ALKOHOL :D

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • alaska
    forever
    • Oct 2008
    • 6599

    #826
    Re: ALKOHOL :D

    Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Hey! See ei ole nüüd küll sinu asi, mida keegi oma tervisega teeb. Kui tahad menti minna siis mine uuri üles, kes seda paska müüb ning anna see vend menti. Saaks aru, kui sõber ise diilib siis veel..


    ei saaks ka siis aru.

    Comment

    • variatsioon
      Pokkeritark
      • Nov 2008
      • 5849

      #827
      Re: ALKOHOL :D

      ja ma tapan need tüübid ära kes ei mängi olympicus.
      fucking gamblerid kes varsti on võlgades ja tabavad oma pere ära et veel viimast korda flipata.

      Comment

      • rahvavaenlane
        Klubi Liige
        • Dec 2009
        • 3040

        #828
        Re: ALKOHOL :D

        Algselt postitas ranka Vaata postitust
        Hey! See ei ole nüüd küll sinu asi, mida keegi oma tervisega teeb. Kui tahad menti minna siis mine uuri üles, kes seda paska müüb ning anna see vend menti. Saaks aru, kui sõber ise diilib siis veel..
        see on vägagi meie kõigi asi. sa hakkad sellest ilmselt alles siis aru saama, kui sa oma esimest last oma käes hoiad. alles siis hakkab inimesele kohale jõudma kui väärtuslik on üks inimelu.

        Comment

        • alaska
          forever
          • Oct 2008
          • 6599

          #829
          Re: ALKOHOL :D

          lol. Alles lubasid kellegi ära tappa.

          Comment

          • rahvavaenlane
            Klubi Liige
            • Dec 2009
            • 3040

            #830
            Re: ALKOHOL :D

            Algselt postitas alaska Vaata postitust
            lol. Alles lubasid kellegi ära tappa.
            tegelt see ei käi üldse siia teemasse. kui nüüd aus olla siis ma olen veidi joogine (esmaspäeva pärastlõuna) aga narkotsi koha pealt olen enivei 0 tolerantne. . persse, kui ma ise ka aru saaks mida ma kokku olen kirjutanud

            Comment

            • Rando
              Õpihimuline Mängur
              • Jan 2010
              • 316

              #831
              Re: ALKOHOL :D

              ja ma võtsin su juttu nii tõsiselt.

              Comment

              • rahvavaenlane
                Klubi Liige
                • Dec 2009
                • 3040

                #832
                Re: ALKOHOL :D

                Algselt postitas Rando Vaata postitust
                ja ma võtsin su juttu nii tõsiselt.
                peadki võtma. kui kaineks saan siis lähen veel vihasemaks.

                Comment

                • Rigged
                  Pokkerihai
                  • Oct 2008
                  • 2535

                  #833
                  Re: ALKOHOL :D

                  Homme saab mittejoomisest 3 nädalat täis, närvid ülipingul

                  Comment

                  • Pahvak
                    Pastilaa?? Ei!
                    • Dec 2008
                    • 4431

                    #834
                    Re: ALKOHOL :D

                    Lol, alkohoolik loeb moraali.
                    Fullstacks have more fun.

                    Comment

                    • SanderT
                      Julm Donk
                      • Jan 2010
                      • 56

                      #835
                      Re: ALKOHOL :D

                      Algselt postitas rahvavaenlane Vaata postitust
                      see on vägagi meie kõigi asi. sa hakkad sellest ilmselt alles siis aru saama, kui sa oma esimest last oma käes hoiad. alles siis hakkab inimesele kohale jõudma kui väärtuslik on üks inimelu.
                      Niikaua kui planeedil eksisteerivad inimesed, liigub nende seas ka meelemürke. Paljud, kes kuritarvitavad ja vähesed, kes oma elul ainete pärast rööpast välja minna ei luba.

                      Seega jätaks ma sinu asemel mingite püramiidi põhjas asuvate väiketarbijate ülesandmise sinnapaika, võid endale poolkogemata ebamugavaid olukordi tekitada (võrdlemisi vähetõenäoline, aga siiski). Las NAPO hundid jahivad suuremaid tegijaid ja proovivad muuta perses ainete (fentanüül, metamf, jne) hankimise võimalikult raskeks. Fashion-droogid nagu ecstasy ja coke ei kao eniveis kuskile, mitte et ma viimaste vähimgi pooldaja oleks.

                      Lapse isana on sul ju palju ratsionaalsem kasvatada oma võsuke selliste väärtushinnangute ja maailmapildiga, et ta never ei paneks kätt ainete külge ja ei tolereeriks seda oma tutvusringkonnas. (mida sa raudpolt ka teed, ma usun).

                      Comment

                      • eddi
                        Vana Tegija
                        • Oct 2009
                        • 1200

                        #836
                        Re: ALKOHOL :D

                        Algselt postitas rahvavaenlane Vaata postitust
                        see on vägagi meie kõigi asi. sa hakkad sellest ilmselt alles siis aru saama, kui sa oma esimest last oma käes hoiad. alles siis hakkab inimesele kohale jõudma kui väärtuslik on üks inimelu.
                        sa pole foorumis ainuke, kellel laps on (ärge valesti aru saage mul pole last lol), aga siiski oled sa ainuke, kes avaldab siin sellist arvamust.

                        aga no muidugi on inimesi, kes alati arvavad teistmoodi (kõik ei saagi samamoodi mõelda) ja oleks natuke tobe hakata ka üritama inimese mõtlemist muutma
                        saan su mõtlemisest aru aga siiski see on natuke liiga range, et helistaksid menti kui sõber näiteks kanepit teeks/omaks

                        Comment

                        • alaska
                          forever
                          • Oct 2008
                          • 6599

                          #837
                          Re: ALKOHOL :D

                          ta ütles ju et on veits joonud, minuarust isegi tark jutt tuli välja, võrreldes siin teemas mõnede eelnevate postitustega...

                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                          Comment

                          • variatsioon
                            Pokkeritark
                            • Nov 2008
                            • 5849

                            #838
                            Re: ALKOHOL :D

                            Algselt postitas Pahvak Vaata postitust
                            Lol, alkohoolik loeb moraali.
                            :D tüüpiline.

                            alkohol on enamvähem aga kanep on saatanast :D
                            kurb samas.

                            Comment

                            • chrosmos
                              Õpihimuline Mängur
                              • Apr 2009
                              • 340

                              #839
                              Re: ALKOHOL :D

                              vaadist tulev guinessi õlu on väga meeldiv

                              Comment

                              • eddi
                                Vana Tegija
                                • Oct 2009
                                • 1200

                                #840
                                Re: ALKOHOL :D

                                Algselt postitas variatsioon Vaata postitust
                                :D tüüpiline.

                                alkohol on enamvähem aga kanep on saatanast :D
                                kurb samas.
                                kas vastupidi ei peaks olema?

                                Comment

                                Working...