Re: ALKOHOL :D
Usu mind, kui sul on
a)pokkerit mängiv tüdruksõber
b)sa oled kellegi (tüdruk)sõber, kes pokkerit mängib
saad sa palju rohkematest naljadest seal koomiksis aru.
EDIT: Topicusse ka siis: ma pole vist aastavahetusest saadik joonud. Isegi pärast eilset turnavõitu ei saanud. :-\
Algselt postitas lebovend
a)pokkerit mängiv tüdruksõber
b)sa oled kellegi (tüdruk)sõber, kes pokkerit mängib
saad sa palju rohkematest naljadest seal koomiksis aru.

EDIT: Topicusse ka siis: ma pole vist aastavahetusest saadik joonud. Isegi pärast eilset turnavõitu ei saanud. :-\
Comment