ALKOHOL :D

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • virx747
    Grinder
    • Nov 2008
    • 751

    #91
    Re: ALKOHOL :D

    Punasest veinist: kui soov kindla peale minna, ükskõik kus, kas restoranis või naistega jne, siis Hispaania veinidest on kindel kvaliteet Rioja ja Prantsuse omadest St Emilion. Muuseas punase veini kasulikkus on teaduslikult tõestatud, kui seda mõõdukalt regulaarselt tarbida, siis see alandab näiteks kolesterooli taset ja vähendab veresoonkonna haiguste riski. See ka üks põhjus, miks prantslased on maailmas üks väiksema infarktide hulgaga rahvas.

    Comment

    • Uniquest
      Grinder
      • Oct 2008
      • 615

      #92
      Re: ALKOHOL :D

      Algselt postitas hotcocacola
      tunnistage nüüd ülesse, kes siinsetest foorumiliikmetest on bocki ja tauruse vennad ;D?
      Mul sai keskkoolis juba 10-ndas klassis joomasõprade "kultusjoogiks" 2l Double Bock. Praegugi juuakse, aga veidi vaheldusrikkamaks on "menüü" õnneks läinud. Üks neist tegi kunagi alkoholisisalduse/hinna matemaatikat ja tuli välja, et selle 2l pudelis, mille sai omal ajal 25.- kätte, on rohkem etanooli hinna kohta kui odavamateski viinades. 8 % ikkagi.
      Njah, ja kui lahtunud Bocki-põhja suudad hommikul ära juua, suudad sa KÕIKE juua. 8)

      Comment

      • -andres-
        Moderaator
        • Oct 2008
        • 4546

        #93
        Re: ALKOHOL :D

        Me oleme karistuseks ja kiiruse peale Tauruse AM'i rüübanud, kuid vabatahtlikut säärast asja siiamaani ostnud pole. Õlu puhul ikka maitseelamuse vahe selge mingi piirituse ja korraliku õlle vahel.

        Comment

        • Tigrano
          Administraator
          • Oct 2008
          • 7614

          #94
          Re: ALKOHOL :D

          Isiklikult ei ole kunagi ühtegi kahtlast asja joonud, sest joon jube vähe ja kui joon, siis üritan osta kvaliteetsemat ja kallimat kraami (mitte, et ei kõlbaks odavat osta vaid, head asjad on tavaliselt kallimad) Proovin erinevaid õllesi või veine, suht mõnus, mitte ei joo 6 pudelit päevas mingit odavat pilsnerit, selle asemel ostan näiteks paar Saksa või Tsehhi õllet.

          Aga, kui tuju rohkem võtta, siis loomulikult ainult kangemat kraami, mitte ei joo 6 pudelit õlut.

          Comment

          • marguzz22
            Vana Tegija
            • Oct 2008
            • 1458

            #95
            Re: ALKOHOL :D

            ikka viin või rummm!

            Comment

            • vsiu100
              Moderaator
              • Oct 2008
              • 4253

              #96
              Re: ALKOHOL :D

              minu jaoks on erinevatel alkoholidel kindel mõte.
              vein - jook ,mida juuakse toidu juurde ja/või maitseelamuse! saamiseks.
              õlu - vt. vein. + "remondiks" ja janu kustutamiseks.
              viin - lihtsalt täis jäämiseks
              rumm, viski, konjak, brändi - kvaliteetsemalt täis jäämiseks, mõningal juhul ka maitse nautimiseks.
              ....(tükk tühja maad)
              Taurus, Bock, Põltsamaa maasikaliköör ja muu saast - juuakse, sest on vaja odavalt kärss mudasse tõmmata.

              Comment

              • Potsataja
                õilishing
                • Oct 2008
                • 5270

                #97
                Re: ALKOHOL :D

                Algselt postitas vsiu100

                ....(tükk tühja maad)
                Taurus, Bock, Põltsamaa maasikaliköör ja muu saast - juuakse, sest on vaja odavalt kärss mudasse tõmmata.
                Näiteks kolmekordse kõrval on Vsiu mainitud joogid ikka täiega kvaliteetjoogid. :D


                Muide, kas keegi sellist õllemarki nagu -Aastakäigu- mäletab? Kunagi sai sai kolmest aastakäigust ennast mällarisse joodud koos sõbraga.

                Comment

                • antonioconto
                  Räme Fish
                  • Dec 2008
                  • 21

                  #98
                  Re: ALKOHOL :D

                  Kunagi oli selline õll nagu Karksi Pilsner. Hind oli Tallinnas Kristiines 4.60 pudel. Üle ühe sõõmu võtta ei saanud, solk oli ikka nii kibe.

                  Comment

                  • farik666
                    Klubi Liige
                    • Oct 2008
                    • 834

                    #99
                    Re: ALKOHOL :D

                    pole ikka vist kaineks saan... eelmine kolmapäev läksin mingit tööjuttu sõbraga ajama.. koju sain eile hommikull... võimatu elada siin..

                    Comment

                    • Maheaatom
                      Grinder
                      • Oct 2008
                      • 958

                      #100
                      Re: ALKOHOL :D

                      Algselt postitas vsiu100
                      Töötasin esimese kursuse ajal Tallinna kohalikus Vabaduse mnt Lukoilis. leti alt ei saanud muffigi, aga igasugu vajalikku kraami oli rohkem, kui mõnes autopoes(krokodille,pirne,küünlaid,kaitsmeid jne)
                      Töö oli tudengile kuldne. sai magada 4-5h öösel tööajast, et jõuaks loengus silma lahti hoida. sai bensuvargaid taga ajada, mille tabamisel sai lisapreemiat. mu vectra2000 4x4 oli juba niimoodi pargitud, et saaks kohe lennata :)
                      Ja alko valik oli seal väga suur. ühesõnaga keskenduti bensuka puhul olulisele.
                      Minagi olen bensukas töötanud, lausa kaks aastat ülikooli esimestel kursustel. Ja ikka seal, kus hot dog ka kuum kaup oli, e Statoilis. Ega peale hot dogi ja alkoholi suurt muid asju ei ostetudki. Töötasin peamiselt öösiti, ühtegi sõna eesti keelt ei kuulnud ning tavaline oli see, et hommikul hakkasid lausa vene keeles mõtlema. Ja actionit oli tõesti pidevalt - vargused, peksmised, ärasõidud jms. Tollal olid jaamades turvad ka (muidu oleks vist jaam täielikult paljaks varastatud), kõik samuti venelased aga mitmed neist väga asjalikud poisid.

                      Comment

                      • Tigrano
                        Administraator
                        • Oct 2008
                        • 7614

                        #101
                        Re: ALKOHOL :D

                        Algselt postitas Maheaatom
                        Minagi olen bensukas töötanud, lausa kaks aastat ülikooli esimestel kursustel. Ja ikka seal, kus hot dog ka kuum kaup oli, e Statoilis. Ega peale hot dogi ja alkoholi suurt muid asju ei ostetudki. Töötasin peamiselt öösiti, ühtegi sõna eesti keelt ei kuulnud ning tavaline oli see, et hommikul hakkasid lausa vene keeles mõtlema. Ja actionit oli tõesti pidevalt - vargused, peksmised, ärasõidud jms. Tollal olid jaamades turvad ka (muidu oleks vist jaam täielikult paljaks varastatud), kõik samuti venelased aga mitmed neist väga asjalikud poisid.
                        Ja siis töötajad varastasid omakorda, koos turvameestega muidugi, see suht standart Eesti Vabariigis ;D

                        Comment

                        • ranka
                          Miljon Põhjust Kodus Olla
                          • Sep 2008
                          • 36444

                          #102
                          Re: ALKOHOL :D

                          IRWWWWWWWWWWWWWWWWWWW.

                          Loen seda teemat ja olen kõveraks hirnumas, nii head konkreetset möla pole kauem kuulnud! See teema on ka ainus teema, mis Eestimaa ajaloos ei ole offtopikuks läinud ning seisab peale neljandat lehte ikka teemas!! Kui kunagi see teema sureb, siis selle peab kindlasti arhiveerima!!!

                          Comment

                          • RudiTurbo
                            Klubi Liige
                            • Oct 2008
                            • 4167

                            #103
                            Re: ALKOHOL :D

                            Viina saab kasutada kaminas tule hakatuseks.

                            Comment

                            • zyxxx
                              Õpihimuline Mängur
                              • Oct 2008
                              • 453

                              #104
                              Re: ALKOHOL :D

                              Algselt postitas Tigrano
                              Isiklikult ei ole kunagi ühtegi kahtlast asja joonud, sest joon jube vähe ja kui joon, siis üritan osta kvaliteetsemat ja kallimat kraami (mitte, et ei kõlbaks odavat osta vaid, head asjad on tavaliselt kallimad) Proovin erinevaid õllesi või veine, suht mõnus, mitte ei joo 6 pudelit päevas mingit odavat pilsnerit, selle asemel ostan näiteks paar Saksa või Tsehhi õllet.

                              Aga, kui tuju rohkem võtta, siis loomulikult ainult kangemat kraami, mitte ei joo 6 pudelit õlut.
                              See on ka suht minu stiil :) Mida harvem juua seda kvaliteetsemat kraami saab endale lubada ;D

                              Comment

                              • antnx
                                Pokkerihai
                                • Oct 2008
                                • 3102

                                #105
                                Re: ALKOHOL :D

                                Kas keegi pilkupulka teab?


                                Retsept:

                                Võtad ühe Pilku(A.Le.Coq või Saku) Pilsneri, võtad korgi maha, lööd sinna sisse ühe pulga. Paned sügavkülma. Ootad 30 minutit - võtad välja, lööd pudeli ümber puruks ja VOILA! PILKUPULK.

                                Sobib palaval suvepäeval või siis rannas jäätise asemel

                                Comment

                                Working...