ALKOHOL :D

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • leits

    #226
    Re: ALKOHOL :D

    liiga tavaline. 8 aastane bacardi äkki?

    Comment

    • Uniquest
      Grinder
      • Oct 2008
      • 615

      #227
      Re: ALKOHOL :D

      Algselt postitas Codecci
      Soovitage head rummi mida koolaga juua.
      Mulle segas sõber vist El Dorado rummist viimane kord. Kõige parem rumm koolaga, mis seni saanud olen. Võibolla asi ka selles, et ta lahjem: 37,5%, tavaline on neil Casino/Portorico (50%/60% siis vastavalt.) :)

      Comment

      • hotcocacola
        HTCCACLA
        • Oct 2008
        • 14473

        #228
        Re: ALKOHOL :D

        Algselt postitas Uniquest
        Mulle segas sõber vist El Dorado rummist viimane kord. Kõige parem rumm koolaga, mis seni saanud olen. Võibolla asi ka selles, et ta lahjem: 37,5%, tavaline on neil Casino/Portorico (50%/60% siis vastavalt.) :)

        oiiiiii Casino ja PoertoRico..........TRAAAAAAAAAAAAAAAAA ;D , olegem ausad, neist paremaid koolaga rumme pole olemas + need niidavad nagu vikatimehe vikatid :S



        [img width=400 height=230]http://www.budampex.eu/alco/images/rumm.jpg[/img]

        Comment

        • Uniquest
          Grinder
          • Oct 2008
          • 615

          #229
          Re: ALKOHOL :D

          Algselt postitas hotcocacola

          oiiiiii Casino ja PoertoRico..........TRAAAAAAAAAAAAAAAAA ;D , olegem ausad, neist paremaid koolaga rumme pole olemas + need niidavad nagu vikatimehe vikatid :S



          [img width=400 height=230]http://www.budampex.eu/alco/images/rumm.jpg[/img]
          Jahjahjah ;D
          Kust kurat sa selle pildi võtsid, ma otsisin neid marke netist nagu loll taga, lõpuks SuperAlko leht andis Portorico õige nime kätte. Ungaris vist tehakse neid üldse.

          EDIT: Oh, lahe lehekülg isegi, head pildid, lausa kutsub jooma.

          Comment

          • hotcocacola
            HTCCACLA
            • Oct 2008
            • 14473

            #230
            Re: ALKOHOL :D

            Algselt postitas Uniquest
            Jahjahjah ;D
            Kust kurat sa selle pildi võtsid, ma otsisin neid marke netist nagu loll taga, lõpuks SuperAlko leht andis Portorico õige nime kätte. Ungaris vist tehakse neid üldse.

            EDIT: Oh, lahe lehekülg isegi, head pildid, lausa kutsub jooma.

            heh kusjuures, ka mina olen omal ajal neid pilte otsinud, aga nüüd kui panin googlisse Casino rum, siis tuli kohe ;D
            Ungari mürgid jap ;D, ei tea kas seal kandis veel midagi nii head toodetakse, nt mingi 80% veini :D

            Comment

            • Uniquest
              Grinder
              • Oct 2008
              • 615

              #231
              Re: ALKOHOL :D

              Algselt postitas hotcocacola
              80% veini :D
              LOL ;D

              777 annab ainult 18%, joogitööstusel veel arenemisruumi on.

              Comment

              • vsiu100
                Moderaator
                • Oct 2008
                • 4253

                #232
                Re: ALKOHOL :D

                kes soovib head veinielamust, siis soovitan lennata Türkmenistan Airlines-ga.
                seal pakutakse tasuta türkmenistani kohalikku portveini. võin eksida aga selles oli ca 19-22 volti, see oli tumepruun nagu konjaki poeg ja nii julma peeti pole keegi teist varem saanud.

                Comment

                • Uniquest
                  Grinder
                  • Oct 2008
                  • 615

                  #233
                  Re: ALKOHOL :D

                  Algselt postitas vsiu100
                  kes soovib head veinielamust, siis soovitan lennata Türkmenistan Airlines-ga.
                  seal pakutakse tasuta türkmenistani kohalikku portveini. võin eksida aga selles oli ca 19-22 volti, see oli tumepruun nagu konjaki poeg ja nii julma peeti pole keegi teist varem saanud.

                  irw, järgmine kord, kui Türkmenistani asja, proovin kindlasti ära.

                  Comment

                  • vsiu100
                    Moderaator
                    • Oct 2008
                    • 4253

                    #234
                    Re: ALKOHOL :D

                    Algselt postitas Uniquest
                    irw, järgmine kord, kui Türkmenistani asja, proovin kindlasti ära.
                    ;D

                    noh nad lendavad paljude nn sotsi maade liinidel.

                    Comment

                    • hotcocacola
                      HTCCACLA
                      • Oct 2008
                      • 14473

                      #235
                      Re: ALKOHOL :D

                      Algselt postitas vsiu100
                      ;D

                      noh nad lendavad paljude nn sotsi maade liinidel.

                      pm ranka selle kuu tulud lähevad piletite peale ning ta käristab foorumi parmudele reisi välja ;D

                      Comment

                      • vsiu100
                        Moderaator
                        • Oct 2008
                        • 4253

                        #236
                        Re: ALKOHOL :D

                        proovin hetkel Argentiina veine. täiesti suvaliselt. eelmine nädal 70.- eek Misterio shiraz. krt, meeldis. hea, värske, väga kerge, õhuline. nagu jooks vett. ei jäta suud "paksuks" nagu CS.
                        hetkel testin teist Argentiina veini, CS Trapiche. ei meeldi, aga ära ka ei viska :) . liiga tugev ja hapu järelmaitse.
                        kes see veini pro oli, ole hea ja räägi lühidalt ja arusaadavalt erinevate veinitüüpide(CS, shiraz, merlot, blanc, ....) omadustest.

                        1 asi veel, Beringeri veinid on väga head. soovitan.

                        Comment

                        • Foux
                          Õpihimuline Mängur
                          • Oct 2008
                          • 486

                          #237
                          Re: ALKOHOL :D

                          Meie Valtu veinid on nutsid asjad. Mina tuttavas metsas ära eksind ja oksendasin sambla vahele. Krants, Kõuts - oi blää

                          Comment

                          • ranka
                            Miljon Põhjust Kodus Olla
                            • Sep 2008
                            • 36444

                            #238
                            Re: ALKOHOL :D

                            Ma vahepeal proovisin ka veine ja läksin nagu kõvamees poe veiniriiuli äärde, et teen seal ka siis tarka experdi nägu ning valin hea veini välja. Foorumist nimesid ei vaadanud aga mõtlesin, et küll meelde tulevad, kui nimesid näen ja oibljaaaa :) Kui sa hakkad seal neid veine vaatama ükshaaval, siis jäädki vaatama ja seetõttu ei hakanud nime otsima, vaatasin hinna järgi ja kui pudeli kuju ja sildi disain olid head, siis võtsin ja kadusin. Esimene kord võtsin miski 100 eekise punase veini, mis mulle eriti ei maitsenud aga teisel korral sattusin 170 eekise valge veini otsa ja see oli päris hea aga ikkagi midagi erilist neist ei arvanud :) Purju neist juua ei viitsi ning söögi kõrvale klaasikene ei anna ka mitte mingit effekti ja seega pole rohkem veini riiulite äärde jõudnud.

                            Comment

                            • hotcocacola
                              HTCCACLA
                              • Oct 2008
                              • 14473

                              #239
                              Re: ALKOHOL :D

                              Algselt postitas ranka
                              Ma vahepeal proovisin ka veine ja läksin nagu kõvamees poe veiniriiuli äärde, et teen seal ka siis tarka experdi nägu ning valin hea veini välja. Foorumist nimesid ei vaadanud aga mõtlesin, et küll meelde tulevad, kui nimesid näen ja oibljaaaa :) Kui sa hakkad seal neid veine vaatama ükshaaval, siis jäädki vaatama ja seetõttu ei hakanud nime otsima, vaatasin hinna järgi ja kui pudeli kuju ja sildi disain olid head, siis võtsin ja kadusin. Esimene kord võtsin miski 100 eekise punase veini, mis mulle eriti ei maitsenud aga teisel korral sattusin 170 eekise valge veini otsa ja see oli päris hea aga ikkagi midagi erilist neist ei arvanud :) Purju neist juua ei viitsi ning söögi kõrvale klaasikene ei anna ka mitte mingit effekti ja seega pole rohkem veini riiulite äärde jõudnud.

                              oot, aga turkmenistani lähme siis w ;D

                              Comment

                              • ranka
                                Miljon Põhjust Kodus Olla
                                • Sep 2008
                                • 36444

                                #240
                                Re: ALKOHOL :D

                                Algselt postitas hotcocacola

                                oot, aga turkmenistani lähme siis w ;D
                                unustasin lisada, et ei saa minna, kuna mul 29-ndast jaanuarist kuni 44-nda detsmebrini pean olema valve seisundis - onu tahab selle aja sees kartuleid panema hakata ja siis kui telefon heliseb, pean tõttama. Vastasel juhul ei saa kartulit ju.

                                Comment

                                Working...