid, mida jõid. ;D

                        Comment

                        • Jam
                          Julm Donk
                          • Jan 2009
                          • 25

                          #222
                          Re: ALKOHOL :D

                          Algselt postitas hotcocacola



                          Aastal 2007 oktoobris hakkas minu teine päev kell 12.00. Oli laupäev...ja siis kui õhtu kätte jõudis läksin lampi välja...kukkusin näoga asfaldisse :D, nägu lõhki. Totaalne fail...sest haavad paranesid täielikult 1,5nädalaga :D.
                          Aasta 2008, Jaanuari kuu, klubi Panoraam. Peale mingi X arvu Hot Shote juhtus minuga sama asi:D
                          Koju jõudmine on 0, vist jala, vist taksoga, ei mäleta, aga seal ma ärkasin.

                          Comment

                          • Codecci
                            Luuramas Naisteturniire
                            • Nov 2008
                            • 7574

                            #223
                            Re: ALKOHOL :D

                            Soovitage head rummi mida koolaga juua.

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #224
                              Re: ALKOHOL :D

                              Algselt postitas Codecci
                              Soovitage head rummi mida koolaga juua.
                              Bacardi?

                              Comment

                              • Codecci
                                Luuramas Naisteturniire
                                • Nov 2008
                                • 7574

                                #225
                                Re: ALKOHOL :D

                                Algselt postitas ranka
                                Bacardi?
                                [img width=475 height=375]http://sakemitsui.com/cp-bin/oscommerce/catalog/images/bacardi_white_rum.jpg[/img]
                                See?

                                Comment

                                Working...