trakia ehk bulgaaria aniisiviin oli küll superhea jook ... sarnane jook on rakia. Levinud Balkanil ja Türgis. Imelik, et Eestis neid ei müüda. Ilmselt on see hea ka sest kui seda maale hakata tooma siis eestlasest joodikrahvas võiks tõesti välja surra ...
Selline küsimus siis, et kui paljud siit on kunagi olnud platel?
Ja vastata võiks siis küsimustele kus? millal? kui kaua? miks? mitmekesi? ja asjad mis seal juhtusid?
trakia ehk bulgaaria aniisiviin oli küll superhea jook ... sarnane jook on rakia. Levinud Balkanil ja Türgis. Imelik, et Eestis neid ei müüda. Ilmselt on see hea ka sest kui seda maale hakata tooma siis eestlasest joodikrahvas võiks tõesti välja surra ...
bulgaaria trakia on selline jama et jube seal olles jõin seda või noh maitsesin tahtis välja tulla. Samas see türgi mant on päris muhe jääga juua seda libistasin türgis nii palju et hotelli varud said mingi hetk otsa ja siis 1 päev polnudgi seda pidi muud jooma
Paar punkti, kuidas punase veini ostmisega mööda panna ei saa:
-pudeli all peab olema koonus sisse poole
-14 vol. mitte vähem
-peab olema toodetud ja pudelisse pandud ühes kohas
-asuvad ülemisel riilulil
Paar punkti, kuidas punase veini ostmisega mööda panna ei saa:
-pudeli all peab olema koonus sisse poole
-14 vol. mitte vähem
-peab olema toodetud ja pudelisse pandud ühes kohas
-asuvad ülemisel riilulil
Comment