Re: ALKOHOL :D
Sa küsid, et miks platel.. äkki liigse joobe tõttu viiakse inimesi sinna? ISe pole sellepärast sattunud sinna, aga tuttavad on küll igast lugusid rääkinud...
Algselt postitas sadakrooni
Vaata postitust
Comment