ALKOHOL :D

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • inward
    Klubi Liige
    • Sep 2009
    • 6275

    #916
    Re: ALKOHOL :D

    Väga hea õllega Alcoq välja tulnud.
    Siis mulle meeldib ka Saunaõlu, hele kvaliteetõlu

    Comment

    • hoss23
      Klubi Liige
      • Oct 2008
      • 2551

      #917
      Re: ALKOHOL :D

      Algselt postitas nikitheone Vaata postitust
      uus alecoq on täitsa hea
      eile sai ka seda proovitud ja peab mainima, et täitsa maitsev oli. 4,7 kraadi on just paras imo. (Muidugi kui täis ennast tõmmata, siis kuluks ikka päris palju aega)

      Comment

      • camu
        Super Moderaator
        • Jan 2009
        • 3411

        #918
        Re: ALKOHOL :D

        Ma olen kolm päeva jutti pannud, mitte midagi sees ei püsi! Rohkem ei võta. Tra.

        Comment

        • ingu
          Bännitud
          • Jan 2010
          • 1283

          #919
          Re: ALKOHOL :D

          Algselt postitas vapsik Vaata postitust
          Proovisin ka seda tuborgi. Midagi häda pole, aga IMO midagi väga erilist nüüd ka ei ole.
          Jap sama siin, aga täis tegi küll :)))

          Comment

          • pastilaa
            kuum poiss
            • Apr 2009
            • 7518

            #920
            Re: ALKOHOL :D

            Tuborg hea tõesti, aga Heiniken / Carlsberg / Tuborg pimetestis ma ilmselt põruksin...

            Comment

            • pikk28
              Klubi Liige
              • Oct 2008
              • 6695

              #921
              Re: ALKOHOL :D

              ma ka. suht sama maitse kõigil.

              Comment

              • Kloonike
                Grinder
                • Nov 2008
                • 898

                #922
                Re: ALKOHOL :D

                Olen ma ainus, kes ei oska õlle maitset hinnata? Kui on joodav, siis on minu jaoks iga õlu nauditav ja hea - kas on vaja rohkemat? Mulle hetkel ei tule pähegi ükski "s*tt" õlu, mida ma manustanud oleks... Oeh, ma olen alkohoolik.

                Comment

                • Godspeed_EJ
                  Klubi Liige
                  • Nov 2009
                  • 3049

                  #923
                  Re: ALKOHOL :D

                  Õlul ja õlul on ikka suur vahe, eks oleneb muidugi, kui suur õllesõber oled :)

                  Eestis on lood tegelikult head, sest kohalikud tootjad teevad enamjaolt kõik vähemalt ühte head õlut + mõned head import õlled. Paljudes riikides on selle kohapealt asjad väga kesised. Hispaanias kõlbas juua ainult ühte kohalikku õlut, San Miguel oli vist, kui mälu ei peta.

                  Tsehhis on ka nuts valik.

                  Comment

                  • inward
                    Klubi Liige
                    • Sep 2009
                    • 6275

                    #924
                    Re: ALKOHOL :D

                    Tsehhis ei saaksi muud moodi olla :D

                    Comment

                    • vennike
                      Pokkerihai
                      • Mar 2009
                      • 1958

                      #925
                      Re: ALKOHOL :D

                      esmaspäeva omku läheb prosecco väga ilusti peaparanduseks... mmm...

                      Comment

                      • Karelkorm
                        Grinder
                        • Nov 2009
                        • 856

                        #926
                        Re: ALKOHOL :D

                        Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
                        Tuborg hea tõesti, aga Heiniken / Carlsberg / Tuborg pimetestis ma ilmselt põruksin...
                        Carlsberg maitseb nagu weeed, või lõhnab. Heiniken on pisut õllesem ikka.

                        Comment

                        • ristijeesus
                          Klubi Liige
                          • Oct 2009
                          • 2533

                          #927
                          Re: ALKOHOL :D

                          Maxima reklaamleheke tekkinud postkasti, lehitsesin läbi ja avastasin, et Tuborg 6.90+ pant. Muidu selles poes ei käi, aga nüüd peab minema ja pagasniku täis laduma.

                          Comment

                          • k2snakalle
                            Pokkerihai
                            • Dec 2008
                            • 2545

                            #928
                            Re: ALKOHOL :D

                            Sai ka see Tuborg siis ära proovitud...imelikult suud kuivaks tegev järelmaitse või ei oska öelda.Võib juua, aga midagi erilist pole. Peale tuborgi sai siiski avatud uus premium ja see libises 2x kiiremini alla, kuigi suurem pudel.

                            Comment

                            • pikk28
                              Klubi Liige
                              • Oct 2008
                              • 6695

                              #929
                              Re: ALKOHOL :D

                              see ei ole õige tuborg, see ju kuskil läti keldris tehtud/villitud.

                              Comment

                              • ristijeesus
                                Klubi Liige
                                • Oct 2009
                                • 2533

                                #930
                                Re: ALKOHOL :D

                                Leedus siiski, aga ma ei usu, et Carlsberg-Tuborg laseb nende silti kandvatesse pudelitesse villida midagi, mis ei vasta nende kvaliteedinõuetele ja erineb kuidagi Taanis toodetavast.

                                Comment

                                Working...