Mulle segas sõber vist El Dorado rummist viimane kord. Kõige parem rumm koolaga, mis seni saanud olen. Võibolla asi ka selles, et ta lahjem: 37,5%, tavaline on neil Casino/Portorico (50%/60% siis vastavalt.) :)
Mulle segas sõber vist El Dorado rummist viimane kord. Kõige parem rumm koolaga, mis seni saanud olen. Võibolla asi ka selles, et ta lahjem: 37,5%, tavaline on neil Casino/Portorico (50%/60% siis vastavalt.) :)
oiiiiii Casino ja PoertoRico..........TRAAAAAAAAAAAAAAAAA ;D , olegem ausad, neist paremaid koolaga rumme pole olemas + need niidavad nagu vikatimehe vikatid :S
oiiiiii Casino ja PoertoRico..........TRAAAAAAAAAAAAAAAAA ;D , olegem ausad, neist paremaid koolaga rumme pole olemas + need niidavad nagu vikatimehe vikatid :S
Jahjahjah ;D
Kust kurat sa selle pildi võtsid, ma otsisin neid marke netist nagu loll taga, lõpuks SuperAlko leht andis Portorico õige nime kätte. Ungaris vist tehakse neid üldse.
EDIT: Oh, lahe lehekülg isegi, head pildid, lausa kutsub jooma.
Jahjahjah ;D
Kust kurat sa selle pildi võtsid, ma otsisin neid marke netist nagu loll taga, lõpuks SuperAlko leht andis Portorico õige nime kätte. Ungaris vist tehakse neid üldse.
EDIT: Oh, lahe lehekülg isegi, head pildid, lausa kutsub jooma.
heh kusjuures, ka mina olen omal ajal neid pilte otsinud, aga nüüd kui panin googlisse Casino rum, siis tuli kohe ;D
Ungari mürgid jap ;D, ei tea kas seal kandis veel midagi nii head toodetakse, nt mingi 80% veini :D
kes soovib head veinielamust, siis soovitan lennata Türkmenistan Airlines-ga.
seal pakutakse tasuta türkmenistani kohalikku portveini. võin eksida aga selles oli ca 19-22 volti, see oli tumepruun nagu konjaki poeg ja nii julma peeti pole keegi teist varem saanud.
kes soovib head veinielamust, siis soovitan lennata Türkmenistan Airlines-ga.
seal pakutakse tasuta türkmenistani kohalikku portveini. võin eksida aga selles oli ca 19-22 volti, see oli tumepruun nagu konjaki poeg ja nii julma peeti pole keegi teist varem saanud.
irw, järgmine kord, kui Türkmenistani asja, proovin kindlasti ära.
proovin hetkel Argentiina veine. täiesti suvaliselt. eelmine nädal 70.- eek Misterio shiraz. krt, meeldis. hea, värske, väga kerge, õhuline. nagu jooks vett. ei jäta suud "paksuks" nagu CS.
hetkel testin teist Argentiina veini, CS Trapiche. ei meeldi, aga ära ka ei viska :) . liiga tugev ja hapu järelmaitse.
kes see veini pro oli, ole hea ja räägi lühidalt ja arusaadavalt erinevate veinitüüpide(CS, shiraz, merlot, blanc, ....) omadustest.
1 asi veel, Beringeri veinid on väga head. soovitan.
Ma vahepeal proovisin ka veine ja läksin nagu kõvamees poe veiniriiuli äärde, et teen seal ka siis tarka experdi nägu ning valin hea veini välja. Foorumist nimesid ei vaadanud aga mõtlesin, et küll meelde tulevad, kui nimesid näen ja oibljaaaa :) Kui sa hakkad seal neid veine vaatama ükshaaval, siis jäädki vaatama ja seetõttu ei hakanud nime otsima, vaatasin hinna järgi ja kui pudeli kuju ja sildi disain olid head, siis võtsin ja kadusin. Esimene kord võtsin miski 100 eekise punase veini, mis mulle eriti ei maitsenud aga teisel korral sattusin 170 eekise valge veini otsa ja see oli päris hea aga ikkagi midagi erilist neist ei arvanud :) Purju neist juua ei viitsi ning söögi kõrvale klaasikene ei anna ka mitte mingit effekti ja seega pole rohkem veini riiulite äärde jõudnud.
Ma vahepeal proovisin ka veine ja läksin nagu kõvamees poe veiniriiuli äärde, et teen seal ka siis tarka experdi nägu ning valin hea veini välja. Foorumist nimesid ei vaadanud aga mõtlesin, et küll meelde tulevad, kui nimesid näen ja oibljaaaa :) Kui sa hakkad seal neid veine vaatama ükshaaval, siis jäädki vaatama ja seetõttu ei hakanud nime otsima, vaatasin hinna järgi ja kui pudeli kuju ja sildi disain olid head, siis võtsin ja kadusin. Esimene kord võtsin miski 100 eekise punase veini, mis mulle eriti ei maitsenud aga teisel korral sattusin 170 eekise valge veini otsa ja see oli päris hea aga ikkagi midagi erilist neist ei arvanud :) Purju neist juua ei viitsi ning söögi kõrvale klaasikene ei anna ka mitte mingit effekti ja seega pole rohkem veini riiulite äärde jõudnud.
unustasin lisada, et ei saa minna, kuna mul 29-ndast jaanuarist kuni 44-nda detsmebrini pean olema valve seisundis - onu tahab selle aja sees kartuleid panema hakata ja siis kui telefon heliseb, pean tõttama. Vastasel juhul ei saa kartulit ju.
Comment