ALKOHOL :D

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • macroTilt
    seoses blogi sulgemisega loobus MacroTilt oma kasutajanimest
    • May 2010
    • 629

    #961
    Re: ALKOHOL :D

    punane. kindla peale minek :)

    Comment

    • flipmachine
      Pokkerihai
      • Jul 2009
      • 1857

      #962
      Re: ALKOHOL :D

      Algselt postitas Potik Vaata postitust
      Ärgake, alkoholisõbrad! Ja soovitage veine (mitte endale, vaid kingiks)
      Mis su eelarve on?

      Comment

      • Platinum
        FPP Pro
        • Jan 2010
        • 248

        #963
        Re: ALKOHOL :D

        roosa estrella vms ja tonino, 60-80 eeki mõlemad. nagu mullilimpsid

        öelge mõni hea asi mida klubis tellida.

        Comment

        • variatsioon
          Pokkeritark
          • Nov 2008
          • 5849

          #964
          Re: ALKOHOL :D

          Algselt postitas Platinum Vaata postitust
          roosa estrella vms ja tonino, 60-80 eeki mõlemad. nagu mullilimpsid

          öelge mõni hea asi mida klubis tellida.
          red bull topelt viinaga

          Comment

          • leits
            Hundinui
            • Apr 2009
            • 9562

            #965
            Re: ALKOHOL :D

            2m tequilat

            Comment

            • donkament
              Pokkerihai
              • Apr 2009
              • 1945

              #966
              Re: ALKOHOL :D

              Algselt postitas Platinum Vaata postitust
              öelge mõni hea asi mida klubis tellida.
              takso
              sellega saab koju kui liiga täis oled.
              Last edited by donkament; 21.08.10, 17:49.

              Comment

              • harryahven
                Pokkerihai
                • Dec 2009
                • 1964

                #967
                Re: ALKOHOL :D

                Algselt postitas Platinum Vaata postitust
                roosa estrella vms ja tonino, 60-80 eeki mõlemad. nagu mullilimpsid

                öelge mõni hea asi mida klubis tellida.
                white russian - nuts!

                Comment

                • Potik
                  FPP Pro
                  • Jul 2009
                  • 245

                  #968
                  Re: ALKOHOL :D

                  Algselt postitas flipmachine Vaata postitust
                  Mis su eelarve on?
                  up to 300 ilmselt.

                  Comment

                  • Keiss
                    Pokkerihai
                    • Oct 2008
                    • 1592

                    #969
                    Re: ALKOHOL :D

                    trakia ehk bulgaaria aniisiviin oli küll superhea jook ... sarnane jook on rakia. Levinud Balkanil ja Türgis. Imelik, et Eestis neid ei müüda. Ilmselt on see hea ka sest kui seda maale hakata tooma siis eestlasest joodikrahvas võiks tõesti välja surra ...

                    Comment

                    • qbj0hn
                      Auk on auk. FAKT!
                      • Nov 2008
                      • 7091

                      #970
                      Re: ALKOHOL :D

                      Klubis läheb igakord vähemalt 1x B52
                      Lovin it

                      Comment

                      • sadakrooni
                        FPP Pro
                        • Jan 2009
                        • 254

                        #971
                        Re: ALKOHOL :D

                        Selline küsimus siis, et kui paljud siit on kunagi olnud platel?
                        Ja vastata võiks siis küsimustele kus? millal? kui kaua? miks? mitmekesi? ja asjad mis seal juhtusid?
                        Last edited by sadakrooni; 24.12.10, 03:46.

                        Comment

                        • timz0333
                          Pokkeritark
                          • Mar 2009
                          • 6322

                          #972
                          Re: ALKOHOL :D

                          Ei ole, sest kodus/mujal külapeal on mugavam magada.

                          Comment

                          • rohelinekonn
                            Klubi Liige
                            • Nov 2008
                            • 3808

                            #973
                            Re: ALKOHOL :D

                            Algselt postitas Keiss Vaata postitust
                            trakia ehk bulgaaria aniisiviin oli küll superhea jook ... sarnane jook on rakia. Levinud Balkanil ja Türgis. Imelik, et Eestis neid ei müüda. Ilmselt on see hea ka sest kui seda maale hakata tooma siis eestlasest joodikrahvas võiks tõesti välja surra ...
                            bulgaaria trakia on selline jama et jube seal olles jõin seda või noh maitsesin tahtis välja tulla. Samas see türgi mant on päris muhe jääga juua seda libistasin türgis nii palju et hotelli varud said mingi hetk otsa ja siis 1 päev polnudgi seda pidi muud jooma

                            Comment

                            • kaval-ants
                              Klubi Liige
                              • Aug 2009
                              • 191

                              #974
                              Re: ALKOHOL :D

                              Paar punkti, kuidas punase veini ostmisega mööda panna ei saa:
                              -pudeli all peab olema koonus sisse poole
                              -14 vol. mitte vähem
                              -peab olema toodetud ja pudelisse pandud ühes kohas
                              -asuvad ülemisel riilulil

                              Comment

                              • leits
                                Hundinui
                                • Apr 2009
                                • 9562

                                #975
                                Re: ALKOHOL :D

                                Algselt postitas kaval-ants Vaata postitust
                                Paar punkti, kuidas punase veini ostmisega mööda panna ei saa:
                                -pudeli all peab olema koonus sisse poole
                                -14 vol. mitte vähem
                                -peab olema toodetud ja pudelisse pandud ühes kohas
                                -asuvad ülemisel riilulil
                                ja hommikuks katastroof garanteeritud?

                                Comment

                                Working...