ALKOHOL :D

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • nikitheone
    Mr. Puujalg
    • Aug 2009
    • 6446

    #841
    Re: ALKOHOL :D

    ma lihtsalt tahaks rahvavaenlaselt küsida, et kui tema 3 klassi laps (kogemata) tarvitaks, annaksid tema ka menti v?
    &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

    Comment

    • inward
      Klubi Liige
      • Sep 2009
      • 6275

      #842
      Re: ALKOHOL :D

      Algselt postitas alaska Vaata postitust
      ta ütles ju et on veits joonud, minuarust isegi tark jutt tuli välja, võrreldes siin teemas mõnede eelnevate postitustega...

      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
      Täpselt teemasse, nalja peab saama :D


      /// Absinthe+hingad aure ka, korralik litter ja veel hullem pohmakas.
      Last edited by inward; 29.03.10, 18:57.

      Comment

      • eddi
        Vana Tegija
        • Oct 2009
        • 1200

        #843
        Re: ALKOHOL :D

        my fav topic
        /et läheks ka teemasse, reedel maitses viin hästi/

        Comment

        • low-flow
          Klubi Liige
          • Jul 2009
          • 1208

          #844
          Re: ALKOHOL :D

          Algselt postitas nikitheone Vaata postitust
          ma lihtsalt tahaks rahvavaenlaselt küsida, et kui tema 3 klassi laps (kogemata) tarvitaks, annaksid tema ka menti v?
          obv.

          Ja kui teada saaks, et ta kooli juures kellelegi müüa üritanud on kasvõi mingit pehmet narkootikumi siis tapaks ära ka. Ega nalja ei ole.

          Comment

          • ingu
            Bännitud
            • Jan 2010
            • 1283

            #845
            Re: ALKOHOL :D

            Kui joon ühe õhtu ja natuke, et suht kaine olen, on hommiku sitt olla.
            Kui joon ühe õhtu, et suht täis olen ja hommiku on enamvähem olla.
            Kui joon 2 päeva jutti ja kolmas päev ärgates on kõik OK nagu polekski joonud

            Siis kas see on normaalne : ) ?

            Algselt postitas rahvavaenlane Vaata postitust
            siin ei ole millegi üle vaielda. mul on poeg kes käib kolmandas klassis ja juhul kui ma peaksin teada saama, et keegi on seal kooli juures kunagi üritanud kasvõi nn. pehmeid narkootikume müüa, ma tapan ära selle inimese.

            Too kes pakkus saab tinkad, sina 10-15 aastat :D
            Last edited by ingu; 29.03.10, 22:31.

            Comment

            • rahvavaenlane
              Klubi Liige
              • Dec 2009
              • 3040

              #846
              Re: ALKOHOL :D

              Algselt postitas ingu Vaata postitust
              Kui joon ühe õhtu ja natuke, et suht kaine olen, on hommiku sitt olla.
              Kui joon ühe õhtu, et suht täis olen ja hommiku on enamvähem olla.
              Kui joon 2 päeva jutti ja kolmas päev ärgates on kõik OK nagu polekski joonud

              Siis kas see on normaalne : ) ?




              Too kes pakkus saab tinkad, sina 10-15 aastat :D
              ok, ega ma nüüd tapma tõesti ei hakka, aga midagi ju peaks ette võtma sellise asjaga.

              Comment

              • Staier
                Jube Noob
                • Dec 2008
                • 166

                #847
                Re: ALKOHOL :D

                soovitage mingit head jooki mida kruiisile kaasa võtta,mis päris noki ei tõmbaks,siiani viin+red bull olnud siuke kuulikindel teema aga sooviks vaheldust.

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #848
                  Re: ALKOHOL :D

                  Võta vana hea Pisang + apelsinimahl.

                  Comment

                  • vsiu100
                    Moderaator
                    • Oct 2008
                    • 4253

                    #849
                    Re: ALKOHOL :D

                    konjakit/rummi, lihtsalt pisut vähem kui tavaliselt

                    Comment

                    • SanderT
                      Julm Donk
                      • Jan 2010
                      • 56

                      #850
                      Re: ALKOHOL :D

                      Louis VX brändi ja coca-cola kokteil on ütlemata hea maitsega, soovitan soojalt.

                      Kangus on 30 % ja maksab poes max 90 eek 0.5 l

                      Comment

                      • rahvavaenlane
                        Klubi Liige
                        • Dec 2009
                        • 3040

                        #851
                        Re: ALKOHOL :D

                        Algselt postitas Staier Vaata postitust
                        soovitage mingit head jooki mida kruiisile kaasa võtta,mis päris noki ei tõmbaks,siiani viin+red bull olnud siuke kuulikindel teema aga sooviks vaheldust.

                        ei hakka üldse midagi sooviama. iga laps peab ise oma püksid täis tegema. viin. õlu. konjak. gin. siider. ja kui sa kõige selle pasaga oled hakkama saanud, siis tule ja kirjelda oma järgmist päeva. ma isiklikult juba aastaid ei julge peale õlle midagi juua, sest pohmellid muude asjadega sigatapvad.

                        Comment

                        • noname
                          Purjus foorumlaste kaitseingel :P
                          • Oct 2009
                          • 2366

                          #852
                          Re: ALKOHOL :D

                          Algselt postitas Staier Vaata postitust
                          soovitage mingit head jooki mida kruiisile kaasa võtta,mis päris noki ei tõmbaks,siiani viin+red bull olnud siuke kuulikindel teema aga sooviks vaheldust.
                          Võta omale kast GIN-i.
                          Siis kindlalt ei viitsi järgminepäev minna kuhugi ;D

                          Comment

                          • hotcocacola
                            HTCCACLA
                            • Oct 2008
                            • 14473

                            #853
                            Re: ALKOHOL :D

                            kast musta gunnarit (7,5 vollist export kraami) ning oled rohkem kreenis kui estonia läänemere põhjas :D

                            Comment

                            • Muckyourcards
                              Õpihimuline Mängur
                              • Dec 2009
                              • 352

                              #854
                              Re: ALKOHOL :D

                              Viski+coca....mmmmm....

                              P.S! See mustas purgis gin on suht hull kraam.
                              Jõin 4 sellist 0,5L ära , siis olin suht katki juba

                              Comment

                              • donkament
                                Pokkerihai
                                • Apr 2009
                                • 1945

                                #855
                                Re: ALKOHOL :D

                                Algselt postitas SanderT Vaata postitust
                                Louis VX brändi ja coca-cola kokteil on ütlemata hea maitsega, soovitan soojalt.

                                Kangus on 30 % ja maksab poes max 90 eek 0.5 l
                                louis vx on imo kõige rõvedam nendest rõvedatest parmubrändidest, mis isegi täis peaga ei tahtnud alla minna, pudelit nuusutades käisid külmavärinad kehast läbi.

                                Comment

                                Working...